"В Києві зараз живе 3 000 000 людей, в тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно,це цілковита нісенітниця.
Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко.
Не розумію,чому не йдеться про підтримку наших біженців до кінця війни.А навпаки хочуть їх повернути в Україну.
Куди мають повертатися ті,хто втратив свої домівки.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Результат:
вже голосів:
483 (87.34%)
Допомога біженцям потрібна
70 (12.66%)
В Україні вже безпечно
Natal_ka91• 24 января 2024
Ответ дляПиона
Я була з одного і з іншого боку. На початку війни виїхала з дітьми за кордон, потім повернулася і моя думка ось така: багато, дуже багато здорових чоловіків повтікали закордон і НІЧОГО не роблять для України . Навіть на мітинги, які організовували українські громади, ті чоловіки не ходять. Лише деякі жінки й діти. Не тому, що вони проросійські, зовсім ні, навпаки, на словах патріоти. Але. Більшість подорожують, ходять по кафешках, займаються спортом, але нічим не допомагають країні. І гордо кажуть , що вони українці і користуються усіма плюшками, які їм надають. Тошно від таких було. Не розумію, чому їх повинні утримувати європейці і давати прихисток. Знову ж таки багато жінок із безпечних регіонів повиізджали і теж сидять на виплатах. Хизуються одна поперед одної кафешками і подорожами. Музеями. А ви там, ті хто залишилися дивіться і заздріть, як я влаштувалася. В Україні є інтернет, вода, тепло і світло. Можна працювати. Дуже багато поробили псевдо інвалідності і повиїжджали. Зараз до речі одні такі сімʼєю відпочивають в Таїланді. Постять сторіз про Харків, про те що рашаізетерорістстейт, а самі за одним столом з руснею в готелях харчуються. Ой так що там казати…Чому звичайні чоловіки з села повинні йти захищати на Схід і гинути, коли люди звідти повтікали за кордон ? Чому їх чоловіки не захищають свій дім? Чому взагалі чоловіків приймають на виплати? Чому війна лише для бідних? Чому ні одного сина депутатів немає на війні? Чому Юлька, яка віддала наші ракети досі не в тюрмі? Якщо чесно, то потрібно обявляти стан війни і щоб на фронт йшли усі разом із депутатами. Тоді будуть і боєприпаси і перемога. А то одні воюють а інші подорожують . Трішки сумбурно написано, вибачте.
Нема за що вибачатися. Більшість хто був за кордоном, підтвердять цей факт. Мала досвід з такими теж, переважно багатодітні (не в образу)
Ответ дляroksinata
Злочинець, а не його правнуки. Це виглядає просто як ,,хочу на халяву пожити, яку б причину придумати,,. І не потрібно своє бажання жити за чийсь рахунок виправдовувати бабусями, тому що більшість таких бабусь залишилися в Україні, а не чкурнули борг вибивати.
Так претензии не к Британии, Финляндии, Франции- а к немцам, которые, кстати, и полякам тоже должны
Ответ дляnata.ant
Всіма,яка Польща надала ,виплатами на дітей,40+, безкоштовною медициною,безкоштовним навчанням в школі і всім іншим.
Ну бесплатное образование в школе и для мигрантов тоже )
А 40+ это не знакомой деньги, а компенсация приютившему полячку или работающему украинцу
Ответ дляKittu2008
А ті німецькі виплати наші біженці віддають своїм бабусям і дідусям, чи на себе витрачають? А то так цікаво виходить, мої бабусі жили без батька, тому хай мене німці утримують, а бабусі в Україні на пенсію живуть. Такий собі спосіб поживитися на чужому горі.
Ответ дляroksinata
А если бабушек уже нет в живых? Тогда выплаты наследство , которое зачинили перед бабушками
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Вы еще в розовых очках?)) Они не знали, насколько затянется война и никогда не были знакомы с беженцами?)) Ну, что вы за ерунду говорите.... Эти страны десятки лет на своей шее держат настоящих беженцев, которые и не пытаются работать. А наши украинцы в большинстве работают. И это только один из большинства плюсов, которые они получили.
Какие плюсы они получили от украинцев? Пытаются работать? Не смешите, у меня уехало в Германию большое количество знакомых, не работает никто! И даже не пытаются выучить язык, специально заваливают курсы, чтоб не дай Бог на работу не отправили. И да, немцы и не только, в шоке от наших беженцев, от их поведения, наглости. Днями только бухают и устраивают разборки в отелях.
marydgayne• 24 января 2024
Ответ дляkristi_ana
Не одной Германией полна Европа. И по вашим знакомым не надо судить о всех украинцах!
Ответ дляМирусёнок
Это вы ошибаетесь. Ездят В ОСНОВНОМ к мужьям. Никто из моих знакомых, кто выехал с мужьями, за это время в Украину не ездил. Ездят только те, у кого там муж остался.
Серед моїх знайомих ще їздять до старих батьків, раз на рік провідати, ті ніяк не хочуть від´їжджати. Але знаю і туристів, які поздавали квартири і їздять дивитись за квартирантами. А взагалі чому не можна поїхати і не до чоловіка? На коротку добу, зуби полікувати, обстеження пройти і т.д.? Ну не вистачить зп біженки з дітьми робити це все в Європі.
Ответ дляKittu2008
Право наслідування знаєте? Правнуки йдуть десь там далеко за іншими родичами. Бабусі, батьки, тітки, а тоді вже онуки. От виїхали в Німеччину і всі виплати віддавати найближчим родичам загиблого прадіда, а не обкрадати їх. Чим тоді вони кращі за звичайних злодіїв?
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Жесть просто,може Німеччина сама розбереться,чому ви думаєте що українці кращі за інших?
Так вот такие там сидят и позорят нашу страну.
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляkristi_ana
Плюсы только Польше, получившей много рабочей силы.
Ответ дляkristi_ana
Ну смотрите, семья из 3 человек живёт в бесплатном жилье. На продукты уходит мало, так как брали всё в тафеле. Они на машине объездили полевропы, не работают и не собираются. Это про Германию. Про Ирландию уже писала выше, пособие 200 евро в неделю и бесплатно всё было, семья из 5 человек уже отложили нормальную сумму и летали на отдых в Испанию. Конечно маме с одним ребенком сложнее, но и так умудряются откладывать деньги. Ну вот европейцы же подумать не могли, что попрутся все бизнестуристы, для них это дико.
Я думаю только украинцев больше всего волнует как и за чьи шиши живут выехавшие ) европейцам как-то пофиг , не первые беженцы у них на пособии
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляПиона
Вы всё точно и правильно написали, просто здесь половина советчиц, которые сидят там и им вы ничего не докажете.
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Ой, у меня в Германию уехали только самые богатые и хитрые. Ладно, не все такие, одна супружеская пара с ребенком-подростком очень порядочные люди. Жена и ребенок учатся, муж подрабатывает по селу сваркой без разрешения.
Ответ дляnata.ant
Да теми навіть тут почитайте,хто хотів вже повернулися до чоловіків,звісно якщо вони не на фронті
Кроме мужей есть другие родственники , у меня бабушка например которая выезжать категорически не хочет а дерзать семью ради бабушки в Украине так себе идея , вот и езжу раз в два месяца было и два раза в месяц , и кому какое дело до этого ? Вопросы могут быть ко мне Только у пограничников , все , остальных не касается сколько , куда , зачем
Ответ дляDzvo
Выплаты на детей снимают при поездке в Украину, восстановить их не так просто. 40+ это только на 120 дней, бесплатная медицина - ну такое, если будешь умирать, то помогут, а вот если текущие болезни, то проще посетить частного. Стоматология платная. У всех работающих есть право на бесплатную медицину, не только у украинских беженцев. Школы бесплатные, да, а в каких странах они платные?
40+ далеко не для всіх категорій
Ответ дляНина____
Дно, если честно . Вот таких лишать всех льгот. Люди забыли смысл ’предоставление защиты’ . Это понятие в мозгах таких девок с ресницами совсем размылось. Интересно, поляки- налогоплательщики как относятся к таким поездкам туда- сюда ’ на ресницы, на нохти’?. Позорище
Каким образом это должно волновать поляков , можно узнать ?
Ответ дляAnna-dekor
Люди, ну ви хоч дивіться хто це сказав. Якийсь ’БИВШИЙ’
Ну це то саме що на россіії деь на заборі теж хтось щось напише...
«Zelenskyy´s Presidential Office Advisor Serhiy Leshchenko´s said in an interview with a Swiss paper Saturday: ’I believe that host countries should stop supporting refugees so that they can return home.’»
Ukraine wants EU’s next migration rules to encourage returns
І оце теж цікаво: «While Kyiv has not made a formal request to the EU on encouraging refugee returns, the EU diplomats said there was some pressure from the Ukrainian side to tighten the future rules to get people back.»
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Так по всей Европе такое, где платят пособия. Много таких, помню было время когда Румыния принимала наших, селили в отели, кормили. Так они плевались потом, говорят не надо нам ваших денег, закройте программу. Там ущерба наши нанесли больше, чем румыны тех выплат получили. Вы просто не интересовались этим всем, а я была подписана на разные группы в Фейсбуке, волонтеров, которые помогали нашим, так что знаю эту кухню. А в Ирландии сколько случаев было пьяных драк...
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляПиона
Специально для вас одной картинкой:
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
С этим ещё могу согласиться, хотя и до войны много наших там работало. И отношение поляков к нашим за годы войны только ухудшилось.
Ответ дляmarydgayne
дорога с Польши в Днепр ей выйдет, как 10 раз сделать ресницы. Ага... именно на ресницы ездит?
Да эти байки уже смешны )
Человек едет проведывать родню и да заодно может сделает ресницы а тут перекручивают что ездит ресницы сделать 🤣🤣🤣
Словно телепорт бесплатный изобрели