у сонячній Каліфорнії?
Іллюха Перчик• 24 января 2024
Ответ дляSvetyashik
В мене негатив викликає той факт, що я з чоловіком і дитиною не десь в домі Каліфорнії...
Ой,не хочу це розвивати далі.
RaminaSonne• 24 января 2024
Ответ дляIsidda
це на такому звіздьожі можна за війну скільки заробить чи може хто спонсірує
Ну так, маньчік, звіздьож звіздєжу рознь.
Це ж вам не 3 тези гонять копіпастом із теми в тему за одним нехитрим скриптом під 150ма ніками.
Так що не заздріть, а намагайтеся розвиватися. Почніть з букваря. Хтозна, може, й ви собі якусь обновку придбаєте, рочків за 100 десь.