Sara Ice• 25 января 2024

Чи буде колись дозволено виїзд чоловікам?

Від початку війни ми нікуди не виїжджали, емігрувати також ніколи не входило в плани, та і зараз , не дивлячись на все, що відбувається, все рівно жити хотіли б в своїй країні( якщо буде далі така можливість, бо ми прифронтові). Але так довго ми вже відірвані від зовнішнього світу, бо спочатку ковід, потім війна. Як думаєте колись буде офіційно дозволено виїзд всім ? Маю на увазі найближчі роки, а не через 15-20 років?
Результат:
вже голосів: 495
352 (71.11%) Ні, нескоро
143 (28.89%) Так , найближчі 3 роки
MsMavka• 25 января 2024
Ответ дляМимо_шла
860 грн должно хватить😂
Ну так, ще й в декрет же ходити не модно, бо по-перше, отупієш, різко, по-друге, гроші. Тому, заводимо мінімум 2 погодок і продовжуємо працювати з дому. І ніяк інакше😂
ElenaMari• 25 января 2024
Ответ дляSara Ice
Так, а за півроку почалася війна. І той , хто не скористався тим проміжком часу в півроку виявився надовго зачинений в країні
Автор после начала войны 2022 года знаете сколько мужиков выехало и сейчас выезжает
Мимо_шла• 25 января 2024
Ответ дляMsMavka
Надо троих, на всякий случай)
ElenaMari• 25 января 2024
Ответ для_Homyak_
Війна закінчиться після повного розпаду рашки.
Навіть якщо, о диво, ми відвоюємо наші кордони, то вони зі своїх боліт будуть закидувати нас ракетами, тобто, можливо, Україна десятки років буде у військовому стані. Тьфу-тьфу-тьфу, але дивимось правді у вічі, все не дуже.
А мне кажется после выборов в США, если Трамп все нам ничего не дадут из вооружения
MsMavka• 25 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Надо троих, на всякий случай)
Блін, точно. Це я в декреті як раз, працюю і до вечора вже туго працює мозок))) а якщо серйозно, я реально думаю про третю дитину і це кошмар.
ElenaMari• 25 января 2024
Ответ дляSvetyashik
А потом нужно армию формировать. Мы ж Британией обязательства подписали на 10 лет. Повоюем за себя, а потом ’за того парня’. Там еще десяток стран на очереди с нами пописать. Фишка в том что ожидается нехилый замес на ближнем востоке в ближайшие годы, а европейцы воевать не хотят, думаю нашим ребятам придется тоже впрягаться(((
Вот вот нам всей правды не говорят что там наподписывал президент
Svetyashik• 25 января 2024
Ответ дляElenaMari
Ну так эти факты все давно обсудили на советчице. Их просто нужно связать.
Elena Rus• 25 января 2024
Ответ дляSvetyashik
Главное, те падлы, кто расписывается за наш народ, в принципе спокойны. Их это не касается никак. Туда же и проблемы невыезда.
Конфет04ка• 25 января 2024
Ответ длячир
Мне кажется что придумают, если запад максимально урежет финансирование. Типа выезд в обмен на большую сумму, вроде квартиру подарить. Имхо конечно.
было уже такое в ныне дружественной стране https://ru.wikipedia.org/wiki/Налог_на_побег_из_Ре...

если о подобном заговорят, в ток-шоу у соседа непременно проведут параллели
Нина____• 25 января 2024
Ответ длячир
Ляшко на днях выступал, говорит за год сделаем 12 тыс. детей с помощью бесплатного ЭКО, бо демографическая ситуация очень сложная в стране.
’Делать’ насильно будут?)
Okk -7ebd• 25 января 2024
Ответ дляElenaMari
Так и сейчас выезжает кто хочет, просто с 2022 года цена на выезд растёт не по дням, а по часам
Ну в мене знайомий їхав його вловили, дуже ризиковано
nenatasha• 25 января 2024
Сольгава перелогінилася, але все одно палиться
Okk -7ebd• 25 января 2024
Ответ дляMsMavka
Автор, теж це хвилює. Відчуваю себе в пастці. Розплачуємося за вибір, зроблений не нами. Дуже хочеться у відпустку. Бо 2 роки пахати нон стоп - це так не дуже для психіки.
Розумію вас, може в Україні відпочити, хоча я з чоловіком і в Буковель боюся їхати
Kusalochka• 25 января 2024
Ответ дляTeonaa
Не хочте країну піднімати (кармани нам набивати) - а прийдеться
чем выезд мешает?
sunholder• 25 января 2024
Ответ дляHelgaSoV
Пастка. Після закінчення бойні всі на відбудову за тарілку супу
Бойня, а ти досі живе
все ники заняты• 25 января 2024
Це просто вже якійсь відчай. Крадуть наші роки та життя чоловіків.
Шукаємо для мого молодшого брату спосіб виїхати, але просто нема варіантів.. Я не знаю як виїзжають інші.
Я не можу повірити й досі що людським життям можна так нехтувати, це не може бути правдою
AnnaOst• 25 января 2024
Таааак, а як же Україна в ЄС?) Тут же немає кордонів і вільна трудова міграція
Tammy21• 25 января 2024
Авторка, ви так сильно хочете виїхати, що навіть з прифронтової не поїхали?
А, ну ще і реєстрація нова...
Tammy21• 25 января 2024
Ответ длявсе ники заняты
Росіяни сволота, крадуть життя і роки.
Okk -7ebd• 25 января 2024
автор Sara Ice • 25 января 2024
Ответ дляKusalochka
чем выезд мешает?
Так, не про еміграцію ж ідеться.
автор Sara Ice • 25 января 2024
Ответ дляTammy21
А, ну ще і реєстрація нова...
Я НЕ хочу виїхати назавжди, за можливості хотіла б жити в Україні. Читайте уважніше. В якому пункті зазначено, що з новою реєстрацією не можна спілкуватися? Якщо я вам неприємна, просто пройдіть будь-ласка повз мене, і так на душі тошно.
автор Sara Ice • 25 января 2024
Ответ дляTammy21
А, ну ще і реєстрація нова...
Якщо всі виїдуть з прифронтової, хто буде тут? Ми працюємо на підприємствах, до нас везуть поранених, ми допомагаємо так, як можемо? Я маю виправдовуватися, чому не виїхала? Ви мені цим докоряєте?
Tammy21• 25 января 2024
Ответ дляSara Ice
Я вас не знаю, як ви можете думати що ви мені не приємна і тим паче давати вказівки.
Я вам чітко написала -- дивно чути від людини про те, що вона ось так переживає обмеження пересування для чоловіків, якщо навіть з прифронтової не поїхала.
annet_sheludchenko• 25 января 2024
Ответ дляКОШЪ
Вам правду чи щось приємне?
Правду
Kusalochka• 25 января 2024
Ответ дляSara Ice
Так, не про еміграцію ж ідеться.
Я уверена, что после войны в течении месяца будут открыты границы.
Tammy21• 25 января 2024
Ответ дляSara Ice
Я вищче написала. Про ’хто буде тут’ , будь ласка, не треба.
автор Sara Ice • 25 января 2024
Ответ дляTammy21
Я відповіла, чому не виїхали з прифронтової.Вказок вам не давала, не лестіть собі.
Ирина Ириновна2• 25 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
И цена вопроса?
Поймали, дали условное и срубили денег?
Вот честно, не понимаю, как заставить человека воевать, который рискуя жизнью-хочет убежать со страны.
Маня_53• 25 января 2024
В турцію на відпочинок захотілось?