Пэрисхилтонша• 26 января 2024
Мінет за 500 гривень, частина друга
Продавчиня кіз• 26 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
Предыдущая тоже нескучная. Та и всегда темы ржачные были. Правда половина комментаторов воспринимала все всерьез и кидалась автора жалеть, что ей бедной приходится таким заниматься, или вообще, призывать покаяться.
я теж на початку була в тому числі)
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Автор, може ви не там клієнтів шукаєте?
Ну або живете там, де 500 грн нормальні гроші.
Ви б зайнялися краще рекламою. Відгуки там зібрали від задоволених клієнтів. Може доп послуги. Наприклад, поки клієнт секситься з вами, а ви там стекла в машині його помили.
Продавчиня кіз• 26 января 2024
Ответ дляПодругаМужа
Пенсионерам может ещё и скидка будет по пенсионному.
накопичувальна система знижок) і додаток треба створити для цього, щоб контролювати свої знижки))
Файна пані• 26 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Для ас здається не на водній основі треба. То у не підійде. Хіба перед цим вип´є пів пляшки олії
олію автору краще пити
тільки тоді 200грн за ас - нерентабельно
автор! звертайтеся! я вам прорахую всі важливі фін.показники, щоб ви в мінус не сосали
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
А можна ще акції. За повний пакет - жінці труси в подарунок.
Файна пані• 26 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Виходить не так і дорого. Проститутка доступна кожному.
Мінєт може дозволити собі навіть пенсіонер.
по пенсійному дешевше?
ПодругаМужа• 26 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
А, это как в аптеке бонусная карта?
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Ответ дляФайна пані
олію автору краще пити
Та да. Треба автора рятувати. Допомогти по дружньому. Порахувати вартість послуг, підказати з рекламою. Ато прогорить же
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Ответ дляФайна пані
по пенсійному дешевше?
По пенсійному майже безкоштовно має бути.
Файна пані• 26 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
ага, і плюшки там всякі. постійним клієнтам - гречка, олія....
АфродитаПетровна• 26 января 2024
До речі, з бабуськами під парадним домовтеся. Вони вам рекламу зроблять. ’ Прастітутка! Дорого! За питаннями в лічку’
AmazingLady• 26 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Може, я чогось не розумію. Як це так - смоктати якийсь чужий невідомо якої якості чоловічий орган, ймовірно без гігієнічних процедур.
Поставь етсеья на место того мужчины
Давать сосать незнамо кому и шо там за рот, пломбы и так далее
Курочка• 26 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Шамкающие и без зубов?
Так это наоборот круть и безопасно
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Корпоративне обслуговування можна. Абонемент. Там 4 мінєти 5000 грн. 6 - 5800 грн, один-2000 грн. А безлім на місяць - 10000 грн
Любви вам!• 26 января 2024
Ответ дляНеместная Я
Да. Очень интересно. Я тоже с работы отпрошусь
А я сначала устроюсь, чтобы было, с чего отпрашиваться
Любви вам!• 26 января 2024
Ответ дляКров з молоком
Ми всі туди прийдемо, станемо навколо машини групою підтримки 🤣🤣🤣
Еще и раскачивать будем машину, чтобы автору было меньше колебательной работы
Просериарила молодость• 26 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Круговорот денег в природе- сначала насасывают десятки тысяч гривен, а потом несут к стоматологу. Сансара какая-то.
Можно сразу сосать только стоматологам по бартеру, зачем посредники..
Просериарила молодость• 26 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Після півпляшки олії взагалі не до ас буде)
Просериарила молодость• 26 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
На рівні автора скоріше це буде візитівка, на якій вона буде хрестик з підписом за кожний раз ставити😂
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ну дивлячись кому. Якщо хлопець - то він просто по биріку то зробить. Якщо автор, то.... Ну буде вихідний в зв´язку з неробочим інструментом
Срочнокпсихологу• 26 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
то есть по вашему у женщинам которые не сосут к стоматологу не нужно?). У тех кто насосали десятки тысяч, на зубы по крайней мере есть, а у тех кто работает за минималку это вопрос
Санька-4b93• 26 января 2024
Автор, ну шо ж вы так, нас озадачили, а сами быстро согласились и побежали 500 грн зарабатывать. Мы тут голову ломаем, как вам в прибыль выйти, а вы даже ничего на вентилятор не подбрасываете. Нехорошо так.
АфродитаПетровна• 26 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
Та да. Старайся, думай, переживай.
Не серьозно це . Не серьозно
Цикавенная• 26 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Давно вас не було.
Як ваші справи? Як робота йде? Цінник за оллінклюзів вдалося підняти?
А за мінет 500 грн дійсно мало.
Много, говорю как мужик.
90% сосать не умеют
Стефанія• 26 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
а сколько вы хотите за минет?
Минимум 1000. Я как мужу сказала, что минет - самое дёшевое, он аж задумался
Стефанія• 26 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Много, говорю как мужик.
90% сосать не умеют
90% из скольки, из троих?