МадамОхмури• 26 января 2024
Комусь ще затримали пенсію в січні?
Мама отримує пенсію і завжди було 23 числа, якщо на вихідних то раніше. В січні вона не отримала 23 числа і до цих пір немає. Отримує на карту Приватбанку
ЛеньГуглить_правда• 26 января 2024
Отримали вчасно. Я навіть допомогу по інвалідності дитині отримала вчасно.
МадамОхмури
• 26 января 2024
Ответ дляLeka_Leka
мама отримує 16-17 січня. Отримала вчасно. На карту Приват.
Зверніться у пенсійний фонд
Вона не ходить зараз. Додзвонитись туди не може. На пошту не відповідають. Мені їхати 480 км.
МадамОхмури
• 26 января 2024
Дякую всім за відповіді.
Просто знаю що у січні завжди раніше затримували виплати. Думаю може через те
Русланка з гілки• 26 января 2024
Два пенсіонера, інваліди 1 групи з дитинства, на возиках, в 2014 році виїхали з Донецької області і оформили ВПО в Харківській, жили там до 2022 року, окупація, виїхали до Львівської області і оформили там нове ВПО. Благодійна організація з Польші вивезла в пансіонат під Краков.
Що маємо - в січні не отримали пенсію, так як не ВПО🤦♀️. Люди виїхали закордон і знялися з ВПО, щоб не порушувати закон. Пройшли ідентифікацію через Дію, не підходе 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ Звернулися письмово до ПФУ, відповідь вбила-вам треба приіхати в Україну і зареєструватися як ВПО.
Як це зробити і для чого, бо жити в Україні нема де))) І як потім назад до Польші повернутися, це питання.
Раджу Вам, звернутися до ПФУ, не тягнути.
Бо зараз треш починається 😢
МадамОхмури
• 26 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Бо зараз треш починається 😢
Жесть
заварний look• 26 января 2024
Я получаю пенсию на карту Привата 11 числа, в этом месяце она пришла вовремя, как обычно
Мао_Мяо• 26 января 2024
Ответ дляМадамОхмури
Пенсійний фонд в ФБ. Задайте питання,пресслужба відповість
МадамОхмури
• 26 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Зайшла на їхню сторінку у фб, дякую. Бачу що люди теж пишуть в коментарях що не отримали пенсій на 23-24-25 січня
Головний кошак• 26 января 2024
Ответ дляМадамОхмури
Жесть
При чем тут жесть, нужно идентифицироваться, сейчас время такое, пенсионер может уже умер, кто то другой получает пнсию. У моей тети ситуация - она в окупации, банк требует ее личное присутствие. Не нужно никакое впо. Банк должен убедиться, что пенсию получает именно тот человек, который должен получать.
МадамОхмури
• 26 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ну ок. А якщо два пенсіонера по 70 років, то як вони мають з Німеччини наприклад в Україну приїхати? Їм треба півроку на дорогу відкладати гроші. Та і дорога не близька
Русланка з гілки• 26 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
Вони пройшли ідентифікацію, по Дії підпис, на порталі ПФУ. Тимчасово живуть закордоном, як вони можуть ідентифікуватися в банку? Вони знімають гроші з картки.
Не зрозуміла, Вашого коментаря?
Взагалі то жесть, бо інваліди на возику, і не можуть приіхати в Україну 🤦♀️
Не зрозуміла, Вашого коментаря?
Головний кошак• 27 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Не зрозуміла, Вашого коментаря?
Я была в банке здесь в Одессе, выясняла, что делать, если человек не может прийти лично в банк. Мне сказали, что только лично в банк должен прийти, больше никак, в Дие не принимают.