Ms. Похвала• 26 января 2024
Хто періодично втрачає сенс перебування в України і вашої особистої боротьби?
Привіт всі, періодично втрачаю сенс боротьби, хочеться все покинути і поїхати сидіти в спокійній Європі на виплати, як у вас це проходить, як боретесь з цим?
Ластоноша• 26 января 2024
выплаты там не заканчиваются, выгоняют на ’заводы’ или убирать
поэтому не выезжаю-понимаю кому я нафик там сдалась
Valechka-mk• 26 января 2024
Ответ дляЛастоноша
а кому вы здесь сдались?)
Братья Капли• 26 января 2024
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Депресія у тих, хто виїхав, бо треба пахати і повна невідомість.
А ті, хто залишився, живуть своє життя, так, страшно, важко, але морально вдома в рази, в рази легше.
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Ms. Похвала
• 26 января 2024
Ответ дляЛастоноша
Тут питання в іншому, тут ракети літають і будь який момент може прилетіти тобі, в твій дім і вбити твоїх дітей через твоє рішення. Питання не у виплатах, я там фінансово гірше буд жити ніж тут і питання не у фінансах я тут почуваю себе на своєму місці зі своїми людьми, в своїй культурі я не хочу жити де інше, я там чужою почуваюсь. Просто біженство простіше якось якщо думати раціонально.
Братья Капли• 26 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
То їдьте, влаштовуйте життя в іншій країні.
У чому питання?
Хто хоче, той їде. Хто не хоче, не їде.
Все просто.
У чому питання?
Хто хоче, той їде. Хто не хоче, не їде.
Все просто.
Ms. Похвала
• 26 января 2024
Ответ дляValechka-mk
А зачем вы боретесь?
Есть желание - едьте. Ради чего тут сидеть?
Я не хочу їхати, мені краще в Україні. Навіщо боротись? Дивне запитання може тому що це концептуальна війна існування нашої нації, нас знищать якщо ми здамось і всі мають працювати на перемогу разом, як мурахи в мурашнику.
Крихітка на всі• 26 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ну так едьте, в чем проблема?
Начните с Германии
Творю чудеса• 26 января 2024
Жду сентября. Надеюсь, что все мои усилия и нервы будут не даром. Потом не знаю. Хочу уехать. Этот срок помогает успокоиться
Valechka-mk• 26 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ну вы тогда определитесь, вам хочется свою жизнь хорошо прожить или рассуждать про нацию, патриотизм и прочее, что вливают в уши, пока сами миллионы разворовывают?
Ms. Похвала
• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Так, саме так я живу своє життя. Але нещодавно сусід зранку йшов на роботу, вибуховою хвилею його відкинуло і в нього надважка черепномозкова травма...
Valechka-mk• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
У кого-то депрессия, а у кого-то жизнь к лучшему сильно поменялась - и работают, и спокойнее, и в другие страны ездят (пусть не в люкс номера на Мальдивы, но лучше, чем дом-работа-магазин)
Молчалка• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Это если дома. Мы второй год не дома, и ’своя жизнь’ закончилась тогда же. Тоже время от времени кажется, что все зря. Но и перспектива выехать из страны... тоже так себе перспектива. Может, если бы раньше, пока были силы. Сейчас просто какая-то совершенная апатия. Делаю, что должна. Несколько дней назад в 400--500 метрах от нас сбитая ракета упала, повезло, что без серьёзных последствий. И я поняла, что даже в этот момент не испугалась. Просто подумала, что это ещё не в нас.
Ворую вкусняшки• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Ага
Ще побігай з тими документами щоб легально там перебувати, не знаючи мову, влаштуй дітей в сад і школу, роботу знайди, мешкання, такий квест що в мене око почало сіпатись і з серцем проблеми(
Р.s я якщо у Польщі працюю з першого місяця перебування, виїхали з окупації, якщо б в мене лишилось житло в Україні я б навіть думки такої не допускала жити десь на чужині без рідних
Я таке знаю• 26 января 2024
Взагалі не бачу сенсу за щось боротися , я абсолютно мирна людина і жити в умовах війни не маю жодного бажання.
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Так возвращайтесь.
Я не считаю что выехавшим легко, но вот это - вони живуть своє життя і їм легше, вы долго думали прежде чем написать?
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Не то чтобы легче, но ракеты не летают, факт.
Пи Пи Пилюля• 26 января 2024
Я іноді теж хочу виїхати кудись далеко, але хочу й в Україні жити, та й сама з дітьми «не спокійними, маленькими» не ризикую їхати, а зараз ще й завагітніла, не знаю що робити далі, накриває..
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
Почему именно сентябрь?
Маю рацію• 26 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
А як прийняти те, що в автотрощі в Європі загиблі наші діти і жінки (у безпечній Європі), у Турції від землетрусу, у Ізраїлі від бомбардувань. Хто знає де і що тебе чекає?
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляМолчалка
да, это уже апатия (
Умничка-помощничка• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Виплати 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
Спокійна Європа 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Автор, Ви щось випили?
А вы думаете, те кто выехал с прифронтовой и оккупированной без депрессии ?
Они не пашут и не живут в неизвестности? В Украине.
Да, в разы легче...
Творю чудеса• 26 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Почему именно сентябрь?
Для моей семьи в этот месяц закончится цикл 4 летней работы. Мы из за этого не выехали вначале войны.не хочу говорить что за работа, щоб не наврочити
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
Удачи вам
Братья Капли• 26 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так возвращайтесь.
Кому повертатися?
Я до того, що чогось всі думають, що десь там краще, ніж тут.
А я живу за принципом добре там, де я❤️
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Кому повертатися?
А я живу за принципом добре там, де я❤️
Я так не думаю, например. Но вы так лихо рассказали как нам здесь под ракетами легче...
Братья Капли• 26 января 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Да, в разы легче...
Я ж написала ВДОМА.
Якщо живеш вдома.
Ворую вкусняшки• 26 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так возвращайтесь.
А якщо нема куди повертатись, в нас і житла вже нема і рідні лишились в окупації, куди нам повертатися?
Життє Бентежне• 26 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
но вы же и не рассказываете, что нам здесь легче, правда?