ЭтаваНиМожетБыть• 26 января 2024

Хто проживає на Лівому, а працює на Правому? (Київ)

Живемо на Троєщині. Я поки що в декреті. Знайомий запропонував роботу. Адміністратором в ресторан(знаходиться в центрі) І думаю погодитись та зовсім скоро хочу виходити на роботу. Переїхали з іншого маленького міста. Тому мені здається, що це дуже складно буде з цими добираннями. Їздити постійно на машині, теж таке собі. Гарним варіантом, це було б вийняти десь поблизу житло. Але ціни, кусаються. Та й витрата палива буде не маленькою. Тому, і не знаю що й краще, добиратися на авто чи змінювати житло. Про громадський транспорт взагалі мовчу, то ад. Щоб ви зробили в такій ситуації?
Ванна Тазиковна• 26 января 2024
Ну автор, взлет Мига вам о чем-то же говорит? Особенно под конец рабочего дня. Если зп будет покрывать аренду на правом, лучше, конечно, переехать. Если нет - ищите другие варианты по работе

Помогалочка• 26 января 2024
Переїхати
Ванна Тазиковна• 26 января 2024
п.с.даже на своей машине по пробкам из автобусов, фур и прочего, добираться на Трою будет ну то еще удовольствие
Хочу на Балі• 26 января 2024
Живу на левом езжу на правый метро
Привіт з ботойбіччя• 26 января 2024
А кто из сада ребенка заберет, лучше работа поблизости
Сіґеле-міґеле• 26 января 2024
Рестораны обычно работают допоздна. Как ночью будете добираться из центра на Троещину? Я тоже работала в ресторане до 1 ночи, но у нас была развозка от заведения или такси нам оплачивали.
Привіт з ботойбіччя• 26 января 2024
Троя это пробка утром и вечером, это сложно оттуда ездить
автор ЭтаваНиМожетБыть • 26 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Живу на левом езжу на правый метро
Але з Трої, ще ж потрібно до нього добратися, а це як мінімум хвилин 25.
Привіт з ботойбіччя• 26 января 2024
В своем районе ищите лучше. Сад и больничные тоже учитывать надо

ЛюблюДевчонок• 26 января 2024
Жила на Трої, працювала на Шулявці. Це був жах. На роботу на 9, виходила в 7.30 і о 8.00 на роботі. Виходила о 8.00 і на роботі вже о 10.00 і як гербарій в маршрутці. Довелось ходити на 8 і чекати годину до початку робочого часу.
автор ЭтаваНиМожетБыть • 26 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я ж вище писала, що розглядаю тільки один варіант-це авто.
Броніки для Моніки• 26 января 2024
Можно снять не в центре, а подальше но рядом с метро. Или на левом возле метро.
Госпожа Белладонна• 26 января 2024
Вибачте за різкість, але чим ви думали винаймаючи в теперішній час житло на лівому березі?
Я живу на Позняках, у випадку тривоги це страшенна проблема дістатись з одного берега на інший.
8 років їздила на роботу в центр з Позняків і то був жах, виснажувалась страшенно. Коли всі працювали з 09:00 до 18:00 то жахіття було навіть у самі мирні часи. Я коли знайшла роботу де був геп з 08:00 -10:00 як на світ народилась. Коли в ковід зʼявилась можливість працювати віддалино і зрідка бувати в офісі і взагалі чудово почувалась
автор ЭтаваНиМожетБыть • 26 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Думали тим, що я не буду поки виходити на роботу. Але знайомий раптом запропонував гарну роботу і я зацікавилась.