Тут надолго• 27 января 2024

Я ханжа чи то занадто?

Підписана на фінансового консультанта, жінку близько сорока років.
Така наче розважлива, все про фінанси мова, про інвестиції, про бізнес.
Тут бах, вчора демонструє розпаковку: анальна пробка з хвостом. Коментує щось на кшалт - пам´ятайте, власні мрії важливо втілювати!
Я мало не вдавилася.
Ви нормально таке сприймаєте?
ШанельКуКу• 27 января 2024
Нормально. Поржала бы) может в коментах еще идей для её «мрій» подкинула бы))))
Я Вас не боюся• 27 января 2024
Якщо ви знаєте як виглядає анальна пробка, то не така вже і ханжа
Бокс-орун• 27 января 2024
та нормально, лишь бы это не пытались без спросу в меня вставить)
Потішаюся• 27 января 2024
Я бы восприняла так как Вы, но все хотят быть современными...типа
Коржик• 27 января 2024
Блин, стесняюсь спросить, а зачем эти пробки вообще нужны?
Молчавочка• 27 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вы знаете как выглядит пистолет, значит вы убийца)))
Вот это логика
Коржик• 27 января 2024
Ответ дляМолчавочка
Вот это логика
Это немного разные вещи. И даже не немного.
Будьте так ласкаві• 27 января 2024
Ответ дляМолчавочка
Вот это логика
Я не знаю як виглядає анальна пробка навіть по картинкам
Молчавочка• 27 января 2024
Ответ дляКоржик
Аааа ну конечно)))
Потішаюся• 27 января 2024
Ответ дляМолчавочка
Вот это логика
Нет логика в том что Вы знаете что с ним делают, а Вы или кто то другой неважно.
Заела_пластинка• 27 января 2024
Я не ханжа, но была бы удивлена...не люблю когда рабочие моменты смешивают с личным.
Так и представляю как на совещании начальник обсуждает анальные пробки и дилдо
Потішаюся• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам нужно срочно подписаться на финансового консультанта
Коржик• 27 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Последнее слово то шо?
АнтиТроль• 27 января 2024
У меня есть теория, что любой контент со временем скатывается на дно в угоду большинству зрителей.
короткопамятна• 27 января 2024
Я бы тоже удивилась. Но смотрю многие блогеры начинают подмешивать в проф. блог личные моменты, не всегда к месту.
Заела_пластинка• 27 января 2024
Ответ дляКоржик
Последнее слово то шо?
Фаллоимитатор))
Коржик• 27 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Фаллоимитатор))
Мля, как поназывают.
Іллюха Перчик• 27 января 2024
А хіба жінці від аналу приємно?
Повітруля• 27 января 2024
Та ну, я б відписалася
І я зовсім не зануда
Підписана на Петрайчук, там норм сприймаю, це її контент
А тут я підписуюсь на фінансовий блог і хочу чути тут саме це
автор Тут надолго • 27 января 2024
Ахахах, прикол! Зайшла на сторінку пошукати те відео - а його нема, видалила захейтили мабуть)
Plushaa• 27 января 2024
Квн напомнило. Чтобы люди не скучали, во время просмотра фильма, нужно их каждые 15 минут удивлять. Именно поэтому в немецких фильмах актеры каждые 15 минут разговаривают😆
Только ваша наоборот, финансы финансы, опля, анал, и дальше к новостям рынка ценных бумаг😂
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляPlushaa
Ви про німецьке порно?
Copy-Paste• 27 января 2024
я бы посчитала это неуместным
ханжество ни при чем
просто если ца подписана на инвестиции, выворачивать свою ж неуместно

мне кажется, у нее какой-то кризис возраста
она хочет доказать окружающим и себе, что якобы продвинутая в сексе и интересная
автор Тут надолго • 27 января 2024
Ответ длякороткопамятна
От. Дуже не люблю такого. Ти або особисте показуй, або робоче.
А в фінансовому блозі мені ну ніяк нецікаві твої діти чи чоловіки.
Plushaa• 27 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ви про німецьке порно?
А вы сообразительный😉
Іллюха Перчик• 27 января 2024
Ответ дляPlushaa
А вы сообразительный😉
Можна устроїти.
Життє Бентежне• 27 января 2024
Не ханжа.Такі іграшки одного часу були, любили з чоловіком експеременти, підбирали , так би мовити, що нам буде добре, а що не для нас. Але від фінансового консультанта відписалася б.Треба мені буде тема про ці всі секс іграшки, то я ж підпишусь саме на людину, яка це роз´ясне.
Сама не знаю• 27 января 2024
Я нормально сприймаю те, що люди цим користуються, нормально сприймаю, що треба втілювати мрії. А ось такі інтимні речі викладати в соцмережі для всіх знайомих та незнайомих - це вже зайве.
Напевно тій блогерші не вистачає підписників та популярності, вирішила хайпанути
вре_Динка• 27 января 2024
Гроші не пахнуть) яку рекламу замовити про те і мріє)
Будьте так ласкаві• 27 января 2024
Ответ дляПотішаюся
Для чого?