Черговий по кухні• 27 января 2024

Подруга постійно хоче мене принизити районом, там де я мешкаю. Як реагувати?

В колективі зайшла мова про райони. Де краще жити, де погано. Кожен почав висловлювати свою думку. Знайома з Теремків почала розповідати, як погано жити на Троєщині(хоча ні разу там не жила), як це не престижно та незручно. Я промовчала, тому що зрозуміла, що вона хоче мене заципити. Вона проживає в кращому районі, ніж я. Але у мене можливо, не самий кращий і популярний район, але умови значно кращі. Я винаймаю 3к квартиру в новому домі, з гарним ремонтом. А вона стареньку квартирку в старенькому домі. Приїхала колись до мене в гості на каву і тут я почула « Ну хоть условия нормальные, а вот район фу…». Я коли була у неї, нічого не говорила ні про район, ні про умови. Тому що розумію, що кожен різне ціне. Комусь важливий комфорт в квартирі, а комусь місцерозташування і що знаходиться поруч. Але чому вона хоче мене вкусити саме цим? Саме цікаве, що поки не була у мене в гостях, нічого не говорила. А після її візиту, хоче заципити місцепроживанням. Зі сторони виглядає, як якась заздрість. Вже й не хочу з нею спілкуватися. І в гості звати. Хоч вона постійно і натякає зібратися у мене дома. Як відмовити, такій людині?
Готова до другої• 27 января 2024
Заздрить. Все просто.

Тихомандражная• 27 января 2024
Заблокировать
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 января 2024
Да не общаться и всё.
Natal_ka91• 27 января 2024
Хоче вас зачепити і підняти свою самооцінку. Ігнор
Молчалка• 27 января 2024
Ой, как мне нравится, когда приезжие рассуждают какой район хуже, а какой лучше.
А вообще, автор троляка
Lenochka B• 27 января 2024
Ви на це реагуєте,тому вона так і каже
Prervana• 27 января 2024
Троещинские троллики врываются в чат
Зоя Жорівна• 27 января 2024
Забейте. Я до войны квартиру покупала. Когда сказала, где взяла, на меня как на дуру посмотрели. Плохой район, не центр и т.д. сейчас центр в хлам, постоянные прилёты. Кто ж знал(
ПолБатона• 27 января 2024
Теремки протів Троєщини, битва почалась

Идууу--уууу блин• 27 января 2024
Да пусть говорит себе, не реагируйте. Я живу на Троещине, у меня здесь квартира. И мне абсолютно все равно, кто и что говорит об этом р-не
Сито для думок• 27 января 2024
Cколько вам лет, что в в ещё на такое реагируете .Меняйте круг общения, с ней только рабочие отношения, никаких посиделок ни у кого
Гербарія сушу• 27 января 2024
Две провинциалки меряются письками:)
Продаю витрішки• 27 января 2024
Я живу на Теремках, подруга на Троєщині. Мені б і в голову не прийшло щось говорити про її чи свій район, що десь погано жити. Взагалі про це не думаю.
Бандитка Сью• 27 января 2024
Кажіть їй жартуючи ,що краще бути першим на Троєщині, ніж останнім в ’Її районі’.
Белоснежко• 27 января 2024
Теремки...Чи не район
Весела моль• 27 января 2024
Скажите, что не нужно ехать к вам, в плохой район в гости. С улыбкой на лице
Леся Українка• 27 января 2024
Ну да, коли мірятися чужими квартирами в наймі- це треш. Так і скажіть їй, коли купиш власну, розкажи де краще купувати))))
Ніколи не збрешу• 27 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Две провинциалки меряются письками:)
Вот слово в слово хотела написать, ни у автора ни у ее подруги вообще нет районов, у них нет квартир
автор Черговий по кухні • 27 января 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Для мене це просто якось дивно. Навіщо так робити ? Її, якщо послухати то складається враження, що вона десь на Липках проживає, а не на Теремках.

Малявка ще та• 27 января 2024
Да это и есть ее зависть)
сама себе прекрасная• 27 января 2024
Недавно на совещании мой коллега из Николаева, снимающий квартиру на кардачах лет 10, сказал что-то типа-этот район, ну как его, жопа мира, ну троещина. Все такие да, точно, а как закончилось совещание еще долго с него в углу ржали. Такое недалекое и дурное, ну что взять с идиота? А вы автор реагируете
Ответ дляГербарія сушу
Две провинциалки меряются письками:)
Мені немає сенсу цього робити. Мені наприклад байдуже, хто і де живе. А вона постійно на цьому робить акцент.
Гербарія сушу• 27 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А почему вы по углам хихикаете, а в лицо боитесь сказать?
Шопингмонстр• 27 января 2024
Центр всесвіту Теремки, смішно))
Район як район.
А взагалі мірятись чужим майном смішно, айфонів з самунгами в кредити можна ще накупити і мірятись.
Реанимация• 27 января 2024
А члени ще не порівнювала? А зібратись у вас, щоб в себе було чисто й не напрягало. В бан її
ТебеОноНадось• 27 января 2024
Троещина действительно район так себе, худе разве что ДВРЗ и Борщаговка.
Natal_ka91• 27 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Мабуть, не дуже байдуже раз ви тут написали
сама себе прекрасная• 27 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Формат совещания не позволил обсуждать что-то личное
Леди_в_ночи• 27 января 2024
Жизнь дала Трещину
Ответ дляНіколи не збрешу
Моя в Харкові стоїть. Поки не можу наважитись повернутися туди. А вона вже 9 років в Києві, щось не може ніяк купити собі.