Сама собі лікар• Изменено 29 января 2024

Чи повинна я лежати в лікарні зі свекрухою?

Ситуація така, що завтра свекруху кладуть у лікарню, будуть робити операцію на серці. З нею повинен був бути її син - мій чоловік, але у нього грип, температура під 40. Він точно не зможе. Ще у чоловіка є сестра, але вона в іншому місті і приїхати не може, бо в неї дитина на грудному вигодовуванні.
Сестра його дзвонить мені і кричить, щоб я лягала в лікарню. Але в мене теж дитина, ходить у школу, хто її буде водити? А на гуртки? Та й їсти хто буде готувати, якщо чоловіку дуже зле? Ми з донькою у його кімнату, навіть, не заходимо, щоб не заразитися. В мене донька, робота, я можу тільки один раз в день чи в два з´їздити до лікарні, їжі привезти та ліків купити. Але сестру це не задовольняє. Я кажу, що треба найняти доглядальницю, вона проти, що не рідна людина так приглядати не буде. Я розізлилася і крикнула у трубку, щоб тоді вона приїзжала, дитині вже рік, може і без молока прожити. Але вона не приїде, чоловік вдома працює, не зможе сам з двома дітьми. Я рекомендувала няня, теж ні. Але я свою дитину повинна лишити на хворого чоловіка, щоб вона школу пропускала. Це ок. Мені так не здається.
Як гадаєте, хто правий?
P.S. Зі свекрухою відношення нормальні. Не кохання-зітхання, але більше хорошого, ніж поганого. З сестрою давно не спілкуємось.
P.P.S. Лежати в лікарні десь півтора-два тижні.
P.P.P.S. Свою роботу я можу відкласти на цей час, просто грошей не зароблю, але ніхто не звільнить, нічого такого. Працюю на себе. Нічого, що не може почекати, або вирішитися за допомогою ноутбук в лікарні, - нема.
Salsa-24da• 29 января 2024
Для чого там саме лежати?
Вперше таке чую.

Ще грипом заразите свекруху.
Ви ж контактна.

Хочу барабульки• 29 января 2024
нет.
просто научитесь говорить НЕТ
Кондуктор автобуса• 29 января 2024
Никто вас туда не пустит даже. Максимум разрешат пользоваться телефоном и еду передавать.
ЛюбимаЯНЬ• 29 января 2024
Первый раз слышу, чтоб взрослый лежал в больнице со взрослым
So_so• 29 января 2024
Я да, легла бы. Папе делали шунтирование в Институте сердца, мы с мамой чередовались посуточно.
Бутербродница• 29 января 2024
С 13 лет, или с 14🤔, сами лежат. Свекрови сколько лет?
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляSo_so
А для чого, шо ви там робили?
ШанельКуКу• 29 января 2024
Ні, не можете, у Вас вдома хвора людина, на дай Боже свекрусі принесете заразу після операції на сердці.
Смажена полуничка• 29 января 2024
Я бы ходила ,приносила что нужно но не лежала б, либо пусть сестра приезжает к вам и по очереди

Хочу барабульки• 29 января 2024
я приезжала в больницу, оставляла 200 грн медперсоналу и уезжала.
Но приходилось ездить каждый день, потому смены чередуются сутки - трое -четверо, еще и меняются между собой хаотично
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Для чого там саме лежати?
Вперше таке чую.

Ще грипом заразите свекруху.
Ви ж контактна.
Щоб в туалет водити, годувати, розважати. Мама моя з сестрою лежала. Чоловік із батьком теж. Зі свекрухою 5 років тому донька лежала. Навіть, коли я народжувала, то чоловік лежав.
Пухнасті штани• 29 января 2024
А для чого там лежати? Відвідуватимете та і все, коли її переведуть в звичайну палату. В реанімацію нікого не пускають. Здоров´я свекрусі
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Для чого там саме лежати?
Вперше таке чую.

Ще грипом заразите свекруху.
Ви ж контактна.
Мы з донькою щеплені
Потішаюся• 29 января 2024
Чоловік переніс складну операцію (заміна мітрального клапану). Я жодної ночі з ним не провела, він був категорично проти. Доглядали медсестри. І так в більшості пацієнтів. Не розумію навіщо вам там знаходитись стільки часу.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Мы з донькою щеплені
Моя щеплена донька тільки перехворіла.
Це нічого не означає
Одні думки• 29 января 2024
Вперше чую, щоб з дорослою людиною хтось лежав.
Чи вона не ходить?
У мене свекруха не ходила деякий час після перелому стегна, і потрапила до лікарні. То ми їй наймали доглядальницю.
А якщо людина ходить, не дозволять з нею бути.
Навіть діти після 4 років мусять самі лежати (або треба давати на лапу).
66сезон666серия• 29 января 2024
Я майбутня свекруха,років через 10,прикро таке чути,людині потрібен догляд як мінімум першу добу,бо лікарям насрати,а молодшому персоналу тим більше,чоловік хай лікується,дитині один день вдома нічого не станеться,кружки можна відмінити
So_so• 29 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А для чого, шо ви там робили?
Практически всё. Помогала вставать, подавала воду, еду, салфетки (это большая операция, грудина полностью распилена, потом стягнута проволкой, зашита и корсет) ,следила за препаратами, показателями, была рядом когда расхаживался. В соседней палате мужчина потерял сознание в санузле, это обнаружилось очень нескоро.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Домовляйтеся з персоналом і їздіть кожен день.
Сестра нехай не репетує, бо хто доглядає, той і приймає рішення

Девальвация• 29 января 2024
В мене коли маму при онко оперували, то я з нею не ночувала. Дала гроші медсестрі і санітарці щоб прослідкували. Ранком прийшла побула і пішла, ввечері знову прийшла і так до виписки, бо в мене дитина ще мала була, я не могла залишитись. А її довго не тримали на 5й, чи на 6й день виписали.
Н@Диете• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Для цього в лікарні є мед персонал , досить провідати, коли є можливість
66сезон666серия• 29 января 2024
Люди які пишутт про персонал,ви в лікарнях лежали,та всім пофіг на вас,хіба що це приватна,то там може бути відношення хороше
Електрохарчування• 29 января 2024
Ми з родичами витримали 3 дні чергуваннь, по 12 годин. І на третій день всі миттєво погодились на доглядальницю. Неможливо то витягнути на одних плечах, навіть якщо не зважати на дитину і чоловіка.
So_so• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
Абсолютно всем наплевать и не важно сколько ты платишь. Я наблюдала 2 недели.
Кидстаффовка• 29 января 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
У меня дед в неотложке лежал после инсульта, там именно 24/7 кто-то с ним жил. Он лежачий, не говорит, не сидит. Там никто даже подгузник не сменит, и про лечение постоянно напоминать. Список лекарств день в день давали, надо было утром получить список и купить. Кормить, поить, мыть самим....
Вапщета• 29 января 2024
Не дай Бог зависеть от невесток… и не дай Бог вырастить таких дочерей 🤦‍♀️
В сухом остатке, что женщина останется после сложной операции одна и даже провести ее к туалету и подать воды некому.
Лежать ни с кем не нужно, нужно прийти и помочь сходить в туалет, дать медсестра благодарность, купить лекарства, поговорить с врачом.
Ничего с вашим ребенком без школы и кружков не случится. Только счастливее будет. И помните, что вы тоже состаритесь, а дети берут пример с родителей.
Если вы не можете ухаживать, то нанимаете сиделку и выставляете половину счета сестре мужа. Не нравится - пусть с братом разбирается. Не оплатит и хрен с ней, это муж и его мать, не обеднеет ваш благоверный, поднапряжется.
Птица секретарь• 29 января 2024
У меня папа после операции на сердце лежал неделю в реанимации. Туда никого не пускают. Я один раз зашла на 3 минуты (сам врач попросил) и все. Просто каждый день приезжала, привозила еду, лекарства и давала санттаркам и медсестрам деньги, чтобы они заботились о нем
Как вы собрались лежать со своей свекровью в реанимации?
Дон Пэдро• 29 января 2024
Зачем там лежать. Это раз. Во вторых, то что вы закрылись в комнате, не делает вас не заражённой уже гриппом. Дочка ее тоже должна это понимать. Привозите продукты и отдавай е, даже не заходя к ней.
ЛюбимаЯНЬ• 29 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Понятно(
Не заздріть тьоті• 29 января 2024
Ничего вы не должны. Можете раз в пару дней приехать , привезти лекарства, еду и всё. А то у свекрухи есть двое родных детей, но у них всегда есть обстоятельства, чтобы не ходить к маме.