Та прям багіня• 30 января 2024

2,5 дитина не розмовляє куди ще звернутися?

Невролог та логопед кажуть чекати все добре. Але блін….
Белая и пушистая• 30 января 2024
Зовсім? Навіть мама?

жижифреймут• 30 января 2024
Не вірю, що логопед таке сказав.
Є записи від відвідування логопеда?
Закуйовджена життям• 30 января 2024
Многие говорят ждать до 3, а потом обычно всех прорывает) У подруги сын до 3 молчал, а потом предложениями заговорил
Бабайко• 30 января 2024
В мене брат почав говорити в 3, до цього ну 2 слова і все...просто мовчав.Потім прогвало))))
Библиотекарь• 30 января 2024
Якщо не ходить в садочок , то віддайте Там швиденько заговорить
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Обычно тех, Кого прорывает единицы.
Бабайко• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Не вірю, що логопед таке сказав.
Є записи від відвідування логопеда?
Якщо немає неврологічних відхилень,то професійний логопед до 3 років не буде чіпати дитину
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляБабайко
А які обстеження були, що невролог сказав чекати?
Психіатр буде мати іншу думку.
автор Та прям багіня • 30 января 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Зовсім? Навіть мама?
Мама каже ) по своєму бурмоче і ще декілька слів киця і таке

Вилосипедниця• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Обычно тех, Кого прорывает единицы.
У знакомых ребенок до 4 мычал, а потом сразу затараторил, сейчас ему 8, все ок
Непереможна• 30 января 2024
Ответ дляБабайко
Якщо нема відхилень , то дитина в такому віці не може просто мовчати
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляВилосипедниця
Супер.
Але ж ви розумієте, що далеко не ц всіх так
Вилосипедниця• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Супер.
Неа, небольшой опыт с детьми
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляНепереможна
Саме так!
автор Та прям багіня • 30 января 2024
Ответ дляБабайко
Дитина після народження була в реанімації та швл. Але потім все вирівнялося мозок не постраждав. Була пневмонія у неї все пізніше ніж у старшої дитини але ще й батько різний.
Закуйовджена життям• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Обычно тех, Кого прорывает единицы.
У меня много таких примеров...не единичные случаи.
Непереможна• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
При гіпоксії мовні центри страждають в першу чергу
МояХатаЗкраю• 30 января 2024
я дефектолог.
Потрібна перевірка слуху - апаратна, в сурдолога, НЕ в лора.
Після - консультація дитячого психіатра для виключення певних станів, з якими буває пов´язаний стан розвитку мовлення.
Після - адекватний логопед. Ваш, на жаль, не знає як або не вміє працювати з дітьми раннього віку, не втрачайте час, потім буде складніше скоригувати.
автор Та прям багіня • 30 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
я дефектолог.
Вона чує 100% з цим проблем не має

автор Та прям багіня • 30 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
я дефектолог.
Чи зможете когось рекомендувати в Києві?
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляВилосипедниця
Неа, небольшой опыт с детьми
Я 17 років працюю з дітьми, з вадами мовлення. Так от, дуже малий % дітей, які не розмовляли до 3-4 років потім не мають вад мовлення. Зазвичай то затримка мови. І є діти які цих вад позбутися не можуть
Оце так цабе• 30 января 2024
Взагалі, треба йти до психіатра. Але ще має бути додаткова діагностика. Ідіть до Крутікової в клініку Бадді. Вона педіатр чудовий і психіатр. В неї зараз багато поруч спеціалістів, які працюють саме з дітьми з затримкою мовлення та харчування.
Тракторні війська• 30 января 2024
Покажіть ще одному неврологу і заспокойтеся. Якщо лікарі кажуть що все норм, значить норм. Якщо розвивається по віку і все добре крім мови. Розвивайте мілку моторику, різні є іграшки для цього, це стимулює мову.
В мене молодший почав розмовляти в 3,5 років. По лікарям , логопедам, заняттям возила з 1 року і 10 міс, але заговорив тільки коли час підійшов. Діти різні, по різному розвиваються, я хвилювалася, бо старший в півтора року вже віршики розказував.
Библиотекарь• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Якщо щось говоить , то і все інше скаже...у мене лікар питав , що мій син каже , ну я кажу , мама , папа, дай... А лікар : ’ Ааааа, ’дай’ каже , тоді і все остальне скаже... так і сталося , пішов в садочок і заговорив. В 4 роки ходили до логопеда , виправляли букву ф,с,ш.
автор Та прям багіня • 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Як була меньша рахувала до 5. Дала послухати в телефоні вона злиться нервує на свій голос
МояХатаЗкраю• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Вона чує 100% з цим проблем не має
Ви перевіряли апаратно?
Реагує в побуті - не означає, що дитина ідеально чує. Достатньо часткових порушень слуху, щоб дитина мала труднощі з формуванням власних звуків і слів. У Києві СУВАГ або Аврора.
Психіатр - можна до Орини Шершкіної в Доказові.
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляОце так цабе
+ за психіатра!
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляТракторні війська
Ви знаєте скільки випадків, коли казали, що все ок, а батьки втрачали час?
автор Та прям багіня • 30 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви перевіряли апаратно?
Перевіряли після реанімації на Богатирській
Ермолайчик• 30 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
я дефектолог.
Я - мама дитини з моторною алалією. Саме по такому шляху ми йшли десь з 2,5 років.
Логопед - наша друга мама. Щодня протягом майже 4 років. Вже син готується до 1 класу звичайної школи. Звичайно ідеального мовлення немає. Але хто не знає про його проблему - навіть не звертають уваги або вважають це нормою.