Та прям багіня• 30 января 2024
2,5 дитина не розмовляє куди ще звернутися?
Невролог та логопед кажуть чекати все добре. Але блін….
Клин_Кляйн• 30 января 2024
У бабы Даши младший в таком же возрасте не говорит вообще.
Они его по всем врачам таскают.
Ермолайчик• 30 января 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Якщо не ходить в садочок , то віддайте Там швиденько заговорить
Серйозно? Ви мабуть не бачили дітей з вадами мовлення. Це із розряду, що хлопчики починають говорити пізніше дівчаток
Тракторні війська• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Ви знаєте скільки випадків, коли казали, що все ок, а батьки втрачали час?
Один лікар звісно може помилятися. Кілька навряд. Тим паче якщо ще й обстеження робили.
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви перевіряли апаратно?
Реагує в побуті - не означає, що дитина ідеально чує. Достатньо часткових порушень слуху, щоб дитина мала труднощі з формуванням власних звуків і слів. У Києві СУВАГ або Аврора.
Психіатр - можна до Орини Шершкіної в Доказові.
Ні, слух потрібно перевірити.
Перевірити чи правильно дитина чує, бо через це вона може не формувати звуки
Оце так цабе• 30 января 2024
Автор, враховуючи анамнез дитини, що ви пишите. Тільки психіатр на сьогоднішній день зможе коректно вам відповісти. Прізвище і клініку Вам написала. Вирішувати особисто Вам! Бажаю швидко прийняте правильне рішення і дитині здоровʼя!
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляТракторні війська
Які обстеження робили?
Та прям багіня
• 30 января 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Они его по всем врачам таскают.
Справа в тому хочу знайти хорошого спеціаліста а не того хто зразу посадить на пігулки ітд.
Ермолайчик• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Анастасія Бабляк нас прекрасно консультувала. Ніякої води, все по поличкам. Я аде сама готова була давати якісь пігулки, але як вона сказала в нашому випадку - це безтолку. Тільки регулярні заняття. Так і вийшло
Клин_Кляйн• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Они и слух проверяли, и 10 дней подряд одевали на голову шапочку с проводками, и невропатологи, и логопед и моторика, таскают его везде уже год. Все понимает, но не говорит ни слова.
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Насправді багато людей, які не стикалися з проблемою напряму, взагалі не розуміють, що є купа причин відсутності мовлення у дітей. Їм навряд чи щось можна доказати. Але без поради пройти теж не вміють))
СпайдерВумен• 30 января 2024
Я така мама, як Ви...
Чекала, наш педіатр казала, все ок, всі оточуючі також, мовляв виговоритися, але...
В 4 роки діагноз ЗРР.
До логопеда ходимо до сих пір, дитині 7
В 4 роки діагноз ЗРР.
До логопеда ходимо до сих пір, дитині 7
Ермолайчик• 30 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це точно! Особливо коли потрібно боротися ще й з родичами(
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
У Бабляк зараз величезні черги на 2 інколи 3 місяці вперед.
Ермолайчик• 30 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це логічно. Нам вона допомогла
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Або подругою яка каже - навіщо ти по лікарям ото дитину водиш? З нею все в порядку. Ох.
ГороховаЯ• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Мама каже ) по своєму бурмоче і ще декілька слів киця і таке
не втрачати час, перевірити слух, огляд невролога, логопеда
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Це логічно. Нам вона допомогла
Я на неї вийшла через Крутікову, яку мені теж рекомендували, але у Крутікової зараз черги не має, вона вже психіатр і можна потрапити без проблем. До речі зараз з нею круті спеціалісти, саме невролог і по АВА спеціалісти теж найкращі.
Це дуже радує коли такі молоді лікарі мають бажання правильно лікувати дітей і є результат.
Тракторні війська• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Які обстеження робили?
Не знаю які роблять зараз, бо це давно було, мій молодший вже студент. В ті часи перевіряли слух, в неврології робили енцефалограму, міряли внутрішньочерепний тиск, судини мозку перевіряли.
З логопедами дитина просто відмовлялась займатися, поки не почав говорити. Тоді до самої школи займались з логопедами. Діагноз затримка мовного розвитку був. Вдалося все виправити тільки до школи. В школу з 7 років віддала.
Мона Лиза• 30 января 2024
В мене середня заговорила в 3,5, старша в 4,5. Не бачу причини вам так спішити.
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Ваша дитина теж лежала в реанімації?
Мона Лиза• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Супер.
Але ж ви розумієте, що далеко не ц всіх так
Це дуже поширено. Погано розмовляючих дітей у 8 років я не зустрічала.
Мона Лиза• 30 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Ваша дитина теж лежала в реанімації?
До чого це тут? Не лежала, але також були проблеми з народженням у старшої.
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляМона Лиза
А чому ви їх повинні бачити?
Ці діти ходять до спец шкіл, спец класів, вчаться вдома, вчаться в приватних і тд.
Їх дуже і дуже багато.
Мона Лиза• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
А чому ви їх повинні бачити?
Їх дуже і дуже багато.
І що їх десь у підвалах ховають чи що? Чи зв’язують, щоб у магазини і на дитячі майданчики не ходили?
Оце так цабе• 30 января 2024
Ответ дляМона Лиза
До того, що у дитини автора інша історія народження. Тому, якщо ви своїх дітей не обстежували на причину відсутності мовлення до того часу, то це не означає, що так мають робити всі. Скоріш за все, автор таки свідоміша, тому що вже бачить, що потрібен більш професійний огляд своєї дитини.
Та прям багіня
• 30 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Дивлюся там такого лікаря не бачу (((
Мона Лиза• 30 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Ну то чого вона тут пише? До невролога треба звертатися, логопед їй не допоможе.
жижифреймут• 30 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Ви зараз серйозно?
Останні 10 років відкрили дуже багато логопедичних класів по Україні. Там мало дітей, працюють діти з логопедом і тд до 5 класу.
Чи на таких дітях повинна матка бути, щоб ви це бачили?
Несу пургу• 30 января 2024
Ответ дляжижифреймут
Не вірю, що логопед таке сказав.
Є записи від відвідування логопеда?
Вірте - не вірте, але нам теж саме сказали у такому віці.