Та прям багіня• 30 января 2024

2,5 дитина не розмовляє куди ще звернутися?

Невролог та логопед кажуть чекати все добре. Але блін….
sky-labs• 30 января 2024
Автор, можно конечно ждать когда ребенка ’прорвет’, но большинству для запуска речи не хватает магния и фосфолипидов.
Магний лучше всего в форме треонат, начать можно с любой более доступной формы или комбинировать в суточной дозе две-три формы.
Фосфолипиды - лецитин, холин, в идеале - фосфатидилхолин и/или фосфатидилсерин.

Несу пургу• 30 января 2024
Ответ дляБиблиотекарь
У 5 років садочок пізно...уже тільки дефектолог - логопед і то вже запізно , в 4 роки треба.
Вона в садочку з 2,6 років, три дні в садочку і місяць вдома бо постійно хворіє. В три роки я водила її на логопедичний масаж, в чотири роки до логопеда. За два місяці заннять в логопеда ніяких результатів не було. Дитина розмовляє, навіть правильно будує речення, але мова не завжди розбірлива , не всі букви вимовляє.Мама проблеми не баче, бо зараз повно таких дітей .
Несу пургу• 30 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Жах! Син майже 4 роки до логопеда ходить (складна логопедична проблема була). Приходять 10 річні діти які не вимовляють половину звуків. Куди дивляться батьки? Діти соромляться говорити
Так, я вже бачу ,що вона соромиться і сторониться дітей.
Ермолайчик• 30 января 2024
Ответ дляНесу пургу
Дуже школа( садочок не виправить логопедичних проблем. А далі - це проблема з читанням та письмом
Шаманю второпях• 30 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Мама каже ) по своєму бурмоче і ще декілька слів киця і таке
Моя до 2 роки і 4 міс говорила тільки «А» на все що бачила і мугикала, а потім деякий час слово «зʼїжджати». Потім сказала слово «кружка» і пішло поїхало. До 3 років вже досить добро говорила, але довго не давалась їй буква Р, але зараз вже майже 12 і я не бачу різниці між нею та іншими дітьми які почали лепетати з року.
Несу пургу• 30 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Я це розумію, це такий біль для мене, серце розривається. Розумію, що втрачаємо час.