Бегущаяпо• 30 января 2024
Доповнення до теми
Що мужик з СЗ був у моєму місті,а всі казали,чого ти не запропонувала побачитись.От,сьогодні я сказала,приїжджай,на його думаю про тебе ,постійно перед очима і т.д.І от,вілповідь-ти ж на роботі і тишина.Висновок .Мужик,як хоче,то все зробить і його не треба підштовхувати .
Уходя дверю не хлопать• 30 января 2024
Так а что вам не понятно было до этого?
Мужчина говорит делами. Это истина.
Бася Фельдман• 30 января 2024
Может он стеснительный и нерешительный по жизни ...
Не всем альфачи потрибны...
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Не всем альфачи потрибны...
Мужикові 39 років Ні,не думаю.Просто реально задумалась,може я щось не правильно робила .Бляха,та все правильно .Шкодую,що сьогодні те написала вже
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Ну, напишите ему что-то вроде ’Аууу!!! Чего ждём?’...
Ні,написала вже ,що чоловік -це діла,а не бла-бла-бла.Я не люблю ,коли мені морочать голову.Заблркуваоа його
Бася Фельдман• 30 января 2024
Блок - это излишне ...
Просто ’на изи’ всегда надо себя держать в любом начале любых отношений - философически на от@..сь - срастётся, то ОК, нет - ну и фиг с ним ..
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Блок - это излишне ...
Просто сподобався.Тоді не можна на із триматись
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Всегда нужно быть хозяйкой своим эмоциям...
Легко говорити зі сторони .Я б теж комусь так радила .Но уви
Бася Фельдман• 30 января 2024
Ну, вот блокнули Вы его...И ЧТО???
Колбасить от него блок не помог, ему дали понять что Вы как минимум человек порывистый и невыдержанный...
Может он в делах по уши и не продохнуть был все это время, а Вы, себя накрутив, лупанули той блок...
Ни уму, ни сердцу получилось...
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Со стороны все вообще проще и легче - Закон Жизни...)))
Це да)
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Ну, вот блокнули Вы его...И ЧТО???
Ни уму, ни сердцу получилось...
Бо не хочу більше спілкуватись,бо людина мені морочить голову.Пише декілька дн.Думаб про тебе,снишся,пора приїхати до тебе ,а як сказала,приїжджай -то написав,ти ж на роботі ,я сказала,що вже вдома,відписав-молрдець.Ну.Нічого цікавого
Бася Фельдман• 30 января 2024
То може вин квиты чи ювелирку в презент довго выбирав перед визитом, а Вы ему блок сразу за неторопливость...)))
Бегущаяпо
• 30 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Ну да,смішно)))Тут і слону понятно,мені здається.Не хочу витрачати свою енергію на не ту людину.Заборкувала,за декілька дн забуду
Бася Фельдман• 30 января 2024
Вот это самое правильное - забыть и з головы выкинути...
Вы у себя одна...