Ластоноша• 30 января 2024

А вас такі моменти чіпляють?

Прийшла в салон дверей за дверима.
Порахували ціну, все ок.
Приіхав майстер на замір. Ціни собі скласти не міг. На моє питання «де ваш рівень», сказав, що в нього багато інструментів, всі вони навіть у моєму приміщенні не помістяться. Тому він їх не брав 🤦 (Насправді, просто рівень мав взяти із собою)
По замірам майстра двері вийшли нестандартні. +50% до замовлення. Я відмовилася.
Менеджер попросив ще раз приїхати заміряти. Майстер приїхав вже з рівнем. І о чудо- входять стандартні двері. Без націнок за висоту і ширину.
Попри це, всі діалоги писали мені російською мовою, як і виписка розрахунків. І в замовленні вказали моє імʼя Лена (я представилася Оленою) + купа смайлів в діалозі.
Ви б замовляли двері чи шукали інші варіанти?
Результат:
вже голосів: 447
327 (73.15%) Шукала інші варіанти
66 (14.77%) Замовляла б
54 (12.08%) Тиц
Вот Она Я• 30 января 2024
навіщо платити дуракам і шахраям, добре не зроблять
Нічого вдягти• 30 января 2024
О, ні, я таке не люблю.
Швидка Настя• 30 января 2024
Ненавиджу таке 😖
Божа кульбабка• 30 января 2024
Пришёл парень окна и двери на балконе регулировать. Ну что там, покрутить немного. Два здоровенных чемодана припер с собой. Ну кто как привык работать)
В вашем случае меня не покидала бы мысль, что меня хотели развести на деньги, +50% очень даже не мало. Я бы искала ещё вариант...
Блакитне небо• 30 января 2024
О, це папа Карло таких працівників ще має. Які на рівному місті докидають свою ціну
ПростоБелка• 30 января 2024
Нафіг таких. Це ж цей рукожоп ще й встановлювати буде
КрестьянинДиор• 30 января 2024
Ой, та нафиг надо, лучше к другим обратитесь. Может он опять ракально померял.
автор Ластоноша • 30 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Я дзвонила на виробництво. Так і є. За полотно беруть +50%, якщо воно не стандартне з двох сторін, якщо висота не стандартна, то +10% або безкоштовно - залежно від обраної моделі. Моя модель нижча за розміром- безкоштовно. Але зміна ширини +50%
Менеджеру і майстру від цього прибутку немає. Це тільки мої витрати(
Репетиторша• 30 января 2024
лена-олена, о господи
Божа кульбабка• 30 января 2024
Ответ дляЛастоноша
Ну так по итогу у вас оказалась стандартная дверь. Из-за косяка замерщика. Представьте, что привезли бы вам дверь, а она не встала бы в проем... Ещё и за ваши +50% сверху. Потому что кому-то в руки уровень не влез... Да ну...
Как нефиг делать• 30 января 2024
Ответ дляЛастоноша
Якщо Вам дуже подобаються двері, беріть.
Майстра знайшла б іншого.
Схоже на початківців.
Люблю якість
Прокачую сідниці• 30 января 2024
Скоріш за роботу буде виконано максимально ’через хвіст’. Є така манера - чіпляють низькою ціною за стандартну послугу, а потім такі ’ой а тут не стандарт’. Тобто за об´явлену стандартну (рекламну) ціну їм працювати не вигідно і голову будуть морочити капітально.
автор Ластоноша • 30 января 2024
Ответ дляРепетиторша
лена-олена, о господи
Вам норм, коли до вас звертаються на знайомі люди на Ти і російською на робочому місці?
Пургену мне• 30 января 2024
Ответ дляРепетиторша
лена-олена, о господи
А в чому проблема? Любите, коли до вас звертаються чужим іменем?
автор Ластоноша • 30 января 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
В тому і справа, що ціна 25тис.
Установка 3000
Низькими цінами не пахне. Навпаки. Позиціонують себе як нереально крутезних
Репетиторша• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
нормально, не всi ще можуть вiльно розвовляти, а тим бiльше писати державною
БолеИменее• 31 января 2024
Ответ дляПургену мне
Ничего, потерпит. Нас же, Лен, всех насильно переименовали в Оленей, хотя в метрике было Елена. Значит и обратно можно.
автор Ластоноша • 31 января 2024
Ответ дляРепетиторша
1. Закони? Ні?
2. За два роки можна було навчитися писати. Хоча б через перекладач. Ні?
Репетиторша• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
1. Закони? Ні?
вiльно? навряд
БолеИменее• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
1. Закони? Ні?
Идите ищите тех, кто учится писать, а не двери стааить.
Репетиторша• 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Репетиторша• 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
ось i я про це)))
автор Ластоноша • 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Так і заміряти вони не вміють. Не те щоб ставити 💁‍♂️
Краля-Галя• 31 января 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я очень недовольна качеством их дверей
Репетиторша• 31 января 2024
Ответ дляБолеИменее
ПростоБелка• 31 января 2024
Так, а що за фірма?
БолеИменее• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
Тогда мухи отдельно, а котлеты отдельно.
Спішу - перекидаюсь• 31 января 2024
хто попри все розмовляв російською!? І хто Лєна вказував?
перший шахрай, чи другий?
автор Ластоноша • 31 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
перший шахрай, чи другий?
Розмовляли в магазині українською доречі
Спішу - перекидаюсь• 31 января 2024
Ответ дляЛастоноша
ви не можете два речення звʼязати
при чому там російська мова?