Залетна Я тут• 01 февраля 2024
Классный сериал
Какой вы недавно посмотрели ?
Лучшие триллер конечно )
Бавовнятий Пупс• 02 февраля 2024
Останній сезон ’Фарго’ дивились? Мені дуже зайшов, краще ніж 2 попередні сезони
175см55кг19лет (она)• 02 февраля 2024
Я дивлюсь ’Загублені’ або Лост,20 років назад мені не зайшов, а зараз відірватись не можу.
Ще сподобався’Занадто мертвий для мене’,’Гарна дружина’
БезникаЯ• 02 февраля 2024
Я только начала La Revolution. Первая серия захватила, такое люблю. Но он на французском, поэтому мое понимание текста это 30-40%
Вот Она Я• 02 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
В мені порадьте будь ласка щось для фонового перегляду
Але щось легке, більш менш позитивне , бажано довге
Дякую
Это мы - аля семейная сага, Улица светлячков - женская дружба, я вообще такое не лю, а эти запоем смотрела
Не зви чайна• 02 февраля 2024
А через что вы смотрите сериалы? Браузер?
Может есть какие-то приложения для телевизора?
Скорая помощь• 02 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Змей
Длинная тень
Под чужим флагом
ДНК ( Дания)
Яблочный двор
Длинная тень
Под чужим флагом
ДНК ( Дания)
Яблочный двор
Змей- супер
НаливайКа• 02 февраля 2024
посоветовали извне. думала будет сопливая драма. теперь жду третий сезон
nikosergio• 02 февраля 2024
Не новый, но в свое время прошел мимо
Тьма - Dark 2017 Netflix на ура идет сейчас, чем то похож на Lost
Борщик• 02 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Фарго - 1-й сезон, понравился.
Йеллоустоун - сначала немного нудноват, но потом очень даже ничего
Теж подивилася перші два сезони Фарго - норм, мені, навіть другий більше сподобався
Борщик• 02 февраля 2024
Про Фарго читала відгуки, що 3-4 сезони не дуже, а 5-й класний, може хто дивився вже?
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляAmalpi
Смотрю корейские и китайские. Белый пепел луны, Пандора, Пентхауз, Мы все мертвы, Алиса в потусторонье - японский
И Джэ скоро умрет видели?
Не рахую, а вважаю• 02 февраля 2024
Ответ дляПищалка
От люблю фантастику всі жанри майже, утопію, антіутопію, апокаліпсис, а от Чорне дзеркало після свині не зайшло чогось. Навіть не свиня, а як на тренажерах всі крутили педалі, таке щось нудне. Далі, щось цікавіше є, чи на такому ж рівні все?
Я с вами. Нудный и тупой откровенно в первых двух сезонах
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляТерения
Гра смерті - його назва українською /death`s game- англ/. Або ось так ’І Дже, скоро помреш’ /І Дже - ім´я головного героя/.
Класний фільм
Ага, да, я про этот сериал
Ответ дляВ танке
Ага, да, я про этот сериал
Мені сподобався головний герой і я з ним ще декілька серіалів знайшла ’Згуба до ваших послуг’ /Doom at Your Service /.
Формату ’Гра смерті’ /тіко без маняків/ ще один серіал корейський ’Завтра’. Там теж купа красунчиків на квадратний метр і мій улюбленець Лі Су Хьок. Як будете дивитися, спробуйте не дубляж, а синхронну озвучку. Заради голосу Лі Су Хьока дивилася й з субтитрами
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляТерения
О, спасибо, эти не видела
Не пью, не курю• 02 февраля 2024
Из триллеров:
Фортитьюд
Буря столетия
Тьма
Ключи Локков
Фортитьюд
Буря столетия
Тьма
Ключи Локков
Не заздріть тьоті• 02 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
1й пробувала, не зайшов чомусь, так само як і ’як я зустрів вашу маму’ на половині серіалу покинула, чому жінки вбивають ще на початку
2й дуже люблю
Покоївки сподобався
Вже навіть перші 2 турецькі осилила статус відносин асе складно і знову кохаю
Знову кохаю 2 сезони, 2й навіть цікавіший за перший
2й дуже люблю
Покоївки сподобався
Шкода, що вам не сподобався Як я зустрів вашу маму. А ми з чоловіком кілька разів переглядаємо. Ще Усі ненавидять Кріса.
Молчалка• 02 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Смотрю жить жизнь
Тут писали про него , мол про абьюзера манипулятора
Начала смотреть , и начала узнавать себя😳🤣
Задумалась что я наверное токсик манипулятор
В Польщі сидіти і російські серіальчики дивитися, іноді кидаючи тут гівенце ,поливаючи країну.
Як швидко все змінюється….
Ms. При теле• 02 февраля 2024
Останнім часом шукаю серед шотландців.
Краще британців з араз..
Намагалася поди в итися хвалений ’ слово пацана’- ледь не вирвало, дешевий роснепотріб з їх же реаліями.Серед українського- сучасного нічого . Навіть хвалена ’сім´я кайдаша’.
Краще британців з араз..
Ms. При теле• 02 февраля 2024
Вме,що захопило серед українського: Вогнем і мечем’ , ’ голод- 33’ та ’ голос трави’.
Ще мультик ’ цвіт папороті’.
Але то- не сучасне
Ще мультик ’ цвіт папороті’.
Але то- не сучасне