Залетна Я тут• 01 февраля 2024

Классный сериал

Какой вы недавно посмотрели ?
Лучшие триллер конечно )
Бавовнятий Пупс• 02 февраля 2024
Останній сезон ’Фарго’ дивились? Мені дуже зайшов, краще ніж 2 попередні сезони

Рання пташка• 02 февраля 2024
підпишусь.
175см55кг19лет (она)• 02 февраля 2024
Я дивлюсь ’Загублені’ або Лост,20 років назад мені не зайшов, а зараз відірватись не можу.
Ще сподобався’Занадто мертвий для мене’,’Гарна дружина’
tetnes• 02 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Смотрю жить жизнь
Тут писали про него , мол про абьюзера манипулятора
Начала смотреть , и начала узнавать себя😳🤣
Задумалась что я наверное токсик манипулятор
Обычно токсики не чувствуют себя таковыми. Им эматия и угрызения совести не свойственны.
tetnes• 02 февраля 2024
Жду следующие сезоны ’Рассказ служанки’, ’Разделение’, ’Моя гениальная подруга’, Аватар Аанг(подсели на него, когда ребенок смотрел)
Из старого зацепили ’Неортодоксальная’, ’Нормальные люди’, Оставленные (The Leftovers), ’В ее глазах’
Из нового ’Буканьерки’
БезникаЯ• 02 февраля 2024
Я только начала La Revolution. Первая серия захватила, такое люблю. Но он на французском, поэтому мое понимание текста это 30-40%
Вот Она Я• 02 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
В мені порадьте будь ласка щось для фонового перегляду
Але щось легке, більш менш позитивне , бажано довге
Дякую
Это мы - аля семейная сага, Улица светлячков - женская дружба, я вообще такое не лю, а эти запоем смотрела

Не зви чайна• 02 февраля 2024
А через что вы смотрите сериалы? Браузер?
Может есть какие-то приложения для телевизора?
спальное место• 02 февраля 2024
Таблетка від болю
Скорая помощь• 02 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Змей
Длинная тень
Под чужим флагом
ДНК ( Дания)
Яблочный двор
Змей- супер
НаливайКа• 02 февраля 2024
посоветовали извне. думала будет сопливая драма. теперь жду третий сезон
tetnes• 02 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Улица светлячков супер.
nikosergio• 02 февраля 2024
Не новый, но в свое время прошел мимо
Тьма - Dark 2017 Netflix на ура идет сейчас, чем то похож на Lost
екатериналуиза• 02 февраля 2024
на скандинавских сижу.
Борщик• 02 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Фарго - 1-й сезон, понравился.
Йеллоустоун - сначала немного нудноват, но потом очень даже ничего
Теж подивилася перші два сезони Фарго - норм, мені, навіть другий більше сподобався
Борщик• 02 февраля 2024
Про Фарго читала відгуки, що 3-4 сезони не дуже, а 5-й класний, може хто дивився вже?
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляБешене сарі
А какой именно?Какого года?
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляAmalpi
Смотрю корейские и китайские. Белый пепел луны, Пандора, Пентхауз, Мы все мертвы, Алиса в потусторонье - японский
И Джэ скоро умрет видели?
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляБешене сарі
А какой именно?Какого года?
Вот

Не рахую, а вважаю• 02 февраля 2024
Ответ дляПищалка
От люблю фантастику всі жанри майже, утопію, антіутопію, апокаліпсис, а от Чорне дзеркало після свині не зайшло чогось. Навіть не свиня, а як на тренажерах всі крутили педалі, таке щось нудне. Далі, щось цікавіше є, чи на такому ж рівні все?
Я с вами. Нудный и тупой откровенно в первых двух сезонах
Терения• 02 февраля 2024
Ответ дляВ танке
И Джэ скоро умрет видели?
Гра смерті - його назва українською /death`s game- англ/. Або ось так ’І Дже, скоро помреш’ /І Дже - ім´я головного героя/.
Класний фільм
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляТерения
Класний фільм
Ага, да, я про этот сериал
Терения• 02 февраля 2024
Ответ дляВ танке
Ага, да, я про этот сериал
Мені сподобався головний герой і я з ним ще декілька серіалів знайшла ’Згуба до ваших послуг’ /Doom at Your Service /.
Формату ’Гра смерті’ /тіко без маняків/ ще один серіал корейський ’Завтра’. Там теж купа красунчиків на квадратний метр і мій улюбленець Лі Су Хьок. Як будете дивитися, спробуйте не дубляж, а синхронну озвучку. Заради голосу Лі Су Хьока дивилася й з субтитрами
В танке• 02 февраля 2024
Ответ дляТерения
О, спасибо, эти не видела
Не пью, не курю• 02 февраля 2024
Из триллеров:

Фортитьюд
Буря столетия
Тьма
Ключи Локков
Ряженка• 02 февраля 2024
Дневники вампира
древние
сумеречные охотники
пересматриваю))))
Не заздріть тьоті• 02 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
1й пробувала, не зайшов чомусь, так само як і ’як я зустрів вашу маму’ на половині серіалу покинула, чому жінки вбивають ще на початку
2й дуже люблю
Покоївки сподобався
Вже навіть перші 2 турецькі осилила статус відносин асе складно і знову кохаю
Знову кохаю 2 сезони, 2й навіть цікавіший за перший
Шкода, що вам не сподобався Як я зустрів вашу маму. А ми з чоловіком кілька разів переглядаємо. Ще Усі ненавидять Кріса.
Молчалка• 02 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Смотрю жить жизнь
В Польщі сидіти і російські серіальчики дивитися, іноді кидаючи тут гівенце ,поливаючи країну.
Як швидко все змінюється….
Ms. При теле• 02 февраля 2024
Останнім часом шукаю серед шотландців.
Краще британців з араз..
Намагалася поди в итися хвалений ’ слово пацана’- ледь не вирвало, дешевий роснепотріб з їх же реаліями.Серед українського- сучасного нічого . Навіть хвалена ’сім´я кайдаша’.
Ms. При теле• 02 февраля 2024
Вме,що захопило серед українського: Вогнем і мечем’ , ’ голод- 33’ та ’ голос трави’.
Ще мультик ’ цвіт папороті’.
Але то- не сучасне