Бутерброд з ікрою• 02 февраля 2024
Висип на руках та ліктях. Що це може бути?
Руки хворіють вже кілька років на дисгідротичну екзему. Починається з маленьких прищиків, які потім сверблять, і зливаються у плями. В цей раз почалось з прищиків, вони перетворились в вулдирі, і висипало по ліктях(не сверблять). Лікарі заперечують дисгідроз, кажуть що може бути вірус Коксакі, але висипань на ногах, в роті немає, була температура,але невелика
Бутерброд з ікрою
• 02 февраля 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Герпес исключили?
герпес лише на губі проявляється час від часу, вітрянкою не хворіла ніколи
Не цілуюсь з бодуна• 02 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Локалізація і корочки наштовхнули на таку думку. Лікар не озвучував таке?
ЛижТолько• 02 февраля 2024
Є сенс перевірити внутрішні органи. У мого чоловіка періодично з´являлися висипки, які перетворювалися в цілі плями. Були лише на руках. Виявилися проблеми з жовчним.
Фрикаделька• 02 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Герпес третього типу перевірте. Моя мама все нарікала на рожу, виявився герпес
Бутерброд з ікрою
• 02 февраля 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
казав, що на герпес не схоже..
а діагноз написали ’багатоформна бульозна еритема’
Фрикаделька• 02 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
казав, що на герпес не схоже..
треба здати аналіз.
в моєї мами герпес опоясуючий на руці проявляється висипом
Фрикаделька• 02 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
казав, що на герпес не схоже..
можна сказати це навіть не діапгноз, а опис почервонівння. гормональні мазі використовуєте для лікування?
Забрызжу ядом• 02 февраля 2024
Как вариант, исключайте системные заболевания. По виду не похожи высыпания, но бывает разное