Зубачистка• 03 февраля 2024
Проблемы с питанием в 3,5 года
Сыну 3,5 годика, ест только кашу, макароны, картошку, бульон куриный и молочные детские коктейли. От всего остального отказывается напрочь. Ни фруктов, ни овощей, ни мяса не ест совсем. Как заинтересовать его новой едой - не знаю уже. К слову, у нас раньше была зпрр, сейчас говорит уже, хоть и неидеально. Были у нескольких неврологов, внятных рекомендаций по этой проблеме не получила, к сожалению.
Поделитесь плиз личным опытом у кого было что-то похожее? К какому специалисту обращались? После чего появился интерес к разнообразной еде?
Единая страна!• 04 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Я вже в ліжку, не хочу йти на кухню)
Купувала на сайті хозсклад, але дивлюсь, що немає саме таких. Там є в формі машинок, ведмедиків для хлопчиків. Є для дівчаток також
Може завтра при нагоді, якщо згадаєте
Скажений гудзик• 04 февраля 2024
Скажений гудзик• 05 февраля 2024
Ответ дляЗубачистка
Треба спробувати, дякую. з вафлями ще не експериментувала
Доброго дня. Поки тема не закрита, то скину вам фото своїх вафель.
1 яйце,
2 ложки творогу( але не сухого, а такий що в брекетах)
Половинка тертої моркви свіжої
Вершкове масло чайна ложка підтанувшого
Чверть чайної ложки порошку для печива
Це все перебити до однорідної маси.
Тоді я додала 2 ложки гречаної муки і вийшло тісто як густа сметана. У вафельницю на 4-5 хв. Готові зверху помазала пюре з печеного яблука і кориці.
Можна замість творогу молоко чи сметану. Замість моркви теж різні інгредієнти- курка варена, овочі, фрукти.
На гречаному борошні виходять дуже гарні. Пробувала ще на кукурудзяному, то не такі пухкі.
1 яйце,
Половинка тертої моркви свіжої
Вершкове масло чайна ложка підтанувшого
Чверть чайної ложки порошку для печива
Це все перебити до однорідної маси.