Стефанія• 03 февраля 2024

Не могу достичь финиша с мужем

Как муж устраивает. Как добытчик и как отец и как друг. Имею моральное право изменять как говорят. Измены пробовала, скажу сразу ноооо сначала было просто прям приятно, оргазм достигла когда уже сбилизились морально и я расслабилась и это вышло, а с мужем нет. Но он меня бросил. Я разбита. Хотя он пишет опять но я уязвлена. Что делать, отписать и опять, но нет наверное.Бывает что муж может устраивает во всем?
Вишня на торті• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Як у жінок виходить це кожного разу? В мене може раз в три чи чотири місяці, і це дуже сумно..
Та… кхме… це більше не як у жінок виходить, а як у чоловіків) Якщо чоловік ледачий скоростріл, то тут якби мало варіантів. Фактично немає.
Чекаю завтра• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Может. А что касается анала - он может быть неприемлем для женщины
Зато с ним такой оргазм..просто космос
Вишня на торті• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Может, у женщины нет нужного настроя
Ви напевно чоловік…
Фляшка на трьох• 04 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Делайте упражнения кегеля..изучайте свое тело
Не всем можно делать упражнения Кегеля
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Як навіщо? Тим паче якщо у вас проблеми з вивченням себе, свого тіла, тоді вам обовʼязково треба починати з цього. Купіть щось з кліторальних вібраторів - вакуумний чи звуковий, наприклад.
Ніякого тут табу і пошлості немає. То лише ваші комплекси.
Збираюся купити, трохи обмежена в бюджеті, тож хочу поки щось недороге, не знаю, як краще, замовити на сайті чи зайти в магазин? Але чи зможу я там купити?
Фляшка на трьох• 04 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Ви напевно чоловік…
Я женщина
Фляшка на трьох• 04 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Зато с ним такой оргазм..просто космос
Не у всех
энциклопУдия• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Може. Я лише озвучую варіанти. Є жінки які отримують насолоду через легкий біль. Тут все індивідуально.
автор Стефанія • 04 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Так научите его тому, что делали другие мужчины, с которыми был оргазм.
Нет, мое тело реагирует на него не так как на любовника. С любовником у меня все текло еще до начала процесса. С мужем. О все кануло в ленту еще лет 5 назад.
ДлинноНожка• 04 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Это зависит не от того что мужчина делает, по большей части
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Робила, ходила на йогу (якраз після неї був перший оргазм(.
Вишня на торті• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Замовте на сайті. Все одно секс-шоп в описі посилки пише щось нейтральне - типу «косметика», «сувеніри» і таке інше. Можете почати зі звичайного вакуумного вібратора. Самого простого.
Чекаю завтра• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Коли я недавно казала про щось подібне, він був в шоці..сказав, що думав це мені не потрібно, змирився з цим жити.. і тут тобі як сніг на голову, після 24 років шлюбу маю потребу.. чоловік трохи старший, але у відмінній фізичній формі.
Побольше общайтесь с мужем на все темы..я своему тоже сказала про эксперимент (ничего прям вау) и заметила что он стесняется и боится даже..я не могла поверить своим ушам..я была уверена что взрослый мужчина со своей женой не может стесняться..а вот оно как бывает
энциклопУдия• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Не всем можно делать упражнения Кегеля
Анал ніззя, кегель неможна. Ви запрограмовані на відразу до утіх.
Чекаю завтра• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Не всем можно делать упражнения Кегеля
Тогда не делайте)
Вишня на торті• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Я женщина
Ну, значить не там вас пардон пестили. Куні це найлегший міст до оргазму.
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Чоловік супер активний, може годину і більше. Ніколи не був скорострілом. Думаю, справа в мені.
энциклопУдия• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Просто ялозити навряд оргазм буде. То шо в нього пісюн стоїть, не робить з нього великого піхаря. Треба чути жінку.
Фляшка на трьох• 04 февраля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Нет. Лично мне действительно нельзя делать упражнения Кегеля. АС у меня был. Но первый опыт такого секса я получила против своего желания. Мне он не понравился, поэтому долгое время я боялась им заниматься. Бывший муж пару раз предлагал мне АС, но с ним я на это не решилась. Потому что у него нестабильная эрекция
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Дякую, спробую. Я тільки недавно почала користуватися змазкою, з ефектом поколювання, то дуже сподобалося, але все одно результат не завжди є.
Фляшка на трьох• 04 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
У меня трудности с достижением оргазма
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
На цю тему мало розмов, ми із за різних графіків роботи навіть бачимося не часто, а раніше теж сексу мало було, невелика квартира, малі діти..
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Спробую чоловіку пояснити.
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ну з ним я вважала, що це найкраще, що було в моєму сексуальному житті, після 30 різних партнерів до нього.
ДолькиКабана• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Купите вибратор вакуумный!
энциклопУдия• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Я спочатку теж думала що оргазм це щось таке незрозуміле. А потім, коли вкурила, що з ним краше, не соромилася озвучувати. І зараз, щоб мене довести, нам повноцінний акт не потрібен. Може і руками.
энциклопУдия• 04 февраля 2024
Можна на заліку замовити вібратор малий. У косметиці тримати.
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Купите вибратор вакуумный!
Треба купити, бо чекати до наступного разу ще пару місяців не хочу,
.чомусь я зараз і мало збуджуюся. Інколи дивлюся порно (сама, чоловік про це не знає), і можу досягти оргазму.
Фляшка на трьох• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
До него у вас было 30 половых партнеров, и ни с кем из них вы не испытывали оргазма?!
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Так. Хоч були дуже вправні деякі, але не отримувала.