Сама вумна тутички• 04 февраля 2024

Девушки, которые зарабатывают от 1000 долларов в месяц и выше, кем вы работаете?

Девушки, которые зарабатывают от 1000 долларов в месяц и выше, кем вы работаете? Как долго к этому шли? Работаете онлайн или в офисе, и в какой стране? Только честно, без выдумок в стиле "каждая вторая советчица - миллионер".
АнтиТанкист• 04 февраля 2024
Ответ дляРомашкинная
Якщо приватні клініки - можливо
Якщо нцзу- то і з платних послуг лікарю мало що дістається - все в спільному «
Котлі « зароблене а розподіляється відомо як
Ну і дійсно 1000 дол хірургу це просто приниження
Що таке нцзу?)) Теж саме, що і собез?))

Мона Лиза• 04 февраля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А все айти зарабатывают так?
Смотря какая специализация, если техническая и есть опыт, то не знаю никого, кто бы меньше тысячи зарабатывал, это минимум, обычно больше.
Терения• 04 февраля 2024
Ответ дляРомашкинная
В Польщі заробляють значно більше ніж 3000 якщо з місцевою спеціалізацією
Укр пропонують без нострифікації мінімалку :)
Мінімалка у Польщі - це скільки?
Балаболка• 04 февраля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Колега! Ви в міжнародній компанії? Я так, але це в мене і керівна посада. У мене приблизно 2 т дол. Я вважаю, що мало. Дивлюсь вакансії, але вік такий, що і боюсь втратити стабільність.
Я в українській компанії з такою зп.
Ви і упр звітність формуєте?
катик1• 04 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
ЗП в 2000 долларов у меня было с 24 лет. Но я работала с 14 лет и с первого курса работала по специальности, так что к тому моменту было 7 лет стажа в маркетинге. Сейчас маркетинг директор, в основном онлайн.
Какое у Вас образование?
Астоновитесь!• 04 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
А какая специальность с минимальным риском выгорания ? И почему «прокормит только себя»? В случае чего с нею остается ребенок (дети), и нужно «кормить» и их . Я всегда ее так учила , надеяться только на себя .
потому что обычная зарплата государственного врача рассчитана только на то, чтобы себя прокормить )))) С детьми - нужно искать варианты. До 2022 г. не первичка получала минималку+ 1-2 тысячи. Я врач, первая категория, полная ставка на вторичке, зарплата была на руки +- 5000 грн. С 2022 г. всех уравняли (не первичку) - стало 16,5.
Подруга моя работала в частной - получала больше, но недостаточно, чтобы семью содержать (но тут еще от города зависит)
Меньший риск выгорания - там где меньше общения с людьми (например, функциональная диагностика, рентгенология). Хуже всего - на первичке
Моя первая специальность - семейная медицина, хватило на 3 года
Коли мовчу- приємна жінка• 04 февраля 2024
Ответ длякатик1
Какое у Вас образование?
Высшее, социология, красный диплом.

Терения• 04 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Дякую і вам за адекватну відповідь . Ех , досадно за наших найкращих лікарів …
так, невесело. Я живу у Словаччині. Людина одразу після високої школи /університету/ починає свою зарплатну кар´єру в якості лікаря від 1,4 к євро чистими.
Також тут існує практика, коли студенти заключають договори з певними мед. закладами, що після закінчення вишу прийдуть працювати саме до них, і ті лікарні щомісячно платять тим студентам по 300-400 євро /типу заохочення/.
А що у нас пропонує лікарня вчорашньому студенту? Чоловічий статевий орган, та й той невисокої якості.
Бачу_майбутнє• 04 февраля 2024
Нотариус, намного больше
Мамзелькіна• 04 февраля 2024
Ответ дляТерения
Господи , чому , ну чому у нас так ? Ніколи , мабуть , не знайду відповіді . ..
ИзЮмрудная• 04 февраля 2024
Керівник відділу маркетингу
Терения• 04 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Тому що в нашій країни нас ростили за правилом, що громадяни повинні бути вдячні державі, як земля колгоспу. Бо в нас на 1 місці - держава /у вигляді чиновників та різних інститутів/, а ми з вами - ніхто і звать нас ніяк.
Хоча, правди ніде діти, якість медичного обслуговування /в контексті доступності лікарів, призначення лікування та обстеження/ в Україні на голову вище, ніж в Словаччині. А от матеріально- технічне обладнання в Україні залишає бажати кращого. Як і ставлення до лікарів. Коли в Словаччині ти кажеш, що працюєш лікарем, на тебе дивляться як на небожителя))) А в Україні лиш лайно ллють.
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Що таке нцзу?)) Теж саме, що і собез?))
Ой , одна буква не та
Національна служба здоров’я України
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляТерения
Мінімалка у Польщі - це скільки?
Є поняття мінімалки взагалі та в медичній службі
Лікар без спеціалізації десь 6200 бруто злотих без чергувань . Місцеві за такі кошти не працюють
Множити на 10 десь
Кокосиха• 04 февраля 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Ну не уверена. Маме операция нужна. 300т сказали.
Ну це планова мабуть
english book• 04 февраля 2024
Якщо узагальнити і знайти спільне в тих, хто заробляє цю умовну 1тис$,то це люди
1.Які генерують прибуток компанії.
2.На яких держиться компанія/підприємство.
3.До яких іде платіжоспроможний клієнт. Тобто вони тримають клієнтуру.
За це ці люди отримують цю умовну тисячу.
Я не беру до уваги керівний склад, а простих найманих працівників, від автослюсаря/електронщика, до лікаря/технолога/менеджера.
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляТерения
Як виглядає шлях нострифікації диплому лікаря в Словаччині ?
Кокосиха• 04 февраля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Ну, як би пологи -300 доларів
Свекру операція -1500 доларів
Чоловіку дві операції ( перелом відкритий ) 28 і 18 тис грн
Видалення фурункулу /800 грн
Медичний персонал не страждає наче
Так трапилося ,що мою тьотю забрали по швидкій з інфарктом,зробили коронаграфію,полікували,і відправили додому,не взяли ні копійки,державна лікарня.
Після цього, її сину,моєму брату, стало погано,перехвалювался за маму,через тиждень забрали з інфарктом,зробили коронаграфію,поставили стент, безкоштовно.
Так що ви озвучуєте ціни приватних лікарів я так розумію
Терения• 04 февраля 2024
Ответ дляРомашкинная
Множити на 10 десь
Множити на 10 - це типу поляки заробляють в 10 разів більше? 6200 злотих - це 1386 євро /на мінфіні дивилася/. мінус податок, то на руки 1000-1100 євро десь? В принципі вижити можна. А комусь і нормально жити.

Кокосиха• 04 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Это если считать только оф. зарплату. С зарплатой, которая автору кажется такой большой, болеть тоже накладно. Или частные врачи (и не говорите, что они мало зарабатывают)), или гос, но там тебе каждый выставит дополнительный счёт. И не думаю, что вторая категория тут будет хвастаться)
Приватні, звісно.Багато хто їх може дозволити?
Я відписалася вище,про державні,мій брат до сих пір у лікарні
175см55кг19лет (она)• 04 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Так и жизнь стоит больше в любой европейской стране
Да, но расходы на жизнь на моем мужчине.
Как там? Деньги мужа - это бюджет семьи🤭
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляТерения
Множити на 10 для розуміння скільки злотий - гривня щоб зорієнтуватися
Працюють лікарі тут більше на контракті ,а не на ставці тому оплата погодинна і цілком ок ;)- в залежності від спеціальності і досвіду
Кокосиха• 04 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Скажите ещё что врачи не работают в фарм компаниях
На відсотках,так.
Можна ліки купувати самому в аптеці.
Горня капучіно• 04 февраля 2024
Ответ дляХочу барабульки
после курсов? кем ищите? на собесы хоть зовут?
Ит образование, курсы, немного опыта на фрилансе.
qa, раньше звали чаще, сейчас туго очень
КарамбОлька• 04 февраля 2024
Ответ дляКокосиха
А гос бывают разные. Бывает, что реально на зарплату работают. И она и правда, печальная - как и у большей части страны с другим образованием (подчас не менее сложным и важным). А есть те, кто за счёт ’благодарности’ пациентов живут не на тысячу долларов. Вот они-то вряд ли и придут сюда похвастаться - я об этом. И я сталкивалась неоднократно, когда такую благодарность не просто ждали, а вымогали, по сути шантажировали (даже когда дело касалось ребёнка). Так что последние годы стараюсь все же зарабатывать на частных врачей. И я не считаю врачей единственными обделенными, кого не ценят, как это написали в начале ветки.
Терения• 04 февраля 2024
Ответ дляРомашкинная
Робите копію диплому, завіряєте у нотаріуса. Перекладаєте його, потім копію+переклад+заявку+оплата 100 євро пересилаєте до міністерства освіти і чекаєте.
Але то лиш початок шляху. Потім вас чекає розділюючий екзамен /типу академ різниця/
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляТерения
Мрія у порівнянні з Польщею
Дякую
Терения• 04 февраля 2024
Ответ дляРомашкинная
Мрія у порівнянні з Польщею
Дякую
З цього року ще ввели мовний екзамен)
Молчавочка• 04 февраля 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
15 це нормальна ЗП?
Як на ці гроші жити?
Спокойно, по крайней мере в 20 году этой суммы хватало на обычную жизнь на месяц семье.
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляТерения
З цього року ще ввели мовний екзамен)
В Польщі шлях складний і після іспитів включає стажування 13 місяців в відділеннях
Окрім 3х іспитів . Іспити - не академ різниця а вся медицина