побольшомусекретику• 04 февраля 2024

Чи може іноземка отримати шенген візу в Україні?

Подруга громадянка Туреччини, плануємо разом поїхати в гості до наших друзів, але їй потрібна віза.. в Туреччині зараз дуже довгі очікування, чи може вона отримати візу тут? Дякую🙏🏻
Лика-прилипка• 04 февраля 2024
Это вам в позвонить консульство той страны, через которую будете въезжать. Узнаете сроки. У подруги должны быть законные причины проживания в Украине на тот момент.

Флюорография гуся• 04 февраля 2024
Що їй заважає зробити це в Туреччині? Тривале очікування - це не причина . І на яких підставах вона перебуває в Україні ? Якщо туризм , то звісно ні . Якщо в неї є право на проживання , то це вже інша ситуація .
Лорка-хлорка• 04 февраля 2024
да, если у нее будет внж в Украине
Король дивана• 04 февраля 2024
Може
Щедрик ведрик• 04 февраля 2024
А хіба Україна входить у шенгенську зону?
Дама_с_коготками• 04 февраля 2024
Наші консульства євпропейських держав не займаються турвізами.