04 февраля в 14:32

Чи варто запрошувати невістку на дн своєї доньки?

Син на роботі, не зможе приїхати. І ось думаю, чи варто запрошувати невістку з онуком? Можливо, це буде як примирення?А якщо не захоче їхати до нас?
Из Кукуева я 04 февраля в 14:33
Правильно зробить, якщо не захоче. Ви ж її посуд поставите мити, бо то її обов´язок
14 4
Несу добро людям 04 февраля в 14:33
звичайно не захоче ,не чіпайте ту бідну невістку .Нам всім уже шкода її
4 18
Тундиринда 04 февраля в 14:33
Так ДН у вас чи вашої доньки?
Молода і нерозважлива 04 февраля в 14:34
Що, опять?
Несу добро людям 04 февраля в 14:34
Ответ дляТундиринда
Так ДН у вас чи вашої доньки?
а хто ту доньку питатиме )))) мамця всім командує
Гопница-Советчица 04 февраля в 14:34
Варто.
Ваша справа запросити і додати, що будете раді бачити її з онуком. Далі вирішувати їй.
автор Некомильфо 04 февраля в 14:34
Ответ дляТундиринда
Так ДН у вас чи вашої доньки?
У моєї доньки.
Завжди мало 04 февраля в 14:34
Я сама їду до свекрів з дітьми , мене запрошувати нетреба ніколи )))
Мусик Пусик 04 февраля в 14:34
Ответ дляНесу добро людям
звичайно не захоче ,не чіпайте ту бідну невістку .Нам всім уже шкода її
А це шо продовження якоїсь історії?
Моторошні троянди 04 февраля в 14:35
Запрошують сім´ю, а не окремо сина і окремо невістку. Дн доньки, то хай сама і запрошує
Несу добро людям 04 февраля в 14:35
Ответ дляМусик Пусик
А це шо продовження якоїсь історії?
так серіал )))чому невістка не любить мене
Тундиринда 04 февраля в 14:35
Ответ дляНекомильфо
У моєї доньки.
Так до чого тут ви збираєтеся на чужий дн запрошувати когось?
90x60x90 04 февраля в 14:35
вы странная свекровь. Ни невестка( жена сына. его выбор), ни внук( ваша же кровь) ни члены вашей семьи??? хреновая вы хранительница очага, чему научите - то и почерпнете затем в ответ.
Най хоч раз 04 февраля в 14:35
Ответ дляЗавжди мало
Я сама їду до свекрів з дітьми , мене запрошувати нетреба ніколи )))
Тут трохи інша історія. Якщо не бачили попередні теми, то ви не зрозумієте.
Моторошні троянди 04 февраля в 14:36
Ответ дляНесу добро людям
так серіал )))чому невістка не любить мене
Ого, а яка серія? Другий сезон вже?)
Несу добро людям 04 февраля в 14:36
Ответ дляМоторошні троянди
Ого, а яка серія? Другий сезон вже?)
4 чи 5
1 1
Кашпо 04 февраля в 14:36
Запросіть, вона не прийде.
Tammy21 04 февраля в 14:37
І знов дратутє)
Ви б хоча б якісь тег вже ставили перед назвою темки. Думаю, багатьом хочеться ваш серіал додивитися)
автор Некомильфо 04 февраля в 14:37
Ответ дляТундиринда
Так до чого тут ви збираєтеся на чужий дн запрошувати когось?
А чому це чужий? Це ж моя рідно донька. Мої подруги прийдуть та їх діти.
ХтоЯкщоНеЯ 04 февраля в 14:37
Як же ви дістали зі своїми темами про сварку з невісткою.
Я її чудово розумію - чому вона дистанціювалася від такої мамО
10 1
Salsa-24da 04 февраля в 14:38
Донька у вас маленька?
Вона хоче їх бачити?
Тундиринда 04 февраля в 14:38
Ответ дляНекомильфо
А чому це чужий? Це ж моя рідно донька. Мої подруги прийдуть та їх діти.
А дочка буде?
Несу добро людям 04 февраля в 14:38
Серія 1-2 була про те ,що я бачила онука 2 рази за пів року (одне місто),а коли невістка побачила що в мене стоїть великий портрет онука ,то здивувалася паскуда така і насупила брови .Серія 3 погано паскуда миє посуд ,хоча це її обов´язок і чомусь не любить мене ,хоча я лише іноді принижую її .Оце мабуть 4 серія
Най хоч раз 04 февраля в 14:38
Автор, а почему раньше невестку не приглашали ? Например, на Новый год? Рождество? Это было бы более нормально. Чем звать на ДР дочки.
автор Некомильфо 04 февраля в 14:40
Ответ дляНай хоч раз
Автор, а почему раньше невестку не приглашали ? Например, на Новый год? Рождество? Это было бы более нормально. Чем звать на ДР дочки.
Не було бажання її бачити.
Свисток ля-минор 04 февраля в 14:41
Ответ дляМусик Пусик
А це шо продовження якоїсь історії?
Ага. Свекруха посварилася з невісткою, бо та пішла в неї в гостях з своєю мамою по телефону говорити в ванну кімнату. І говорила цілих 20 хв! І ще й посміла не їсти всього, що люба мамо наготувала. От гівно мале
Свекруха сказала, що не хоче невістку бачити, але з внуком хоче спілкуватись. Шукає зараз способи)
автор Некомильфо 04 февраля в 14:41
Ответ дляКашпо
Запросіть, вона не прийде.
Чому? Думаєте, вона ще ображається на мене?
Давно без алко 04 февраля в 14:42
Ответ для90x60x90
вы странная свекровь. Ни невестка( жена сына. его выбор), ни внук( ваша же кровь) ни члены вашей семьи??? хреновая вы хранительница очага, чему научите - то и почерпнете затем в ответ.
Там невістка погано посуд миє, а у автор в сімʼї все гарно миють, тому ніт, не член родини))
90x60x90 04 февраля в 14:43
Ответ дляДавно без алко
Там невістка погано посуд миє, а у автор в сімʼї все гарно миють, тому ніт, не член родини))
я ваш стёб понимаю. Потому и написала сразу, что у свекрови прострелы в голове, нужно ими заниматься.
Най хоч раз 04 февраля в 14:43
Ответ дляДавно без алко
Там невістка погано посуд миє, а у автор в сімʼї все гарно миють, тому ніт, не член родини))
Ще й тапки грязні, авторша сказала, що точно не хАзяйка. 😅