Некомильфо• 04 февраля 2024

Чи варто запрошувати невістку на дн своєї доньки?

Син на роботі, не зможе приїхати. І ось думаю, чи варто запрошувати невістку з онуком? Можливо, це буде як примирення?А якщо не захоче їхати до нас?
Баррикадница• 04 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Смесь и памперсы - це теж той самий серіал)))
Уже разобралась 😂дякую
Країна мрій• 04 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
так серіал )))чому невістка не любить мене
а є короткий зміст попередніх серій від цього ж автора? чи це той колективний серіал, що роками на Порадниці крутиться?
Давно без алко• 04 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Значить, невістку терміново зірвали в гості до свекрухи, бо свекрусі закортіло побачити онука. Невістка пішла в ванну говорити з мамою 20 хв, що дуже обурило свекруху. В процесі гостювання виясняється, що свекруха роздрукувала портрет онука величезний, хоча свекруха бачила онука 3 рази за рік, бо їхати далеко (живуть в одному місті), а маленьку дитину невістка сама не відпускає з сином автора до бабусі на цілий день. Невістка посміялась з портрету, чим дуже образила свекруху. Паралельно виясняєтьчя, що невістка - нечупара страшна, то тапки у неї брудні, то посуд не так миє, про що свекруха їй повідомляє. Крім того, повідомляє це батькам невістки, до яких приперлась без запрошення. Там вона також вмовила випити батька невістки, у якого проблеми з алкоголем і який рік не пив, «бо хіба ж вона знала, що там така родина».
Все це на фоні щирого здивування свекрухи, «а що ж я роблю не так».
Невістці ще неможливо догодити подарунками, і вона усі подарунки віддає назад (там памперси, суміш та якийсь б/в одяг). На пропозиції дарувати необхідні речі свекруха реагує нерозумінням.
Звісно ж, син теж менше спілкується щ мамою, в чому також винна невістка.
Країна мрій• 04 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Свята людина, дякую! Тепер хоч щось прояснилось)
Баррикадница• 04 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Ого. Спасибо 👍
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
А памперсы эта невестка в инсте отдала? Или то другая история?
Напевно, це та сама свекруня писала про невістку. Але від іншого лиця. Бо все співпадає. Невістка ще й памперси в інст віддала, от курвисько.
Баррикадница• 04 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Слушайте. Нет. Это все же другая. Там было вообще от разных лиц. И свекрови. И самой невестки. Там тоже свекровь с приветом. Но то другая. Потому что там была взрослая доця. И это они с маман решили так осчастливить невестку. А у той ребенок на одной марке только памперсов и смесь не подходила.
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Хочу поправити не 3 рази, а два рази за пів року. Один з яких возили невістка з сином онука до свекрухи. Начебто так. 🙌
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
Може й так.
Давно без алко• 04 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Вибачте, я намагалась згадати точну кількість, але щось пішло не так
Давно без алко• 04 февраля 2024
“Девочкииии, все сюда»
Новая тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3481151