Не служанка• 05 февраля 2024
Все чаще знакомясь, просят фото ног
За последний месяц это уже 2 такой экземпляр. Просит фото стоп. И такой мол одной фоточки хватит, а там посмотрим. Кто он такой, чтобы оценивать мои стопы?
Но за кремчиком сходила, массажик стоп себе сделала, кайфую лежу. Сегодня выходная.
Не служанка
• 05 февраля 2024
Ответ дляТелефон Рубика
ніжні дрочери виповзли
А чому нічні дрочери?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 февраля 2024
Все більше тролів на порадниці. Останніми днями прямо кожна друга тема! Ну хто ви такі, щоб я оце читала і обмірковували весь цей треш. Але,на всякий випадок, в кожну тему зайшла, комент понаписувала,порад надавала. Сижу, кайфую…
Чудовий каламбур• 05 февраля 2024
Нехай поповнюють картку на крем і педикюр, ото буде кайф. А це розведення на лохів)
Не служанка
• 05 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
У меня есть деньги на крем для ног и на педикюр. Это не мой уровень мужчин на такое разводить. Мне просто интересно откуда их столько вылезло, последнее время
Чудовий каламбур• 05 февраля 2024
Ответ дляНе служанка
Навпаки. Яка різниця скільки у Вас є грошей? Ви готові їх на всіх недомужиків витрачати?
Не служанка
• 05 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я на себя их трачу
Вы что-то путаете
Чудовий каламбур• 05 февраля 2024
Ответ дляНе служанка
Я на себя их трачу
Вы что-то путаете
Де ж на себе) Попросили фото стоп і Ви побігли за кремом, щоб догодити)) Заспокоювання таке собі
Не служанка
• 05 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Побігла за кремом для ніг, щоб зробити собі массажик, бо це було як нагадування зайвий раз за себе подбати. Я не клянчу в мужиків гроші на креми і педикюри. Розумію, що декому це норм, раз не можуть собі на це заробити.
Чудовий каламбур• 06 февраля 2024
Ответ дляНе служанка
Питання в тому що це для Вас клянчити а не само собі нормальний факт і про повагу, любов до себе. Ви ж не даремно обурились. Але не копаєте далі чому такі емоції. Вони теж тоді клянчать у Вас фото?