Вредняжка• 06 февраля 2024
Шампунь для фарбованого волосся
Не знаю, яким вірно треба користуватися шампунем. Волосся вибілене і зверху тоноване та ще й при тому швидко жирніє. Потрібень шампунь для вибіленого чи фарбованого волосся. Колись купувула безсульфатний то волосся стає . як солома і фабва зрозуміла швидше вимивається. І хоча волосся вибілюється все одно швидко жирніє. Не знаю. що вірно підібрати7
короткопамятна• 06 февраля 2024
Автор, я стільки часу шукала такий шампунь, але так і не знайшла ідеальний)
Вредняжка
• 06 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Та це зрозуміло. Просто волосся вже на другмй день жирніє швидку, тому теж шукаю хоч шось
короткопамятна• 06 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
Я чередую Tigi (блакитний) з Chi (з олією тмина), бо перший жирнить корені, а другий трохи сушить довжину. Ще є Joico бордовий, його я поки закинула, бо ні те, ні се)
Вредняжка
• 06 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Дякую
Фрекен бок• 06 февраля 2024
Це тільки методом проб та помилок підбирати.
В мене matrix keep me vivid.
Мені подобається.
Враховуючи жирний тип шкіри голови та щоденне миття - колір тримається чудово.
В мене matrix keep me vivid.
Мені подобається.