іронічна антитеза• 06 февраля 2024

Чого Бог такий жоскокий? Чи світом править Сатана?

Останнім часов задаю собі таке питання... Я, наприклад, чим більше молюся та прошу хоч трошки спокою, мені стає ще гірше. Стараюся жити по заповідям. не грішу, зла не бажаю, з відьмами не дружу..
А як бачу скільки горя навруги.За що це нам всім взагалі, не тільки мені?
Електрохарчування• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я бачу тільки горе( на жаль
Кто его творит?

Привіт з ботойбіччя• 06 февраля 2024
В мире происходит то, что должно произойти. Не распыляйтесь на других, лучше думайте о том, что Вы должны пережить в своей жизни и какие выводы сделать
А я женатая• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Зате в тему)
Не в тему. Ви або праведна християнка, або перестаєте займатися лицемірством і закриваєте для себе тему християнства, якщо не можете стримати себе.
автор іронічна антитеза • 06 февраля 2024
Ответ дляруки_Крюги
себе свое оставляю, тебе твое отдаю
только так нужно когда оказываете кому либо помощь
Дякую... я не знала.
Досі згадую. як я цю подругу визволила з петлі.. вона посварилася з чоловіком і лізла при дитині в петлю.Якимось дивом я іі врятувала.. сама не знаю. як так вийшло.І зараз в мене такий же стан ((
ДаЗдраПерма• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Зате в тему)
Удалено администрацией...
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 февраля 2024
не правильно молитесь, не понимаете сути
Щастя-здоровля• 06 февраля 2024
Ответ дляПросто красавица
Докажите. То что Он есть и то что нет - одинаково надо доказывать. Вы давно к нам ’оттудова’ вернулись,позвольте поинтересоваться ?)
Я получила достаточно доказательств ранним утром 24:02:2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
Тогда идите с темьі. в чем проблема? Я не из той катеории. когда на голову льется грязь, а я ищу в ней лучики добра. Всего хорошего.
Ответ дляЩастя-здоровля
И я получаю каждьій разю когда прилетает и убивают детей и стариков, а твари кричат яко с нами Бог, яко с нами Бог..
Я уже прошла через єто

ДаЗдраПерма• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
вы же тему создали чтобы порассуждать ов высоком, а сами колбаситесь на низших. почитайте чужие ответы и посмотрите на свои ответы со стороны. может и сделаете выводы, у меня нет ни малейшего желания вам гадить
Щастя-здоровля• 06 февраля 2024
Ответ дляПросто красавица
Откуда ’оттудова’ ,позвольте поинтересоваться ?
КондуктЕр тролейбуса• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Цікаво, цікаво.. і що робитит?) Не молитися взагалі?
Жити не по заповідях, а в гармонії з собою. Пізнати себе, хто ви є. Жити згідно свого потенціалу.
Просто красавица• 06 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Есть причинно-следственные связи ,которые тянут сами люди. При чем же тут Бог? Он по вашему фокусником перед вами подрабатывать должен,появляться и световым мечом ,как джедаи вас защищать?)))
Какие ж тут глупые инфантилки возрастные сидят ,йопта........
Усьо , вышла из чата, тут интеллектом сильно давЮть бывшие вчерашние вирусологи (ныне кандидаты богословских наук)))))
Просто красавица• 06 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
с вАркуты мля....
Щастя-здоровля• 06 февраля 2024
Ответ дляПросто красавица
с вАркуты мля....
Вы о чем вообще?
КондуктЕр тролейбуса• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую... я не знала.
Рул намбер ван: коли хтось лізе в петлю - не заважати. Вот просто відійдіть. Інакше ви берете відповідальність за все його життя.
Luxurygirl• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Мені це нецікаво, вибачте.
Та понятно, лучше сидеть и тупит че все так плохо и рыдать по ночам:))
Вредняжка• 06 февраля 2024
Если хотите знать ответы на свои вопросы . нужно исследовать Библию. именно исследовать.Советую найти и прочитать книгу. Эллен Уайт ’Великая борьба между Христом и сатаной!’
А я женатая• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я уже прошла через єто
То для чого Ви молитесь?

Просто красавица• 06 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Вы о чем вообще?
а вы тут о чем , достойнейшие аксакалы ?) Люди,которые стельку от единицы меряют сели рассуждать о законам мироздания,атас
Щастя-здоровля• 06 февраля 2024
Ответ дляПросто красавица
Бредите? Что за набор слов. И что вы хотите сказать?
мегамоСГ• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
тобто, ми блохи,Я вас зрозуміла
Швидше патогенні мікроби на тих блохах
Lolo-5478• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В мене була схожа ситуація.Подруга завжди просила допомоги.Саме просила.Але, я паькалася з нею так. що стала фактично жити її життям.Вона перекинула свої проблеми на мене. ІІ карму. як Ви зазначили. Без дозволу не допомгала, але вона потребувала допомоги саме від мене,
Можливо, ви перебільшили значення життів оточуючих за рахунок свого власного розвитку, з добрими намірами нашкодили (підтримали людину в прагненні паразитувати в світі, споживати якнайбільше, не працювати над собою, взрощувати демонів в собі). Навіть в Біблії написано любити ближнього як самого себе. Космічні закони вимагають рівноваги. Відчувається, що ви перенесли опору з власних внутрішніх завдань на те (тих), що навкруги..
Репетиторша• 06 февраля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
вы бы хотели чтобы когда не дай Бог в петлю будет лезть дорогой Вам человек, кто-то, кто мог бы помочь, вышел бы и не мешал?
КондуктЕр тролейбуса• 06 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Так. Якщо дахом поїхала - не така вже й дорога. Та й кожний обирає свій шлях. Хто я така, щоб лізти в іншу долю.
ЗновЗдоров• 06 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Для вас він Сатана, для них - Бог. Теорія відносності.
Треба вчити історію.
І думати.
Хоч трохи думати.
Сталін підпорядкував церкву КГБ.путін його учень.
До Бога,Біблії,справжніх священників це сміття не має ніякого відношення.
І до Віри немає.
Це різні поняття
Ширли-Мырли• 06 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Треба вчити історію.
І думати.
Хоч трохи думати.
І до Віри немає.
Це різні поняття
Ви це МЕНІ розказуєте???
Для мене ЖОДНА з релігій не має відношення до Бога.
ЗновЗдоров• 06 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вы Библию читали вообще? С чего вы взяли,что Бог добрый??? И какой именно Бог?
Добрий,ви ж живете на світі і належите Богу,як Творцю.
А хочете ви це визнати чи ні,не має значення
ЗновЗдоров• 06 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ви це МЕНІ розказуєте???
Вибачте,що посміла до Вас звернутися.
Ваше мені великими буквами,три знаки запитання....
Коли корона завелика,вона падає на очі
Ширли-Мырли• 06 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Вибачте,що посміла до Вас звернутися.
Коли корона завелика,вона падає на очі
Ок, милостиво вибачаю.