іронічна антитеза• 06 февраля 2024

Чого Бог такий жоскокий? Чи світом править Сатана?

Останнім часов задаю собі таке питання... Я, наприклад, чим більше молюся та прошу хоч трошки спокою, мені стає ще гірше. Стараюся жити по заповідям. не грішу, зла не бажаю, з відьмами не дружу..
А як бачу скільки горя навруги.За що це нам всім взагалі, не тільки мені?
Luxurygirl• 06 февраля 2024
В мире много горя, но так же много и добра, которые вы не замечаете

руки_Крюги• 06 февраля 2024
скажите, вам очень интересно, что делают блохи на собаке?
Зілля до весілля• 06 февраля 2024
Бога немає
Сиджу тихенько• 06 февраля 2024
Скорее миром правят власть и деньги.
автор іронічна антитеза • 06 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Я бачу тільки горе( на жаль
КучМала• 06 февраля 2024
А есть ли Бог? Его же никто не видел
Ответ дляруки_Крюги
тобто, ми блохи,Я вас зрозуміла
Пишу, не читаю• 06 февраля 2024
Бог просто є, він не зобов´язаний всім догоджати, він турбується про наші душі, а не про тіло, клімат чи кількість грошей..
Ответ дляСиджу тихенько
Скорее миром правят власть и деньги.
тут повністю згодна

А я женатая• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я бачу тільки горе( на жаль
Зараз править Сатана і молитесь Ви йому. Чим більше молитесь - тим більше зла відбувається. Він живиться молитвами
Ответ дляПишу, не читаю
Знаєте, я вже так втомилася від такого добра, і від того пекла. в якому живу. що згодна в крішнаіти піти
Luxurygirl• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
тут повністю згодна
Это не так
Миром правят идеи
ЗновЗдоров• 06 февраля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Бога немає
Страшні люди,коли нема Бога в серці
Пишу, не читаю• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Яка різниця куди вам іти, якщо ви бачите лише погане?
Квітка папороті• 06 февраля 2024
Світло народжується з темряви, темрява поглинає світло... Так по колу.

Світ дуальний, Темрява і Світло існують невід´ємно один від одного, і завжди врівноважуть один одного для балансу. Інакше не буде
Ответ дляА я женатая
що робити?Я помітила одну деталь- молюся за добро, за якесь добре та світе і все. то нещастя. то хвороба..
Luxurygirl• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я бачу тільки горе( на жаль
Каждый день происходит много плохого на земле, но намного больше хорошего

Просто это хорошее не так бросаться в глаза.

Меняйте свои линзы,
Ответ дляLuxurygirl

Меняйте свои линзы,
Мені це нецікаво, вибачте.
руки_Крюги• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
тобто, ми блохи,Я вас зрозуміла
для Бога нет различий меж его созданиями
вы не знали??
и да)) ваши молитвы и желания слышат мм бесы... и ангелы низшего сословия
иногда, если вы в состоянии горя, выброса енергии так сказать, они могут вам помочь) но возьмут потом плату за это

А я женатая• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Перестаньте надіятись на Бога і станьте творцем свого життя. Робіть добро, допомагайте нужденним, піклуйтесь про себе і свою сімʼю.
Ответ дляЗновЗдоров
Страшні люди,коли нема Бога в серці
Страшне те, що з людьми відбувається..
Ответ дляруки_Крюги
вы не знали??
Цікаво, цікаво.. і що робитит?) Не молитися взагалі?
3@йk@• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Робіть щось корисне.
Щось вирощуйте, комусь допомагайте.
Я впевнена що хоч одну добру посмішку, але ви скоро побачите.
руки_Крюги• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
ничего не просить
В курсі діла• 06 февраля 2024
Вот вроде взрослые люди, способные сопоставлять и делать выводы, но упорно как дети верят в сказки. Типичное инфантильное вытеснение и игнор собственной ответственности за свою же жизнь
Ответ для3@йk@
Робіть щось корисне.
Щось вирощуйте, комусь допомагайте.
Знаєье, скільки добра в своєму житті я робила багатьом.Мені вже це нецікаво.. Від добра добра не шукають
Ответ дляруки_Крюги
ничего не просить
А что делать)? просто молчать и ждать, когда тебя придавит окончально?
А я женатая• 06 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Страшні люди,коли нема Бога в серці
Та ні. Страшні ті, що під протекцією Бога крадуть, вбивають і гвалтують
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Страшні люди,коли нема Бога в серці
Угу. Просто цікаво, а як ви багатосторічні репресії проти невіруючий та інаковіруючих трактуєте?
В курсі діла• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
ну до тех пор пока Вы будете на своем низшем этапе развития верить, что молитвы создают события в жизни, а не Вы сами, не изменится ничего )
Вам к психотерапевту.