іронічна антитеза• 06 февраля 2024
Чого Бог такий жоскокий? Чи світом править Сатана?
Останнім часов задаю собі таке питання... Я, наприклад, чим більше молюся та прошу хоч трошки спокою, мені стає ще гірше. Стараюся жити по заповідям. не грішу, зла не бажаю, з відьмами не дружу..
А як бачу скільки горя навруги.За що це нам всім взагалі, не тільки мені?
Перловая Кашка• 06 февраля 2024
Ответ дляруки_Крюги
ничего не просить
’Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами всё дадут!’. Ваш комментарий напомнил слова Воланда)
Лупаю цю скелю• 06 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Добрий,ви ж живете на світі і належите Богу,як Творцю.
А хочете ви це визнати чи ні,не має значення
То я питаю якому саме, якщо християнському: Яхве, Иегова, Элоим( Сущий). То з чого вы взяли, що він добрий? Я ж запитала вас. Чи ви просто собі придумали, або піп у церкві сказав, але почитать Біблію— дело не царскоє?
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Світом править сатана і це очевидно. В Біблії написано:,,Весь світ лежить у владі Злого’.
А ви,автор,молитесь до Бога,щось просите,але зрозумійте,що Бог це не добрий чарівник,який виконує наші бажання. Раджу вам читати Біблію,щоб мати розуміння.
Лупаю цю скелю• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вона не хоче читати, вона хоче жалітися.
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та от щоб щось знати,потрібно докласти хоч трохи зусиль. Щоб зрозуміти який Бог,потрібно почитати про нього,а де це можна зробити як не в Біблії. А Біблія говорить,що Бог є любов. І Бог не благословляє війни,Він не займає нічию сторону у війні,хто б до нього з військових не молився. Всю біду на землі творять люди,а не Бог. А князь цього світу сатана.
Репетиторша• 06 февраля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так. Якщо дахом поїхала - не така вже й дорога. Та й кожний обирає свій шлях. Хто я така, щоб лізти в іншу долю.
жесть какая........... то есть если ваша мать или ребенок решат покончить с собой в силу проблем с психикой - то ок, не так уж они и дороги, раз у них крыша поехала, пусть вешаются??????????????? вы повернетесь и выйдете из комнаты, чтоб не влезать в их судьбу?
Лупаю цю скелю• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
То ви теж Біблію читали вибірково. Ви ветхий завет почитайте,щоби зрозуміти,який Бог. Новий завет— то про сина Божого,ви не плутайте мухи і котлети
Щастя-здоровля• 06 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Угу, потом догонят и еще раз дадут. Только не то что что ожидалось
Лупаю цю скелю• 06 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Потому,что надо быть благодарным и за то,что есть
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я Біблію читаю постійно. Якщо ви маєте на увазі те,що Бог благословляв війни в давнину,то це було цілком зрозуміло,чому Він це робив,тому що деякі народи були настільки зіпсуті і таке витворяли,ще в сто раз гірше росіян. Наприклад, приносили в жертву своїх новонароджених дітей,щоб задобрити своїх богів. Тому вони були засудженні на знищення. І Бог не благословляв будь-яку війну. Ізраїльтяни йшли на війну тільки з благословення Бога.
Кофе в лобби• 06 февраля 2024
у нас бог Израилев... которому поклонялись иудеи.. а наши Боги родные-Макошь,Перун,Лада.. Потому, что мы приняли еврейского бога, потому у нас и такие беды.
Автор.. я когда-то тоже ходиа в цекрковь, била поклоны как дура..
И мне с каждым днем становилось все хуже и хуже.
Пока не познакомилась с Родноверием.Как только начала заниматься Родноверием, сразу все пришло в норму.
А до этого ...я псалмы, у меня потоп, я молитву о мире в семье,а у меня в семье горе ( Я молюсь о здоровье ребенка. а у него на ровном месте температура 40.
И да, мольфар Нечай говорил, что Украина получает за то, что отреклась от Родноверия и приняла Христианство) Думайте
Кофе в лобби• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
То есть,таки Сатана правит ? ))
Кофе в лобби• 06 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Яхве правит миром, но Яхве явно не создатель сего мира. Еще много интересного о том, кто такой Демиург))
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляКофе в лобби
То есть,таки Сатана правит ? ))
Біблія говорить що так. Коли відбулась війна на небі,сатана разом зі своїми демонами був скинутий на землю, тут він перебуває і сьогодні,тому на землі зараз так багато бід. Ось що пише Біблія- Об’явлення 12:12
Тому радійте, небеса і ви, що живете на них! Але горе вам, земле й море, бо диявол зійшов до вас у великому гніві, бо знає, що часу йому мало!
Об´явлення 12:9
І скинутий був великий дракон, давній змій, котрий зветься диявол і сатана, який обманює весь світ; скинутий він був на землю, і його ангели були скинуті з ним.
Об´явлення 12:9
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Бог тут при чем? Все делают сами люди. Врут, ненавидят, убивают друг друга. А потом должен прилететь Бог и сделать как хочется? Так не бывает.
В мире нет справедливости, но и несправедливости нет. Все всегда логично, закономерно и циклично.
іронічна антитеза
• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Об´явлення 12:9
А чому тоді Бог не захистить тих, кто в нього вірує? Він сина не пожалів.Скілки я знаю віруючих людей і в них діти каліки або психічно хворі.. Чому хоча бїх він не захисить?
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Так і люди,які не хочуть жити за нормами Бога, теж винні у тому,що відбувається на землі. На таких людей мають більший вплив демони,бо ці люди мають схильність чинити зло.
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Потому что вы ничего не знаете об этих людях. Ничегошеньки. Снаружи-мишура. А вот за то, что внутри каждому и нести ответственность. Может им того ребенка дали свыше, чтобы научить чему-то. На каждого свои планы
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Какие это нормы Бога? Мир разделен на религии, понимаете зачем, надеюсь? И каждой группы свой Бог. Это утопия.
Есть законы Вселенной, мироздания, если хотите. Там все всегда закономерно и зачем-то.
Не нужно искать виноватых где-то, достаточно отвечать за себя и свои мысли, действия, желания и устремления.
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Человечество пришло в тупик своего развития. Оглянитесь. Что вы видите вокруг? Какие ценности у человека современного? Как люди относятся к тому, что им дали просто так? Там ответ на все ваши вопросы
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Бог захистить всіх вірних йому людей у визначений час,так написано в Біблії. Це буде обов´язково.А всіх поганих людей буде знищено. А сина Бог віддав в жертву через велику любов до людей,для того щоб викупити їх від гріха і від смерті,щоб люди могли жити в Раю на землі вічно втішаючись прекрасним життям. І не буде вже калік,пише Біблія ,,і не скаже мешканець:,, Я хворий’. Але Ісус воскрес,не забувайте,і повернувся до Батька на небо,і зараз він там.
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Так,все в світі досконало зроблено Творцем,всі закони Всесвіту від Нього. Біблія пише: ,,Кожний дім хтось збудував,а той хто збудував все -Бог’.
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Так ви праві,але це мова не про всіх людей,про більшість,але точно не про всіх.
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Библия переписана много раз человеком. Для чего-то. А законы да, одни на все времена. Человек сам выбирает с чем и как ему жить.
Вы читали Ветхий Завет? Почитайте. Это антипод почти во многих моментах Нового Завета.
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну всегда когда заканчивается цикл, остается какое-то небольшое количество людей. Все не могут быть одинаковыми
Лупаю цю скелю• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Какого благословения? Вот, читайте: ’ убей всех детей мужеского пола ...’ и т.д
И это только малая часть.’ Не служи тем богам, а служи мне’ . Почитайте сначала,потом проповедовать будете
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Біблія переписувалась і перекладалась максимально точно. Взагалі Біблія -це не просто книга,це слово Бога для людей,щоб люди,які хочуть знати правду,могли її вивчати. І Бог ніколи би не допустив,щоб в Біблії помінявся зміст написаного. Я читала і Старий,і Новий Завіт. Ви праві,людина має свободу вибору,як їй жити. Але питання,яке майбутнє чекає людину згідно її життя.
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вы пишете очень странные вещи. Бог-один. Религий-много. Книг тоже много. Есть Библия, есть Коран. Абсолютно разные книги по содержанию, вы не находите?
Путь к Творцу ближе, чем вам кажется. Было бы желание и понимание. Для этого не нужно надевать хиджаб, например. Или ездить по монастырям, пытаясь найти там то, что ты давно убил в себе сам.
ВерСаСе• 06 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Исключительно тех, кто не ходит в церковь МП?)