Шалена невинність• 06 февраля 2024

Мама хоче, щоб я все кинула і переїхала до неї. Чи варто?

У мами дуже слабке здоров‘я , вона на пенсії. їй важко доглядати за бабусею, якій 87 років.
Батька цікавить тільки горілка
Я єдина дитина в сім‘ї , мені 22.
Закінчила університет, влаштувалась на нормальну роботу, зп 20 тисяч
Мама каже щоб я або оплачувала доглядальницю (є в селі жіночка, яка за 10 тис / міс пригляне ) , або поверталась з Києва до них і доглядала бабусю + їй допомагала.
Я живу тут вже 5 років, у мене є свої плани на життя, робота, друзі, коханой. Знімаю квартиру. Все кидати і їхати?
На мої відмови починає плакати і казати що я залишаю її саму.
Полуничка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Це не місто. Це село.
З району ніхто не буде їхати в село за 5 тисяч
І доглядати бабусю щодня
А жіночка яка доглядає у всьому селі одна
Та прям, в селе работы много, что никто не согласится больше?
Мама с бабушкой живёт?

Привіт з ботойбіччя• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Це не місто. Це село.
І доглядати бабусю щодня
А мама не може? В чому проблема, що треба ще людина?
автор Шалена невинність • 06 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
Він і на п´яну вас може перерізати. Нехай тоді мама розлучається, в селі 10 тис в місяць це дорого. Нехай приходить не кожен день, а розвантажить маму днів 15 в місяць. Автор, а бабуся, то чия мама?
Ви що жартуєте?
Боже, я просто уміляюсь тому, які є наївні люди
Йому пофіг. Кристально. Він ніколи ні в чому нам не допомагав
І на бабусю (свою тещу) він чхав. Йому горілка найважливіша в житті
Привіт з ботойбіччя• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Це жарт? Він не хоче
Ну,то живіть своїм життям
Медсестричка• 06 февраля 2024
А ваша мама працює чи вже на пенсії?
Малинка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
Хата чия? Ще раз питання. І діагноз мами
Ответ дляЕрмолайчик
Моій також 60. Виходжу з декретної відпустки через 2 тижні. Вона буде з 2 онуками: школа, гуртки, домопога вдома…
Нехай мама не прибідняється, а доглядає свою стареньку маму. Скільки їй вже залишилося ( Господи прости). А Вам в місто буде повернутися набагато складніше
Ну чому
Освіта є
Квартиру зняти діло нехитре
Привіт з ботойбіччя• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
Ну то хай насолоджується тою горілкою. Чого його чіпати?
Мати тріля• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
То я й пишу, що нехай мама розлучається. В чому я наївна? Хочете їхати, їдьте. Ні, то шукайте вихід. Бабусю в будинок престарілих, маму на роботу, і живіть собі

Фея_3уровень• 06 февраля 2024
Под Киевом дом престарелых стоит 9-14 тыс в месяц, и это с мед обслуживанием. А 10 тыс для села, это загон какой то
Вишиванка• 06 февраля 2024
Ни в коем случае не возвращайтесь! Ваша мама сама выбрала свою жизнь. Не так уж она и стара. Помогите деньгами сколько можете, за пару лет вы начнете зарабатывать больше и сможете помочь больше.
Вернетесь - там и увязнете в старухах и алкашне
Ответ дляМалинка
Я бачу.
Спільна
Купили в шлюбі
Гіпертонія + надлишкова вага
Артроз
Ермолайчик• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ну чому
Освіта є
Квартиру зняти діло нехитре
Серйозно? Ви готові на це? Заради чого? Батька-алкаша чи мами-маніпулятора? Багато Вам в житті дали? Тільки не потрібно писати про «дали життя, виховали…» - жодна дитина на цей світ не просилася, тим паче мама Вас народила не у 18 років
Ананомчикус• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Так и ответить. У меея есть свои планы на жизнь. Смогу высылать н тысяч в месяц. И всё на этом.
Приму в дар• 06 февраля 2024
Автор, Ваша мама вообще ку-ку
Это ж надо такое заявить. Что за родители?
Мошей ницца• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Она еще вполне,ей не 75.Помогите деньгами,все бросать не стоит.Это ее мать,а не Ваша.Помочь-да,но не жертвовать своей жизнью
Бабуся - мамина мама
Батько навіть свою матір (нині покійну) доглядати не хотів
Ананомчикус• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В селі можу влаштуватись в місцевий супермаркет
Не можете. Это не из вашей жизни
Inno4ka-ya• 06 февраля 2024
Так чого ви маєте доглядати бабусю?

Ермолайчик• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Я бачу.
Спільна
Купили в шлюбі
Гіпертонія + надлишкова вага
Артроз
Гіпертонія - підтримується ліками, надлишкова вана - дієта. Інакше Ваша бабуся переживе вашу маму
Садоводница• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
Мама з ним живе, то її це влаштовує.
Не лізьте у ту сім´ю.
Зробіть висновки на маминих помилках.
У Вас є шанс жити нормально, користуйтеся ним.
Мати тріля• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Я бачу.
Спільна
Купили в шлюбі
Гіпертонія + надлишкова вага
Артроз
Надлишкова вага лікується, це не привід свою 20 річну доньку погрузити в це гамніще
Ответ дляЕрмолайчик
Мама не хоче пити ліки
Ананомчикус• 06 февраля 2024
Мне рекомендовали тут книгу которая поставила мне мозги на место. Может и вам поможет. ’Материнская любовь ’
Ответ дляАнаномчикус
А автор?
Мати тріля• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Мама не хоче пити ліки
Ну то не включайте волонтера, вони самі на себе чхати хотіли, а ви маєте все тягнути
Сижу_и_плачу• 06 февраля 2024
Ви певні, що вона вам мама? Може ви якась нерідна? Бо з рідною дитиною так не вчинять. Так і скажіть ’люблячій матусі’.
А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ви така молодець. Не смійте руйнувати своє життя через маму. Скажіть, що будете допомагати, скільки зможете, приїзжати до них, але не повертатися
Садоводница• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Я бачу.
Спільна
Купили в шлюбі
Гіпертонія + надлишкова вага
Артроз
Ну так вона сама собі заробила ці діагнози, це її вибір.
Не варто туди їхати.
Кукарикуууууу• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ни в коем случае не возвращаться и на шантаж про 10000 тоже не ведитесь, если не хотите закончить свою жизнь в том селе, бедной, несчастной, замужем за алкоголиком. И ваша мама не лучший пример матери, вместо того, чтоб вам помочь, такое выкидывает, совести у нее нет. Чем она так перегружена, что за собственной матерью не может поухаживать