Шалена невинність• 06 февраля 2024

Мама хоче, щоб я все кинула і переїхала до неї. Чи варто?

У мами дуже слабке здоров‘я , вона на пенсії. їй важко доглядати за бабусею, якій 87 років.
Батька цікавить тільки горілка
Я єдина дитина в сім‘ї , мені 22.
Закінчила університет, влаштувалась на нормальну роботу, зп 20 тисяч
Мама каже щоб я або оплачувала доглядальницю (є в селі жіночка, яка за 10 тис / міс пригляне ) , або поверталась з Києва до них і доглядала бабусю + їй допомагала.
Я живу тут вже 5 років, у мене є свої плани на життя, робота, друзі, коханой. Знімаю квартиру. Все кидати і їхати?
На мої відмови починає плакати і казати що я залишаю її саму.
Гореотума• 06 февраля 2024
Хотите испортить свою жизнь в угоду маме ? Ну вперед (((
Мама свое прожила и ноет .. это ее обязанность ее мать , не ваша

Кузякин• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Автор, а ви освіту самі отримали, на бюджеті вчилися? Жили в гуртожитку? Як вам вдалося в 22 роки знайти добреоплачувану роботу? Цікаво просто)
У не зарплата 20 000 гривен, а не 200 000.
Скляна миша• 06 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ну, понятно , что мама дочь на деньги хочет развести
5 женщине чтоб присматривала, а 5 себе на поддержание настроения. Профит!
празники не помню• 06 февраля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Пансионат нормальный от 25 т
ой не гоните. У нас инвалид в семье, я знаю цены
Пишу каліграфічно• 06 февраля 2024
Ответ дляпразники не помню
Я тоже знаю, недавно соседку оформляла
Хи хи, ну ну• 06 февраля 2024
Ваша мама егоїстка.Вона прожила життя,а вам всього 22,зламати своє життя не потрібно.Допомагати звісно треба,але те що вона хоче-занадто.10 тис у селі за допомогу по догляду,це немало,якийсь розвод.Не кажіть скільки заробляєте та не ведіться на маніпуляції.
Кукарикуууууу• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ну у нас 10 курей 20 качок 2 кота і собака
И что?????? Это д не 10 коров и 20 свиней
Кукарикуууууу• 06 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Ну, что то типа того. И что значит, досматривать???? Если дочь рядом живет, она поесть принести не в состоянии и полы подмести??? Бред какой то
Соображалочка• 06 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Автор, Ваша мама вообще ку-ку
Это ж надо такое заявить. Что за родители?
Маман что, зря стакан воды рожала пид сраку лет? Где дивиденды? 🤣

А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В тому і справа, що ні
Вони мене вивчили і знімали квартиру
Забезпечували до 20 років включно
А як мама пояснює те, що не хоче ліки приймати?
автор Шалена невинність • 06 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Бабуся не ходить
Може тільки сидіти
Їсть сама, в туалет ходить сама, але його треба виносити
Ща как дам• 06 февраля 2024
Как вас в 22 года сюда занесло ?
Пишу каліграфічно• 06 февраля 2024
Автор, кем вы в Киеве работаете?
Скляна миша• 06 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Конечно бред, но автора же завиноватили что вырастили выучили, дали жизнь, а теперь давай жизнь обратно.
Ответ дляЩа как дам
Как вас в 22 года сюда занесло ?
Таке життя
Ответ дляПишу каліграфічно
Автор, кем вы в Киеве работаете?
Помічником відділу закупівель
Потринділиця• 06 февраля 2024
Ответ дляПирожкиня
в деревне сиделка 10000?что то многовато
Ще й одна на все село. Вона сидить і чекає клієнта чи ходить по різних людях,миє і все таке? Якщо друге- повна брехня, 3 людини і в неї зп 30 к?? Де ви такі в селі бачили.
По темі, якщо ви просто молода і наївна. То кажете мамі: вибач, мені ще тебе глядіти(дай Бог, щоб не прийшлось самотужки!) Мій час не прийшов. На всіх родичів вас не вистачить. Допомагайте по можливості грішми.
А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ответ дляКузякин
І що? Багато знаєте людей з неблагополучних сімей, які з двадцяти років самі себе можуть забезпечити?

Хоча те, що автору оплачували навчання і винаймали квартиру - це величезний бонус. Особисто я і багато моїх знайомих жили в гуртожитку і поступали туди, де могли на бюджет пройти, а не куди хотіли.
Приму в дар• 06 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Это да)
Но это претензии маман насчет за бабушкой ухаживать
Боюсь представить, что она предъявит автору, когда уход потребуется за ней

Курочка-чубаточка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В селі можу влаштуватись в місцевий супермаркет
Ничего себе в селе сиделка 10 тыс. просит
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так
Але ж це догляд цілодобовий
Раз в день зайти то 3 тисячі
vikohka• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Мама не хоче пити ліки
в смысл, нe xочт? а, она понимаeт, что гипeртония- это инсульт, и она овощь, можeт быть, на много лeт?
Наша взяла• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Отличная перспектива! и что дальше?
сначала бабушку нянчить, потом мамку с папкой-алкоголиком.
Так жизнь и просрать в том селе с университетским образованием.
А когда Вам 60 будет, тогда может быть сможете пожить для себя...
Леся Українка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В тому і справа, що ні
Вони мене вивчили і знімали квартиру
Забезпечували до 20 років включно
Це їх обов´язок.Допомагайте по можливості і не вздумайте їхати додому.
Курочка-чубаточка• 06 февраля 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Моій також 60. Виходжу з декретної відпустки через 2 тижні. Вона буде з 2 онуками: школа, гуртки, домопога вдома…
Нехай мама не прибідняється, а доглядає свою стареньку маму. Скільки їй вже залишилося ( Господи прости). А Вам в місто буде повернутися набагато складніше
Моей 65, она ещё свой бизнес ведёт
Ответ дляКурочка-чубаточка
Моей 65, она ещё свой бизнес ведёт
Ну так це розумова робота
А мамі важко фізично
Почемучечка• 06 февраля 2024
Автор, не раджу. Я забрала маму до себе, мамі зараз 67. Ну і все , власне. Я або працюю (робота віддалена), або щось роблю вдома, або десь у справах. Якщо я нічим не зайнята, то треба розважати маму. Якщо я кажу, що хочу побути одна, то ображається дуже. Подруг нема. Давайте гроші.
Наша взяла• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Це не місто. Це село.
З району ніхто не буде їхати в село за 5 тисяч
І доглядати бабусю щодня
А жіночка яка доглядає у всьому селі одна
А мама уже на пенсии? Чем она еще (кроме бабушки) занимается?
Яйцеголовая• 06 февраля 2024
Це ваша родина. Хто б що не писав і не казав, а мати є мати. Тож якщо можете допомогти грошима - це треба зробити. Але повертатись невідомо на якій термін і на які умови до села - остання справа. Вигрібати звідти ще раз буде важче.
Кузякин• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?

И то. Багато. Ещё раз, это 20 000, не 200 000. Вы так странно удивляетесь.