Незламна• 08 февраля 2024
Залишення малолітніх дітей самих вдома
Дівчата, тільки давайте конструктивно, без переходу на образи
Не дає спокою вчорашня ситуація з малим, що злякався і викликав поліцію.
Багато хто на маму накинувся. Я не виправдовую. Але. Це величезна проблема особливо одиноких батьків. Чому одиноких? Тому, що коли батьків двоє , один в крайньому випадку може не працювати, або якийсь підробіток. Коли мати чи батько один, то питання працювати чи ні не стоїть. Ти зобов´язаний це робити. Не всі мають кваліфікацію, та давайте відверто, і здібності, до онлайн роботи. Зараз багато підприємств вимагають йти на роботу не зважаючи на обстріли. Знаю таких. Роботу витратити страшно, бо ситуація на ринку праці бажає кращого. Школи багато онлайн чи в декілька змін. Зарплати не всі дозволяють няню. Бабусь також не кожен має. А якщо ще й переселенець, то і друзів ще не маєш. Та і скажімо, наприклад у мене вся кого знаю в нашому багатоквартирному будинку всі працюють.
Що робити з дітьми? Моя думка, що це мало б якось вирішуватися на рівні держави. Розумію, що це утопія ( навіть в кращі часи. Але якщо держава постійно говорить про демографічну кризу, то вона має заохочувати народжуваність, а не навпаки.
На підприємствах мають бути їх " дитячі кімнати" і за це мати якісь пільги від держави.
Можливо хтось користувався послугами муніципальної няні? Розкажіть, це працює? До якого віку?
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Вы про что вобще? Какая полиция?
Малий вранці сам залишився вдома, стало страшно. Мама на роботі. Зателефонував в поліцію,
Швендяю містами• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Ваш? Почему в полицию сразу, а не маме? Чего именно испугался?
Такая простынь, а по самой сути должны догадаться?
Карапулька• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
6 років малому
Не така це вже й мала дитина. Я свого перший залишила самого вдома в 5 років. Їжу залишила, проінструктувала, була на зв´язку. Перший раз був один години 2-3. А коли народився молодший,то й до року могла залишити з братом, у них різниця 8 років. Ситуації бувають різні і нічого тут такого нема.
Крошечка-хаврошечка• 08 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ситуацію вчора по всім київським тгканалам розписана.
Авторе, ми з сусідками домовляємося, приглядаємо. Або ж беру з собою на роботу чи сиджу вдома до відбою, керівництво в курсі.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
То добре коли добре. Зараз війна і це не окей. Та і на стільки знаю, то протизаконно.
Крошечка-хаврошечка• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Чому не в садочку?
Бо садочок в тривогу не працює
Крошечка-хаврошечка• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Взагалі відрівані від реальності коментарі
Крошечка-хаврошечка• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
В нас працює, тому і питаю.
Якщо тривога почалася до початку робочого дня?
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Вы про что вобще? Какая полиция?
еще было во всехтелегах.начался обстрел Голосеевщины,ребенок был один дома,мать насмене, он так испуглася что вывзал себе полцию от страха
Швендяю містами• 08 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну вибачайте, що я не по всіх ТГ сиджу, не бачила, про що мова.
По теме, соседи договарились с консьержем, она приглядывает за малой в тревогу, когда родители на работе.
Да да, знаю, ща начнете тыкать пальцы, что не все живут в домах с консьержем и т.д.
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
ога, и разовало ракетой сосднеий дом, как в этойситуации
Карапулька• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Якщо тривога,то я, звісно, лишаюся з ними вдома. Але буває, що я вийшла в справах і вони вдвох. Старший не панікує, веде молодшого в безпечне місце і спокійно там чекає. Але йому майже 11. В 5 років однозначно б злякався.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
То добре коли керівництво не заперечує. У мене знайома із-за цього звільнилася. 2 січня, ракети , а керівник верещить ’ що треба між обстрілами приїжджати. Ви бачите в тг каналах коли летить’. Підприємство взагалі не стратегічне.
Якщо не про війну, то я поки зовсім малі були, змінила до 10 робіт поки була адаптація в садочку. Поки знайшла ту, де адекватно відносилися до того, що ти можеш з дому працювати. Тим більше на загальний результат це не впливало.
А сусідів таких у мене немає, з ким можна домовитися. Ну і коли дуже критично було - відвозила на пару тижнів до батьків. Величезна вдячність їм .
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
В нас працює, тому і питаю.
в 6 утра?заболтного разбомбили на рассвете
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Чому не в садочку?
Не знаю. Може тому, що не приймають під час тривоги. Та й як вихователь доїде. Але по віку більше до школи
короткопамятна• 08 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дякую, а то автор наклавала простинь, типу всі повинні бути в курсі, про що вона пише.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
В нас працює, тому і питаю.
Ну в такі дні, як вчора, тривога ще до 6 ранку почалася. А садочки з 7. Вихователь же також не може в тривогу прийти
Крошечка-хаврошечка• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
так. приймають одразу у підвал.
Тобто вихователі під час тривоги їдуть на роботу? Я конкретно про вчорашню ситуацію, тривога о 6 ранку, обстріл о сьомій, повторний о пів на восьму. В нас частина матусь пішли на роботу після першого обстрілу, а потім другий. Ми з сусідами забирали дітей тих хто пішов і бігли в укриття( з якого не повинні були ще виходить, але не у всіх керівництво лояльне
Я_и_моя_собака• 08 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Бо садочок в тривогу не працює
В підвалі працює