Veselka8• 08 февраля 2024

Сырский

Забудьте того Залужного, это уже прошлое.
История даст всем и всему оценку.
Лучше давайте пожелаем удачи новому главнокомандующему.
Сырский - это будущий МАРШАЛ ПОБЕДЫ.
Он не оставит и шанса русне.
COTTONNAJA• 08 февраля 2024
Nathalie27• 08 февраля 2024
Ви десь бачите натяки на Перемогу?
marata• 08 февраля 2024
Низка офіцерів, з якими спілкувалась ВВС, негативно відгукувалась про Сирського як людину, яка не надто ретельно ставиться до збереження життя солдатів.
Усі нарікання військових про відправку ’на нуль’ непідготовлених солдат є, зокрема, і його відповідальністю.

’А ще, нарікають деякі офіцери, він любить порушувати вертикаль влади і втручатись у керування підрозділами аж до рівня роти’, — йдеться у матеріалі.

За інформацією ЗМІ, Сирський також відповідав і за систему ТЦК, що свідчить про його неспроможність до керівництва у великих масштабах.

Битва під Бахмутом також була у відповідальності генерала, який мав розбіжності із тодішнім головкомом Залужним щодо цього.

Залужний схилявся до рекомендацій американських фахівців, які радили зосередитися на прориві на півдні і не розпорошувати сили.
Проте українська армія продовжувала наступальні бої за Бахмут, зазнаючи великих втрат. Сирський називав битву під Бахмутом ’принциповою справою і справою честі’.
Шеллар• 08 февраля 2024
Ісіда? Настюша? Я не впізнаю вас в гримі
автор Veselka8 • 08 февраля 2024
Ответ дляNathalie27
Ви десь бачите натяки на Перемогу?
Ну вы увидите все сами.
Сырский это тот кто положит конец нацистам.
Под его командованием Украина победит в этой войне.
Просто Коза Я• 08 февраля 2024
Я так понимаю, что красная нить сегодняшнего вечера определена.
Nathalie27• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Ну вы увидите все сами.
Мені цікава Ваша особиста думка
Тигрик 62• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Ну вы увидите все сами.
А кто нацисты?
автор Veselka8 • 08 февраля 2024
Ответ дляТигрик 62
А кто нацисты?
Русня кто же ещё.
marata• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Ну вы увидите все сами.
Що ти мелеш - нацисти… Дно яке (
liss• 08 февраля 2024
Ну все теперь государство будет снабжать фронт без донатов , лечить военных без помощи волонтеров . Нехватки орудия не будет . Кулеба всех победит лопатой . А За наконец то покажет свою силу на фронте .
Шеллар• 08 февраля 2024
Ответ дляТигрик 62
А кто нацисты?
Для мясника сирського усі українські воїни нацисти. Винищення нації
COTTONNAJA• 08 февраля 2024
закажу ему табличку МАРШАЛ ПОБЕДЫ, пришлю если доживет до палаты в дурке...
Златка 07• 08 февраля 2024
Що курите, отсипте і мені?
appareils• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Ну вы увидите все сами.
Да он положит конец украинцам, сейчас подоспеет закон о мобилизации и начнётся отлов мяса((( ужас
Татьяна123• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Ну вы увидите все сами.
Вы не Квартал- 95 случайно? Шутки похожие....
автор Veselka8 • 08 февраля 2024
Ответ дляCOTTONNAJA
Не переживайте, русня будет уничтожена.
Украина будет освобождена полностью в границах 1991 года.
Под командованием Сырского - маршала победы, великого человека и патриота.
Bejza• 08 февраля 2024
Народився і вчився в підорашці...
Vik_tori07• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Не переживайте, русня будет уничтожена.
Что вы несёте? Вы сами в это верите?
Filomena• 08 февраля 2024
Ответ дляТигрик 62
А кто нацисты?
Мене теж це лякає.
Може тут боброїдка в гримі?
Татьяна123• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Не переживайте, русня будет уничтожена.
Надеюсь вы с ним хоть не в одной палате лежите, ой опечаталась , в одном кабинете кабинете сидите ?
COTTONNAJA• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Не переживайте, русня будет уничтожена.
границы главное чтоб не попутал, на конец года или начало...
Filomena• 08 февраля 2024
Дівчат, а де зараз знижки на купальники?
І хто може порекомендувати хороший сімейний готель на південному узбережжі Криму?
Я так розумію, що вже пора.
Боюсь потім не втовпитися.
Mittens• 08 февраля 2024
Цікаво, за такі теми платять?
Sergeevna-a227• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Не переживайте, русня будет уничтожена.
Скрин зробила... якщо доживу-з мене ящик шампанського чи що там...
автор Veselka8 • 08 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Я так розумію, що вже пора.
Боюсь потім не втовпитися.
Вы не торопите события.
Все будет не быстро и не сразу.
Но назначение великого будущего маршала Сырского - это правильный и верный шаг.
Татьяна123• 08 февраля 2024
Ответ дляMittens
Цікаво, за такі теми платять?
Ну вариантов не много. Такие темы либо хорошо оплачены либо их пишут из дурки. Хотя второй вариант тоже вполне подходит автору.
Filomena• 08 февраля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Головне щоб не тоді, коли зуби будуть на ніч в скляночку перебазовуватися, а від шампанського тиск підскакувати🤣
Ksenia2291• 08 февраля 2024
Ответ дляVik_tori07
Что вы несёте? Вы сами в это верите?
Да тема автора стёб
Filomena• 08 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
Да тема автора стёб
Ми думали, що безугла теж стібається..