Вкуси мене• 09 февраля 2024
Польща заблокувала Шегині
Хто їде у Польщу/з Польщі майте на увазі один з найбільших пунктів пропуску заблоковано
«Поляки заблокували пункт пропуску "Шегині", не можуть проїхати всі види транспорту, - ДПСУ
Вони заблокували рух не лише для вантажівок, а й для інших категорій транспорту, таких як легковики та автобуси. На даний момент на цьому пункті пропуску не відбувається руху ні на виїзд з Польщі, ні на в´їзд в Польщу»
САМ_ТАКОЙ• 09 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Не от гарного життя й не от поганого. А от бабла руснявых. Очнитесь, люди.
Коли перекривали рух перед кордоном, то згідна що там була замішана Конфедерація і бабло руснявих. Але зараз фермери всієї Європи страйкують. І не тільки фермери. Днями працівники аеропортів в Німеччині страйкували, то що теж русняве бабло ?
Люди від безвиході страйкують
Цигарний шланг• 09 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Удалено администрацией...
мадам Везувий• 09 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
За два роки мільярдної підтримки біженцям таке писати. Дивно, звідки у поляків такі думки про українців після цього.
Забастовка фермерів то мають право, не від гарного життя люди бастують.
Я вас прошу. Ці фермери використовували і використовують украінців, платять не законно менше мінімалки, люди працюють від світанку до ночі. Знайшли білих і пухнастих бідних фермерів. То наглота разом з рашиками обєдналась і за гроші зроблять любе.
Вкуси мене
• 09 февраля 2024
Ответ дляБритоножка
Ви взагалі розумієте, що, якщо туди прокладеться коридор, тут будуть Бучі з Ізюмами в кожному містечку, через яке ці нелюди проходитимуть?
Я теж часом дуже серджусь на західних друзів, але ж не можна втрачати здоровий глузд.
Коридору Поляки більш всього бояться з моря, бо вони на кордоні з Калінінградом, тому в них і навчання кожного року військові на морі, а цього року будуть наймасштабніші натовські
Цигарний шланг• 09 февраля 2024
Ответ дляБез образів
нас обязательно возьмут в евросоюз, потому что нас там ждут
Ага. И весь мир с нами))
ТашаНаташа• 09 февраля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Да они вообще нигде не при делах)
Творог для розжига• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Думайте, що пишете 😡
Это нужно было сделать еще в начале войны.
Но и сейчас не поздно
Маю декілька думок• 09 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
То нам їх пожаліти?їхня підтримка це страх і про своє майбутнє турбота.
Ну а особисто людям підтримка, то хай ообисто і дякують на місці. До чого тут ті, хто нічк не користувався підтримкою?
мадам Везувий• 09 февраля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Вивчіть це питання, а потім пишіть. Подівіться хто головний в цій забастовці і побачите звідки ноги ростуть.
Я-ваш шанс• 09 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Через Білорусь. Карти там є)
Підете коридор робити? Вже бачу
Цигарний шланг• 09 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Пол Европы бастует, у них есть требования к своей власти. Каким на... боком русня ?
ТашаНаташа• 09 февраля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Люди від безвиході страйкують
А где ещё фермеры страйкуют кроме Польши? Венгрия я так понимаю, да? потом в Словакии начнут? Прям совпадение
Творог для розжига• 09 февраля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ЄС їм якісь вимога поставив- от вони й виїхали. Обмежили вирощування поголівʼя худоби
+ протестують проти дешевшої сировини з України
Протестуют против законов рынка?
Маю декілька думок• 09 февраля 2024
Ответ дляБритоножка
Ви взагалі про що? Який коридор?
Пліткарка• 09 февраля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
И не говорите ;)
Сколько ж еще упоротых, у которых дело-ни-дело, везде путин виноват
Отчебучкина• 09 февраля 2024
Опять предложу в магазинах делать выбор в пользу украинского производителя,как альтернативу польским по возможным позициям.
Что вы говорите? Все блюдут свои интересы? Вне политики?
Ну вот и нам нужно поддерживать друг друга,а не дружественный импорт .
Творог для розжига• 09 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Потому что их обманули, фермеров.
Обещали выполнить их просьбы, они разблокировали границу, но их кинули
А они всю свою границу блокируют или только с нашей стороны?
Ло Шарик• 09 февраля 2024
Ответ дляБез образів
Россия ждёт вас!
Вам туда
Отчебучкина• 09 февраля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Люди від безвиході страйкують
А что у них за безвыходь там такая и причем тут Украина?
Творог для розжига• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ціною окупації України? Геть подуріли?
Нет, можно подписать предварительно договор...
Пусть европейцы теперь с ними разбираются! Мы свою часть отвоевали
Заюшка_хозяюшка• 09 февраля 2024
Ответ дляБез образів
Во во. С нашим демпингом всего что только можно ,с нашим умением не соблюдать никаких правил.
аромат Жука• 09 февраля 2024
Ответ дляYuliya-23
ну так і йшли б протестувати під європарламент, а не кордони перекривать
Люди делают то, что быстрее услышат
Отчебучкина• 09 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
И не говорите ;)
Сколько же упоротых ,у которых русня и путин нипричем на каком году войны.
Цигарний шланг• 09 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Удалено администрацией...
Я-ваш шанс• 09 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Відвоювали?
Не бачу в новинах, що русня вивела свої війська.