Мозговая пилочка• 09 февраля 2024

Отношения

Никогда не было отношений в свои 28…
Еще есть такие?
В шоколаде• 09 февраля 2024
Нет
Вельшановна• 09 февраля 2024
Мені 38, а відносин як таких і не було. Не зважаючи на шлюб та дітей. Ми завжди були просто як знайомі.
Пік Антна• 09 февраля 2024
Чому так склалось?
Зупка_цем• 09 февраля 2024
Та всяке є,як в кого складається.
В шоколаде• 09 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
А детей от знакомых рожали?
АБВГДейка• 09 февраля 2024
У меня в 28 было уже много чего, так же и брак и ребенок.
ГейТуда• 09 февраля 2024
Вы страшная?
ТаЕщеОптимистка• 09 февраля 2024
Ответ дляГейТуда
Вы страшная?
А Вы тупая?
Веккy• 09 февраля 2024
У меня не было до 23 лет... и как показал опыт , то зря , что их не было.
ГейТуда• 09 февраля 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А Вы тупая?
Есть немного
А какие у вас пороки?
Електрохарчування• 09 февраля 2024
В мене в 28 теж не було. От просто не приваблювала чоловіків. Але щоб сильно не страждала за це, була робота, хобі, друзі, поїздки до друзів з інших міст. Страждання «що ж зі мною не так» були десь років до 22. Потім якось прийняла це. Навіть хлопець, що мені подобався, але не звертав на мене увагу як на дівчину, був для мене як знаменитістю - подобається, але не доступний.
Майбутнього чоловіка зустріла в 30.
Чекаю завтра• 09 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Почему зря?
Веккy• 10 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Почему зря?
Потому что опыт хоть какой должен быть и в сексе и в самих отношениях. А у меня его не было. И замуж вышла ужасно