Видящие_помогите• 09 февраля 2024
Впо, як оформити, допоможіть будь ласка
Підкажіть, будь ласка, до вторгнення проживали на території яка зараз в окупації, там залишилися мої батьки тв брат, ми виїхали в Запоріжжя, живемо в квартирі мого тата, і прописані з сином тут, чи можемо ми оформити впо га грошову допомогу? Як це зробити, можливо тут є співробітники цнапу або хто був в такій ситуації, як нам довести що ми там жили??? Ніяких декларацій не мали, просто дитині свідоцтво було видано у 2016 році там, в селі, та і все, ну і в мене в паспорті є попередня адреса реєстрації, в тому ж селі
ОбережнаЯ• 09 февраля 2024
Що саме ви хочете довести? У вас же прописка на окупованій території? Я правильно зрозуміла?
Дайте подуться• 09 февраля 2024
Ні не можете,прописка Запожье,якщо би були приписани на окуп-й території,то могли б оформити
Видящие_помогите
• 09 февраля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ні, прописка в Запоріжжі де зараз і проживаємо, виїхали коди все починалося
ОбережнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
тоді - ні
Сама вумна тутички• 09 февраля 2024
Є безкоштовна юридична допомога ( в БФ ’Право на Захист’ та інші фонди). Проконсультують та підкажуть як діяти. Або допоможуть оформити звернення.
Якщо коротко, вам потрібно соцзахисту надати докази того, що ви тривалий час мешкали на території, яка нині окупована.
Трудова, декларація з лікарем тощо.
Продаю витрішки• 09 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Ніяк
Латексне альтер ЕГО• 09 февраля 2024
Зайдіть в дію, якщо можливе оформлення, то система сама вам надасть таку можливість. Якщо ні, то хоч ЦНАП, хоч дія, вже не підходить за умовами .
ХикориДикори• 10 февраля 2024
Так, зверніться в правозахисні безкоштовні організації, якось читала історію від такої як ця організація допомогла довести що мешкали на окупованих.Деполь фонд знаю що юрист там є, але не знаю чи працюють вони для Запоріжжя.
Сама вумна тутички• 10 февраля 2024
Авторе, я працюю з ВПО. І такі випадки, як у вас, бачила.
Наприклад, родина прописана в Одесі. А по факту кілька років проживала в Херсоні. Після деокупації Херсона переїхала в Одесу. Вони отримали статус ВПО (і виплати), бо надали докази (довідка зі школі дитини, декларація в сімейним лікарем)
ХикориДикори• 10 февраля 2024
Ось натрапила на фонд з юристами по допомозі впо, зверніться, може зорієнтують