Любовь Калистратовна• 10 февраля 2024

Четверта доба після блефаро. Не знаю вже чим відволіктися.

Порадьте якийсь фільм захоплюючий чи щось таке ж, щоб увагу на себе прям забирало.

Як у вас перші дні проходили?
Да будет так• 10 февраля 2024
О, я на завершальному етапі вмовляння себе :)) Порадьте, де ’підстелити соломки’

БеллаДонна• 10 февраля 2024
Болит?
автор Любовь Калистратовна • 10 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Та поки навіть хз. Мабуть треба розпитати лікаря що з вами в нормі має відбуватися в перші доби коли ви вдома, бо я злегка запанікувала - обличчя страшенно набрякло, я зробилася як мукла натягнута і таке враження було що шви типу розповзалися.
В клініці заспокоїли, переклеїли, тейпи наклали що менше тягнуло і додому відправили. І лише тоді сказали що набряк прогресує в нормі 5-7 днів після операції.
Ответ дляБеллаДонна
Болит?
Чухається, видно погано, очі закисають.
Швидше дискомфортно ніж болить. Навіть вдома дискормфортно.
Женщинас• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чухається, видно погано, очі закисають.
У Вас была только верхняя БП?
Назначили ли Вам послеоперационное лечение: глазные капли, антибиотик, противоотечное, прикладывать холод?
Роздратована шкіра• 10 февраля 2024
Вибачте, скільки вам років чи довго наважувались, яка ціна цієї операції?
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чухається, видно погано, очі закисають.
Дякую за відповідь!А скільки Вам років, якщо не секрет?
Ответ дляЖенщинас
У Вас была только верхняя БП?
В мене кругова плюс брали жир з підборіддя для ліпофілінгу під нижні повіки - я так розумію це ліпосакція така крихітна.
То як не дивно більш за все болить саме там де жир брали.
З лікування лише а/б та ібупрофен по необхідності. Очі хлоргексидіном промивати по необхідності.
Ответ дляРоздратована шкіра
46. Хотіла давно, бо в мене з юності навислі повіки були, як з´явилася можливість, так зробила.
Мені 2800 дол обійшлося на сьогодні.

kvitochka1• 10 февраля 2024
Хто вас оперував?
Губка Боб• 10 февраля 2024
Якийсь турецький серіал. Захоплюють, що комедії, що драми, і довгі ж, що як раз те, що треба.
Губки-уточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чухається, видно погано, очі закисають.
В первые часы нужно было каждые 15 мин прикладывать лед , не было бы отека такого . Чтобы не чесалось , вы пейте диазолин, мне помогло . А то плакала от того, что хотелось раздереть глаза.
Электричка• 10 февраля 2024
Капець, на що люди йдуть ради зовнішності!
Головне здоров´я! А зовні люди мають бути різні!
Губки-уточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляЭлектричка
А у вас есть лишний вес ?
Ответ дляГубки-уточкой
Я першу добу в стаціонарі була, нічого не прикладали нікому.
Щодо протиалергенних думаю на ніч сьогодні спробувати.
Ответ дляkvitochka1
Хто вас оперував?
Тимофій
Ответ дляГубка Боб
Корольок птічка пєвчая))
Электричка• 10 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А у вас есть лишний вес ?
Немає. Але кілограми б 4 скинула. Трохи попа завелика, як на мене.
Губки-уточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Странно . Мне прям настоятельно сказали лежать и 4 часа прикладывать лед . 2 часа прикладывали в клинике , потом дома я еще часов 4 прикладывала, отеков не было вообще , синяки были , то это моя вина , я пошла на 3 день собирать грибы 🤣

Губки-уточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляЭлектричка
Мое мнение, человек должен стремиться быть лучше , во всем , как внешне , так и внутренне ) так хоть есть смысл жизни
лаМпочка• 10 февраля 2024
лимфомиозот мне хирург выписывал пить и мазать репейным маслом капать в глаза тиотриазолин
Матраскин Брат• 10 февраля 2024
Обычно на первые дни приписывают капли тобрадекс. 3 р в день капать не более 5 дней. Так как высок риск развития инфекции. Холод да надо было прикладывать первые дни. Тогда не такой был бы большой отек. Еще это помогает не появляться синякам. Сразу приходят уже желтые синяки.
Губки-уточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Попробуйте именно диазолин , он снимает зуд . Я пробовала цитрин, не помогло .
Женщинас• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У меня была круговая БП с трансконъюктивальным доступом. Назначали глазные капли Тобрекс, Аугментин, Серрата. Первые сутки прикладывать холод каждые полчаса-час, спать на высокой подушке, ограничить зрительную активность.

Дополнительно пила вит.С 500мг (по своему желанию).

Кремы для шрамов не использовала.

В итоге у меня максимальный отек был на 2-3 сутки, дальше пошло на спад (хотя у меня АИТ, гипотиреоз).
Но в принципе, сильной отечности и синяков не было. Врач сказал, что это индивидуально.

Свяжитесь со своим доктором, расскажите о жалобах. Возможно, назначит доп.лечение.
Матраскин Брат• 10 февраля 2024
Спать на спине полусидя тоже помогает. Хлоргексидин сушит. Не переусердствуйте.
Женщинас• 10 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Наоборот, нужно ограничить зрительную нагрузку.
Губки-уточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
После него кремами надо смазывать .
Женщинас• 10 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Мне тоже приносили лед практически сразу после операции. Нужно было часто прикладывать.
Губка Боб• 10 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
Автор запитала ж якісь фільми.
Як альтернатива - аудіо книги. Крім сайтів є телеграм канали з аудіо.
Ответ дляГубки-уточкой
Мені навпки - більше рухатися сказали і не лежати.
У вас також кругова була?
Синці хоч так, хоч сяк будуть, збирай гриби чи лежи