Удальонка• 11 февраля 2024

Війна скінчиться цього року, я впевнена!

Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
Success2013• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Я не очікую на розуміння. Я готова до тролінгу і тд, проте коли впав у Індонезії літак, я за тиждень до цього бачила це уві сні і навіть запамʼятала назву авіакомпанії, на хвості намальовано було символ, Lion. З мене довго ржали. А потім не ржали
Я тоже думаю,что к концу года успокоится.Но какой ценой и смысл,если можна было это всё предотвратить?Но 2029-30 под большим вопросом.
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Як же надоїло, от правда. Я ніде не писала ваше ’вродє’. Я і до війни могла пречудово емігрувати.
А у Берліні так, мені комфортно. Це повністю моє місто. Таке ж розгільдяйске розхлябане як і я)))
Что вам ’надоїло’? Корова? Набридло українською, чи забули?
’Вроде’ я писала, точно подметили. Потому что пристально за вашими комментами не слежу, чтобы наверняка утверждать, хотите вы там остаться после войны или нет. А насчет прекрасной Германии запомнилось.
Peres Lal• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
То есть бизнес всегда отменяет элементарную порядочность?
Порядочность в чьих глазах? Для американцев он уважаемый налогоплательщик, человеком передовых технологий. Наше мнение важно ему также, как и мнение каких-нить папуасов.
anonimka_911• 11 февраля 2024
Мені вчора всю ніч снилося що ми їдемо додому) Але не вірю щось...
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Ну добре автор, не зневірюватися ж нам зовсім, треба вірити і надіятися що з´явиться якесь світло в кінці цієї темноти.
Я не провидиця. Я нічого не видумую, не придумую. Я поділилася. То вже справа кожного, як реагувати. Не ображаюся.
Contento• 11 февраля 2024
Нет ну если вам приснился сон, то конечно закончится в этом году. Как может быть по-другому. Сон это серьёзно)
Rosenica• 11 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та скінчитись то вона скінчиться але якою ціною і за що загинули і постраждали наші люди
За мене, моїх дітей і решту таких як я. Щоб ми спокійно спали і діти вчилися. І я дуже вдячна нашим титанам за це.
Sergeevna-a227• 11 февраля 2024
Ответ дляgejly
А его прям из кацапии нам вчера отписали? Или он давно воюет под руководством Заслужного? Если второе, то почему вас его кацапское происхождение до сих пор не смущало?
Ну я не цікавилася раніше. Честно.
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
В глазах демократов и европейцев. Не ультра правых и не путинистов
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ну куда Маску еще денег? Он их что, солить будет? Как грибы))
Може, компромат пиня має на нього, типу як їсть людське мʼясо чи ще щось??
MrsQueen• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Гриби це до грошей, але саме ось такі з бабусею сни завжди віщі, доказувати сенсу не бачу, бо вони трактуються інакше. Вона мені сказала, що я буду з мамою вдома, бо зараз ми закордоном.
Гриби це до війни! Жители Донбасу можуть підтвердити скільки грибів у них було 2013 року.
А в київській області якщо я нічого не плутаю, то багато грибів було восени 2021.
Peres Lal• 11 февраля 2024
Ответ дляgejly
Вы что? Здесь половине форума Пушкин и Ломоносов жизни не дают, хоть и умерли давным-давно, а то про живого кацапа спрашиваете.
Wendy Rhoades• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А хочете я зараз розкажу, що ви робите? Будемо вважати, що так.
Ви зараз людям, яким наднайтяжче, які готові схопити будь-яку соломинку даєте надію (3 нєдєлі, ага). Лише для того, щоб власну міфологію підгодувати. Вам норм буде у результаті, ви собі виправдання придумаєте, а ті, хто вам повірте отримають відкат. Ще один.
та хто в таке повірить) скільки таких снів вже було?)) і ось-ось гарна новина і почекайте до червня))
І у травні 2022 і 2023, зараз вже нові сни про літо і вересень
Ось і автору наснилось)
Filomena• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ви не повірите, ніхто спочатку не повірить, але переможемо. Методи, на жаль, нам не сподобаються.
Чому ви так думаєте?
Ви ж самі свій сон зовсім інакше трактуєте.
MrsQueen• 11 февраля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ось і автору наснилось)
Ага, про цвітіння яблунь не було давно
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Вже одна (хоча не одна) щось подібне втворила. Це я про Діану. А коли прийшов час відповідь давати — злилась типу сторінку викрали 🤬
Так, стоп, наснився сон, я не провидиця, і не позиціоную ясновидицею, збав Боже. Є відчуття, за нього бʼють зараз?
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляMrsQueen
Автор, ви якась не далека, сорі
Най буде, на левел академіка не претендую
astra888• 11 февраля 2024
Автор, коли приснився сон, на який день? На четвер сни ніколи не збуваються, наприклад.
.По друге,гриби - багато зусиль, мало віддачі, якщо вже розбирати сонники,і тд. Звичайно, хочеться вірити в саме найкраще, але дуже обережно вірити...
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
горе від того, що війна закінчиться?
це вже була друга серія сну?))
Ні, від того, кого ми втратимо в ці війні.
gejly• 11 февраля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Ну я не цікавилася раніше. Честно.
И что прям ничегошеньки про успешную деокупацию харьковской области не слышали, прям бидося
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
Так может вам пособия отменят, потому вы домой поедете.
Бабушка молодец, предупредила.
Я вас здивую, але в Литві нема «пособій», я працюю, сплачую податки і живу власним коштом, знімаючи задорого житло.
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ось і автору наснилось)
О) Ви не бачили як тут на днях у декількох темках скріни останнього прогнозу ’бачащєй’ тягають. Там дехто вже паралелі та знаки правдивості відшукав)
Катруська• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
А куда было нашим медведчукам, ахметовым, коломойским и тд?
СвітланкаОК• 11 февраля 2024
Ответ дляnutty
Ну як так... Такий план. Головнокомандувач руський, Маск продав старлінк паРаші, допомоги від США вже майже нема. Все логічно.
Не майже нема, а нема. Зе в грудні останній транш був.
Катруська• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Судячи по тим грибам, посилена ( суттєво) мобілізація.
Притянули за уши на основе новостей о новом законе
Sergeevna-a227• 11 февраля 2024
Ответ дляgejly
Отака бидося. Интересен Киев. Так как я тут. Извините
Rosenica• 11 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Маск не Мать Тереза, а коммерсант. С вполне понятными бизнес-интересами в сторону рашки. У которой денег есть, а современных технологий нет. Маск за хорошие бабки запускал бы в космос барахло роскосмоса, построил бы гиперлуп от москвы до владивостока, чукчам бы старлинк продавал, теслы бы гонял в рашку напрямую, а не через казахстан.
От тіко що там з акціями тесли?
Апель-синка• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ну мы ж не знали, где вы.
И по какой причине любой из нас может вернуться домой.
Wendy Rhoades• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
так може мама до вас приїде?)))
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляMrsQueen
То це ж гриби наяву до війни, а не уві сні…