Бабульція• 12 февраля 2024

Древесный аромат

Есть ли такие кому нравятся эти ароматы, сколько вам лет и в каких ситуациях вы его используете?

Чего спрашиваю.
Прицепилась коллега по работе, что она пшикнет на меня своим новым парфюмом из франции, хотела ощастливить, я еле отбилась, сошлись на том, что пшикнула мне на запястье. Я вообше боюсь и чужих духов и запахов, если вдруг не подходит , то у меня и голова может заболеть и чуть не до тошноты доходит. Это амбре был как раз тот случай, дикая смесь елки, мха и непойми чего. Когда она ушла вымыла руки и избавилась от этого ужаса.
И вот задумалась. Эти ароматы часто продают , но я не имею ни одного знакомого ктоб пользовался этим. (конесчо не имею привычки нюхать людей, наоборот стараюсь вблизи не вдыхать чужие запахи, но бывает шлейф ловлю) ну кроме нее, странной дамы пятидесяти пяти лет, и она решила что я тоже такое люблю(( меня приняли за свою. Неприятно вдвойне
Лгин• 12 февраля 2024
Ответ дляСусановна
А я брюнетка 40+, з виразними формами і зростом 170 см)
Люблю чорне, оверсайз і комфорт)
На роботі в синьому хірургічному костюмі)
Черный - ван лав🖤
Вот автору наглядный пример, что аромат - сугубо индивидуальное восприятие, не зависящее от возраста, статуса, стиля и профессии 👌🏻
Лгин• 12 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Якщо вона директор металообробного цеху, то вона і 25 може бути сильною
Переработка вторсырья и производство труб - моя тема, да, как Вы узнали? 🫣🤭
автор Бабульція • 12 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Если она в 25 директор металообмбатывающего цеха, то я соглашусь чтт она уже женщина, да есть женщины и моложе. Иногда это настает не с возрастом а с окружением и подачей себя, вес стиль одежды и поведения
автор Бабульція • 12 февраля 2024
Забыла про вес спросить
Сусановна• 12 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Мне мадмуазелька нравится
Ну всі ми різні, і що?
Попса попсою та мадемуазелька, в нас вся бухгалтерія і відділ кадрів як не мадемуазелька, то імператриця))
Лгин• 12 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Забыла про вес спросить
42 кг, трошки стрессанула
До цього багато років вага тримається 44-46 кг.
автор Бабульція • 12 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Ну всі ми різні, і що?
О в точку, я бухгалтер))) видите, прослеживаются аналогии.
Лгин• 12 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Ну всі ми різні, і що?
Від імператриці я люто ригала, коли був токсикоз. Чесно, це був єдиний запах, який тащив мене до унітазу. Але що ж тепер його не випускати і не купляти людям? 🤭😂
Сусановна• 12 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Та які аналогії?
Тема почалась з того, що на вас колега деревинний аромат розпилила.
Сусановна• 12 февраля 2024
Ответ дляЛгин
Ви шо таку крамолу кажете???
Бухгалтерії без імператриці?? Ви шо??
Ще б брайт крістал відмінили))
автор Бабульція • 12 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Та які аналогії?
Она работает со мной в одной фирме, но она не бухгалтер. Или что в вашкм понятии коллега?
А тема почалась з запитання, кому таке подобаэться
Лгин• 12 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Ви шо таку крамолу кажете???
Бухгалтерії без імператриці?? Ви шо??
Ще б брайт крістал відмінили))
Ну от як приходила на роботу, то десь в районі бухгалтерії і кадрів мене виносило вкрай 🤢😂
Але знаю, що мій улюблений на той час герлен сантал роял також робив мігрені людям. То був єдиний період, коли я дозволяла собі носити важкі парфуми на роботу, бо мені треба було хоч якось перебивати ту імператрицю, аби вижити і не сидіти весь день у обіймах з 🚽😂
Сусановна• 12 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Ну так писали б зразу, що тема тільки для бухгалтерів, іншим не заходити))
І перемивали б тут іншім кісточки в теплому бухгалтерському кублі)
Сусановна• 12 февраля 2024
Ответ дляЛгин
Мені пощастило, багато колег чоловіки, користуються нормальними парфумами. Дівчата теж всі з хорошим смаком в плані ароматів. В нас своя специфіка - в операційній зазвичай свої запахи, і ми в масках, а от коли нарешті вийдеш, знімеш маску і вдихнеш чистого повітря, то, почувши аромат хороших парфумів, жити хочеться)
Идеальная оптимистка• 12 февраля 2024
Ответ дляБабульція
яке таке?
как называется?
Лгин• 12 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Та в цілому про смаки не люблю сперечатися і ніколи не кажу нікому нічого про парфуми, але блін, то був такий період😂 хоча і тоді не казала дівчатам, чому мене так виносить🤫
А от чоловічі аромати для мене у більшості колег дуже приємні + чоловіки рідко перебільшують, тому розумію про що Ви.