IQ 80• 12 февраля 2024

Шукаю пахучий цикламен, де знайти?

Колись давно в дитинстві у нас був цикламен, аромат був неймовірний, здається він був звичайний, лісовий (чи якось так), на жаль пропав. Шукаю де можна придбати такий же, можливо в когось є чи знає де знайти? Потрібен саме пахучий
Оля_с_киркою• 12 февраля 2024
Эпицентр, масса цветов, запах правда от гиацинтов там стоит
Зяблик протестант• 12 февраля 2024
В Епіцентрі зараз багато цикламенів квітучих. Можна понюхати) пахнуть чи ні))) цикламен має період спокою, ваша рослина може і не загинула, а просто заснула, може ви рано її викинули.