Гарні диньки• 12 февраля 2024
Сколько вы проработали меньше всего на работе?
Особенно с официальным оформлением ?
Было у вас такое, что поработали пару недель-месяцев и поняли что совсем не ваше?
ушли и быстро нашли свою работу ?
Кудесница_с_пургеном• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
це я розумію, що кругом треба відпрацювати 2 тижні ?
а якщо мені запропонують терміново вакансію. як тоді бути ?🫠
За згодою сторін можно і не відпрацьовувати. Якщо не буде керівництво погоджувалися звільнити без отработки , то можно раптом захворіти, взяти лікарняний і написати заяву на звільнення.Поки будете хворіти то і строк звільнення настане.
Шкала Радощів• 12 февраля 2024
Ответ дляЯ только за!
У меня первая запись в трудовой 1 день))))
Ого ...
лаМпочка• 12 февраля 2024
официально - месяц, и ушла.
новую нашла дня через три
из неофициальных минимально было - неделю, жалею, что в первый день не послала
новую нашла дня через три
Ответ дляMede
Типу того, але підписувати договір мала тільки я, отже він би не мав юридичної сили. От я й вирішила, що нехай вони ідуть лісом
Дякую за відповідь! Мені зараз строковий пропонують, а я не уточнила чи повноцінний, з записом і наказом, тож хвилююсь що саме мається на увазі. На днях дізнаюсь. У Вашому випадку взагалі хамство, просто б не заплатили і доведи щось комусь(