"Зараз є певна калькуляція того, скільки коштує навчання, озброєння і грошове забезпечення одного мобілізованого. Якщо брати середню суму витрат на всіх етапах, то це десь 80 тисяч гривень на одного бійця на місяць. Тому в тилу 4–5 людей мають щодня працювати, аби забезпечити бюджету ці гроші", – пояснює в розмові з УП Шурма.
Таку ж цифру – четверо–п´ятеро працюючих на одного військового – озвучував публічно і президент Зеленський.
Отож, за такою логікою, щоб мобілізувати додатково 500 тисяч людей, необхідно економічно забронювати до 2 мільйонів осіб.
Офіс президента та група Наталухи в Раді мають дві різні концепції щодо того, хто має потрапити в ці умовні два мільйони та скільки це має принести доходів державі.
На Банковій схильні організувати цей процес, спираючись на суму реально отриманої заробітної плати, з якої платиться податок.
Нижня "межа входу", яка дозволятиме претендувати на економічне бронювання – 30–35 тисяч гривень на місяць. За такої зарплати податкові відрахування працівника і роботодавця складуть до 18 тисяч гривень.
Група Наталухи розробляє цілком відмінний проєкт. Він базується на впровадженні нового спеціального квазіподатку, такого собі військового збору.
Якщо роботодавець хоче подати працівників на економічну "бронь", то має гарантувати, що кожного місяця додатково заплатить за нього 20 тисяч гривень. Таку ж можливість пропонується надати активним ФОПам.
Проте це якщо буде, що забирати. Як розповідають співрозмовники УП в Федерації роботодавців, обидві названі суми – зарплата в 35 тисяч чи 20 тисяч збір з роботодавця – недосяжні для більшості їхніх членів.
Члени ФРУ готові платити за бронь, але десь у районі 6 тисяч гривень на місяць за працівника. Хоча очевидно, що такий рівень надходжень не здатен стати аргументом у дискусії з тими, хто виступає проти ідеї економічного бронювання.
Як переказують співрозмовники в команді президента, Зеленський ще не вирішив, який саме варіант обрати. Хоч уже публічно заявив, що сам механізм буде реалізовано.
Результат:
вже голосів:
92 (49.46%)
Отстойная идея
54 (29.03%)
Отличная идея
40 (21.51%)
Тыц
Сьогодні дуже розумно якісь депутат розчихляв, на передку потрібна професійна, вмотивована армія, не тягнути сантехніків з вулиці за 50 грн. премії, якого все одно потім забракують при розподілі, а щоб людина сама вибирала цю професію, підписав контракт - 200000 грн. со старта дали, + гарантована відпустка ч-з пів року, висока зарплата, право без розмитнення авто завозити, купа пільг, прослужив 3-5 років. безкоштовно квартира від держави, якби гроші не йшли на телемарафон то можна було створити дві армії
Не будет дтэк платить такие суммы за своих работяг, он на Зарплаты жмется, следовательно, многие уволятся. Интересно, как эти генераторы бредовых идей будут петь после очередного обстрела энергетики?
Их там, этих работяг, которые все это ремонтируют, и так не много, но, они оперативно устраняют/переключают и тд, чтобы Киев был со светом. И сейчас приходится привлекать подрядчиков, которых не бронируют вообще, тоже кошмарят и у них напряг с рабочими.
В общем, я не представляю даже, что это будет, если все это введут
SmileyFace• 14 февраля 2024
Ответ дляkarpenko73
Не хотела писать, но уже начинаешь верить в приметы (что происходило при инаугурации, или как с яныком...)
Что там с зе случилось,? Кто его удостоверение поднял? Военный или сам?
А что было на инаугурации яныка? Помню только Порошенко, когда солдат упал. А у Зе что происходило?
Ответ дляViktoria_St
А на армию денег нет
Ого, Стефанчук у собственной жены арендовал квартиру? Бедняга, вот ему не повезло с супругой...
Color never seen before• 14 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Думаю это предложение и не рассчитано на критическую инфраструктуру. Мне интересно то, что не все госпредприятия или инстанции являются критической инфраструктурой так что можно еще оплачивать (пилить) бронь для чиновников.
Ну и можно пощипать коммерцию - банки, фопов и прочих
Allka- skakalka• 14 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
А на армию денег нет
Вот какие умнички ,эти выживут при любом раскладе , продажные людишки ,они народ предали и обокрали
Allka- skakalka• 14 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Многие мужики ищут варианты свалить .
У нас с посёлка пацан недавно в Чехию выехал ,здоровый ,2 года сидел дома безвылазно ,прятался ,уже фотку запостил с Чехии .
Недавно смотрела опрос ,идёт журналист по улице ,мужики рассказывают ,что планируют валить ,потому что будущего не видят в Украине
Ответ дляhelga2014
А на заводах какие зарплаты? Сможет завод платить 20 штук за работника?🙈
Они там @б@нулись окончательно все?
И только сейчас им дошло, что экономика катится в пропасть и все нафиг разваливается
Скоро некому будет устранять аварии на водопроводе, канализации, электрооборудовании - и это не сказки, но, платить такие суммы работодатели не смогут
Они там @б@нулись окончательно все?
ну от і піднімуть ціни на послуги за комуналку, щоб було чим броні платити за роботяг. ( або сидіть без води та світла.)
Natal_ka91• 15 февраля 2024
Ответ дляSmileyFace
Двері закрилися
У Зе посвідчення впало з подушечки
Natal_ka91• 15 февраля 2024
Ответ дляВиктория-1980
Ужасная идея, бедные будут умирать за богатых. Мерзко.
Знаєте, тепер розуміється вислів ’Після війни багаті тиснуть руки одне одному, а бідні хоронять синів’.((
Coffee is Love• 15 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Идея отличная, сумма неподьемная для большинства
Снова раскол бедные-багатые
Швидше розумні та дурні