Олена6509• 15 февраля 2024

Школа 196 відгуки

Доброго дня. Порадьте, будь ласка вчителя початкових класів 196 школи , який буде набирати першачків цього року 2024!!!. Ваши відгуки за школу також прошу. Зазделегідь вдячна.
AnastasiaPol93-bff7• 15 февраля 2024
Теж цікавить,як потрапити без прописки в районі школи??
Фантазерша• 15 февраля 2024
Місто будь-яке)
автор Олена6509 • 15 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
Місто будь-яке)
місто Київ
Задолбулька• 15 февраля 2024
Ответ дляОлена6509
місто Київ
Таке. В перших класах головне вчителька. Хто там зараз набирає - не знаю. Англійська - до кого потрапиш. В класі сина було три вчителя, два гарних,одна колишня вчителька музики, вона геть нічого не знала. Всі інші предмети так собі. Звичайна школа.
автор Олена6509 • 15 февраля 2024
Ответ дляЗадолбулька
дякую, а два гарних вчителя їх прізвище можно?
Задолбулька• 15 февраля 2024
Ответ дляОлена6509
От зовсім гарна, Янік С.М., але вона капець яка специфічна, тут як дитина її сприйме.
Другої нашої гарної на сайті щось не бачу, може вже не прауює. Ще непогана наче Білецька була, її діти дуже люблять. Всіх інших не знаю.
автор Олена6509 • 15 февраля 2024
Ответ дляЗадолбулька
дякую, але по сайту я так розумію в цьому році будуть набирати Вертюх Наталія, Климчук Світлана та Приймачук Татьяна, ще Добрянська Аліна та вона вроді як заступник пишуть ...Це якщо орієнтуватися по сайту, можливо там не обновлюєтся інформація тому можливо не правдива
Кукарачка• 15 февраля 2024
Ми вчимося там зараз у четвертому класі. І як раз наша вчителька буде з наступного року набирати першачків. Дуже раджу Приймачук Тетяну Федорівну. Це вчитель від бога. Нам в свій час її порекомендовали і ми жодного разу не пожаліли
Кукарачка• 15 февраля 2024
Дітки її дуже люблять. Вчить вона дуже добре. За всі 4 роки в мене немає до неї жодної претензії. Але ні є -чому вона не може і надалі їх вчить??
автор Олена6509 • 15 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
дякую величезне
Нічний дожор• 15 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Повністю погоджуюся, мій син вже закінчив цю школу, першим вчителем була Тетяна Федорівна. Завжди згадую її з вдячністю, вчитель вона потужний.
ВалерияВалерия• 03 марта 2024
Як туди потрапити якщо немає прописки ? У нас прописка в Кіровоградській області . Є шанс що візьмуть ?