Я тертий жук• 15 февраля 2024
Дать детям контрольную по математике на 1-м уроке после тревоги
Киевская инженерная гимназия, вы нормальные? Дети не спавшие, из укрытия-в школу и пожалуйста, получите распишитесь. В Европе хоть образование и хромает, но там детей за людей считают, а наших готовят с детства к жизни в «чудесной» стране. Выговорилась, налетайте!
Єдина Країна• 15 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ви зараз серйозно?
Бо у нас це проводила директор.
Звичайно.
Я у 2023 році проходила державну сертифікацію.
Навіть на тестуванні таке питання було.
Ну шо не так?• 15 февраля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Нууу как бы границы открыты. Вас никто не держит в Украине и не заставляет водить ребенка в эти ужасные школы
А вам не приходит в голову мысль, что нужно у себя что - то менять, а не всех отправлять в Европу
ДлинноНожка• 15 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Питання було не вам, а людині, яка написала що після тривого двійки за контрольну.
Якщо ваш пише на 12, то в чому проблема? Ну навіть якщо не на 12 напише, а на 8-9, бо не виспаний, це катастрофа?
Так тут навіть не в оцінці питання. Діти й так на стресі. Контрольну більшість дітей також сприймає як стрес. Саме слово контрольна . Питання ж не лише в оцінках, знаннях. Нам потрібно зберегти як в цілому життя та здоров´я дитини під час війни, її ментальне здоров´я і при цьому навчити
Саджу все зарання• 15 февраля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Так меняйте. Не под анонимом на кидстафе, а идите в школу, разговаривайте с администрацией
Єдина Країна• 15 февраля 2024
Ответ дляСвята
Да? То есть если всегда первый урок Украинский, то можно расчитывать на отсутствие контрольных в течении года?
Усі 4 рази на тиждень?
Ваш завуч порушив санітарні норми під час складання розкладу.
angel4ever13• 15 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я вчитель.
У вашій школі порушують санітарні норми та рекомендації нуш.
На першому уроці контрольні не повинні проводитися.
А на каком , на последнем? Дети на последнем уроке уставшие... Уж лучше на первом! А если урок по которому кр на 1 м уроке 2 раза в неделю. Так что по нему детям кр не устраивать?
Незламна• 15 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Спокійно собі лягаємо спати і ніяких школ. Пофіг на контрольні тощо. Здоров´я важливіше. Збій нервової системи - це дуже небезпечна штука
Ну ви ж не біжите в школу кричати, що не мають права проводити кр? Ви вирішили що вашій дитині краще залишитися вдома, і спокійно собі залишилися.
Ну шо не так?• 15 февраля 2024
Ответ дляБронетапці
ну,напише на 11.
Речь о том, что дети лишний раз волнуются, сейчас уже заметно, что это затяжной стресс, дети с психологами работают и это не очень плмогает
ДлинноНожка• 15 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Їй вже ніхто не відписує.
Пише без аноніму, бо вже довічний бан, мабуть.
Не сприймаю її, як тут писала з іншого акка і не хотіла людям гроші повертати за квартиру. Її вирахували дівчата.
Біженка львівська......
Не живе тут під обстрілами, ще й гадкі коменти пише.
Біженка львівська......
Ну я прямо так ще не вивчила її. Але пару тем бачила.
Работать надо• 15 февраля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
в тому, що не потрібен дітям додатковий стрес? Це так важко зрозуміти?
Ви повинні пояснити дитині, що контрольна не має бути для неї стресом. Навіть якщо війна закінчиться, в житті є багато факторів, які можуть спричинити стрес у тривожних людей. Тому, вам би не звинувачувати всіх навколо, а направити зусилля на збереження ментального здоровʼя вашої дитини. Але, простіше шукати винних, ніж проводити роботу з собою і дитиною.
Люблю порядок• 15 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
1- У молодшій школі немає контрольних, тільки діагностувальні.
2 - Оцінювання тільки вербальне і рівневе у 4 класі.
3- Двійок немає.( Оцінювання немає)
4- Діагностувальні роботи, за НУШ, не проводять на перших і останніх уроках.
3- Двійок немає.( Оцінювання немає)
Ще й як проводять діагностичні роботи на перших уроках. У нас вчитель для цього може навіть предмети переставляти. Вчора взагалі три діагностичні роботи було за день. Вчитель переймається, що буде повітряна тривога і чогось не встигнуть. А от як при цьому дітям, то нікого не цікавить.
Ну шо не так?• 15 февраля 2024
Ответ дляСвята
То в чем проблема если одну контрольную хуже напишет? Вам так оценка важна?
Попробуйте это обьяснить ответственному ребёнку...
Метелик• 15 февраля 2024
До речі, минулого ракетного обстрілу в клас прийшло троє учнів. І уроки були проведені повністю. Господи, та відпустіть їх додому, чи зробіть онлайн. .. Ні, вчитель ще сфоткав і виклав у вайбер. Типу, бачите, які ви свині, а уроки все одно йдуть ха-ха
(Київ)
З вишневого садка• 15 февраля 2024
Ответ дляНу шо не так?
А я поддержу автора, у меня ребёнок отличница, но тревожная очень, после таких ночей психологически тяжело, даже взрослому, а ещё стресс с контрольными этими. Вообще, за два годя, я вижу, у ребёнка накопился очень стресс, что с этим делать теперь... Детство тяжелое
Потому что учителям после бессонной ночи проще дать детям контрольную, чтобы не Объяснять новую тему. Учительница то ночь не спала, устала. А потом проще в рядок выставить двойки-тройки да и все.
Я тертий жук
• 15 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
нас совсем мало, кто так думает
Відкушу все що стирчить• 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
З вишневого садка• 15 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
3- Двійок немає.( Оцінювання немає)
Нужно задать учителю вопрос почему у нас есть двойки. Спасибо за пояснение.
Саджу все зарання• 15 февраля 2024
Ответ дляМетелик
100% всё зависит от семьи. Если дома ребенка любят, не унижают, не разносят за 8 баллов, то дети не воспринимают контрольные как стресс. Просто проверка знаний и всё
Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Удалено администрацией...
ДлинноНожка• 15 февраля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тобто, замість того, щоб все таки покращувати існуючу систему, адаптувати її до сучасних реалій. Давайте відверто, це не лише учням важко. Вчителі також жаліються, що програми жахливі.
Розвивати країну. Ви розганяєте : хай всі їдуть на...х
Я вірно розумію, вам взагалі не цікава Україна і її майбутнє?
Я тертий жук
• 15 февраля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
так у нас это не работает, а дает обратный эффект , и, как следствие-негативное отношение к ребенку.
Кукусик• 15 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
А ви не розглядали варіант, що у Києві цієї ночі було гучно і дитина може перенервувати?!
А харькову что вообще по вашим меркам не учиться теперь? У нас через день гучно! И дети учатся в обычном режиме. Никто ни в какие укрытия не бегает. Максимум в коридор. Стоит матрас надутый. если читаем что вылет. Матрас на пол за 3 секунды кинули в коридоре и спим дальше. Что у Вас за паранойя. Если ребенок знает, то его среди ночи разбуди и он на все ответит.
Саджу все зарання• 15 февраля 2024
Ответ дляНу шо не так?
У меня дети ответственные. Но при этом понимают, что оценка в школе ничего не значит. Главное, что ты знаешь. А какую цифру тебе нарисуют - никого не волнует
Ну шо не так?• 15 февраля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не поверите, как раз сейчас этим занимаюсь. Попробую что-то изменить. Я по учителям вижу, что они уже тоже в депрессии, в некоторые, многим очень тяжело, зачем лишний раз детей изматывать
Люблю порядок• 15 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
И что - знания испарились ?
Знання не випарувались, але увага і продуктинвість роботи може бути іншою. І, як наслідок, результат також.
Ермолайчик• 15 февраля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Не смішіть! Який стрес на контрольній??? Самі батьки і роблять дітям стрес, коли цькують оцінками і навчанням з ранку до вечора.
Ну напише контрольну не на 12, а на 8. І? Кінець світу?
Питання не чому вчитель ставить кр на перший урок, а чому ваша дитина так реагує на кр? Кому потрібна така гіпервідповідальність в дитинстві?
Я тертий жук
• 15 февраля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
нет! есть дети с синдромом отличника, и ничего вы с этим не сделаете
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Можу. Бо ви принижуте інших та насміхаєтесь над цим.
Не пишіть тут, то і вказувати ніхто не буде. А так просто читайте мовчки. У вас сама велика проблема як не піти в ресторан? Цілу тему з цього роздули. А дітей, під ракетним обстрілом принизили.