Начальник Анонимов• 15 февраля 2024
Порадьте клініку в Києві для видалення зубів під седацією?
Шукаю гарну стоматологію. Бажано правий берег, ще краще - Борщагівка. Порадьте по своєму досвіду - де видалити зуми мудрості під седацією і скільки Вам це коштувало?
Бавовнятий Пупс• 15 февраля 2024
Дарлин. Дочке вот недавно удаляли. Но это левый берег. 2 непрорезавшихся зуба - 14500 тыс.
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2024
НИКАКИХ КЛИНИК!
только челюстно лицевая больница на Подвысоцкого.
Дарлін теж, але на Нивках. Видаляла 3 за 1 раз (2 з яких були ретиновані) але без седації (за все 8500). Максимально м´яка була реабілітація - 1 таблетка знеболювального лише в день операції, як відійшла анестезія, надалі - без, температури чи напухання також не було (але це як я розумію - індивідуально). З седацією була пластика ясен і нарощення кістки - теж залишилась задоволена. Вартість однієї години седації 3500 чи 3600 здається
Пекельнi Борошна• 15 февраля 2024
Швецдентал. Нивки. Знайомі там видаляли, все сподобалось, хлопець там всі зуби полікувал, дуже гарні там лікарі. Один зуб 4000, 100 евро - година седації
Ангел-предохранитель• 15 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
НИКАКИХ КЛИНИК!
Почему так категорично?)
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Почему так категорично?)
потому что только там ест настоящая реанимация и врачи с многолетним стажем. а не всякие конторки.Это стационар с ежеденвным огромным потоком пациентов разной сложности.
Вилами по Воде• 15 февраля 2024
Ну нафиг стремна фигня. Я лечила зубы ,у них есть седация,но там такой болтун доктор что все прошла без неё На Золотых Воротах. Цена за час 4000 + зуб мудрости где то 3-4 тыс
Лялькодзьоб• 15 февраля 2024
А зачем седация? Уж насколько я боюсь стоматологов, но мне и обычной анастезии хватило, тоже аосьмерка, дело двух минут.