СМИ молчат. Я первая не хочу нести это в массы. Но куча людей это видели. Как теперь развидеть это? Я впечатлительная.. кто видел тот знает что было сегодня на правом берегу Киева. Просто как теперь это развидеть. Так близко, и такой ужас( хуже не видела вещей..
Санька-4b93• 15 февраля 2024
Ответ дляSolly85
Зарезали кого-то?
Ну что вы сразу пессимистичная такая. Может, люди просто трахались за гаражами или в подъезде
Ответ дляРойЛеля
Автор, але ви б зразу написали, що не пов´язане з війною, а то ви ж розумієте, що ми всі на нервах і в ’кожній новій події иам є моя надія’
Та то мабуть на нервах, я здогадалася тільки тому що приблизно знаю район де живе автор бо в хвилювалках часто пересікалися
Ответ дляМатусік
Я поки в шоці від передвиборчого відео від пу, просто ні слів, ні букв, навіть матюків таких ще не придумали щоб адекватного відреагувати на цей жах
Вот этот треш реально хотелось бы развидеть (((
а мумией в наше время никого не испугаешь... Кроме автора, видимо
Ответ дляМатусік
Шо там шо там?
Я маю еліксир життя і проживу до 100 років мінімум і ще вам весь світ завоюю?!
Розкажіть, якщо вже глянули
Ответ дляMeghalaya
Так, після перегляду десятків відео з поверненням хлопців з полону, коли бачиш в якому стані вони повериаються, коли перші слова ’ я вдома ’, бо вони ступили на рідну землю, і потім побачити ОТЕ ...
Я просто не можу осягнути як таке можна було зняти, це навіть не цинізм, для цього реально немає виразу, ну може русня, руснізм
UkraineMari• 15 февраля 2024
Ответ для_Olka_
Хотя бы поясните, что такое ’развидеть’, если не можете рассказать ничего
Я також сьогодні бачила бариню яка йшла в короткій куртці і в леопардових лосинах, кіло так під 120. Як тепер ето развідєть???
Байрактарочка• 15 февраля 2024
Ответ дляМис Кам
руснявый флаг - бесик (белый , синий , красный ) , обижаете котейку )
блін, точно, загуглила 🤦🏼♀️ була не права, прошу вибачення
Байрактарочка• 15 февраля 2024
Ответ дляМатусік
а що там?
Санька-4b93• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
12 страниц а интрига так и не раскрыта ?
Та я даже не читала)) понятно и так что автор на вентилятор накинула.
Ответ дляРойЛеля
Шо там шо там?
Розкажіть, якщо вже глянули
Вище дала посилання
От не розумію як може 140 мільйонів вірити в таке, їм блоканули ділянку мозку котра відповідає за критичне мислення, не інакше
Санька-4b93• 15 февраля 2024
Ответ дляUkraineMari
Какая вы ранимая
Tatka Kiev• 15 февраля 2024
Ответ дляLily-2020
Труб. Ага
Яка ви шустра)
Я виправила майже відразу)))