Ворую вкусняшки• 16 февраля 2024

Нічого не хочу. Дівчат, як це так?

Мені 30, дитина 5 років знов по колу кашляє і сопляє, в сад не йдемо. Я без роботи, заробляти не вмію, нічого не цікаво, чоловік програміст, на ньому заробіток. Нудьгую. Дитина у мультиках. Я у засуджені «що ж я за мама?». Грати не хочу. Готувати і їсти не хочу, дитина не голодна.
Пів року назад чоловік зізнався у зраді. Намагалися розлучитися. Були потуги змінити життя. Життя дало ляпаса. Все знов як і було раніше. Спілкуюся з кпт-психологом. Збавляємося потроху від старих програм. Вважаю себе зайвою, марною, нікчемною.
автор Ворую вкусняшки • 16 февраля 2024
Ответ дляПтица секретарь
так вы все таки секса хотите?
Да. Мне меньше надо чем мужу. Он то мне отказывал конда лечился.

Chaterbox• 16 февраля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Це я, з уреплазмлю і молочницею, ага.
Уреоплаза та молочниця це не смертельне,та може бути і без наявності зрад у парі, навіть у цнотливих може бути
Chaterbox• 16 февраля 2024
Ответ дляПтица секретарь
а, вы писали уже об этом, да? при том там было шото типа условно-патогенной флоры. уреаплазма, ага?
Це не венерична хвороба уреоплазма
Птица секретарь• 16 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Це не венерична хвороба уреоплазма
я знаю) Автор билась в истерики и рассказівала как муж из массажного салона принес зппп.
Chaterbox• 16 февраля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Бо жаліла його, бо знала що йому треба час щоб своє здоров’я поправити, розібратися. Бо спина болить в нього, бо часу не було на себе ніби.. Бо йому нудно їхати до моїх батьків.
Масаж голою дівкою без проникнення.
А в чому тоді зрада, якщо в нього сексу не було з іншими?
Chaterbox• 16 февраля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Какие 6 утра?) 😂 пешком в соседний дом. Позже всех встает. Куда я пойду? я не могу принимать решения и зарабатывать
Він працює в орендованій квартирі?
автор Ворую вкусняшки • 17 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Він працює в орендованій квартирі?
Ні
автор Ворую вкусняшки • 17 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
А зрада різна буває. І от у нас була домовленість, що він може піти наліво як йому нестерпно, і знайти собі іншу, хай тільки предохраняється, бо у нас з ним секс без захисту. От ніколи у мене не було ні молочниці, ні уреплазми.