17 февраля в 10:34

Посоветуйте лагерь для ребёнка 14 лет в Карпатах или за границей

Рассматриваю Францию Испанию Нидерланды
Кручу хвости 17 февраля в 10:37
После перечня советовать в Карпатах-язык не поварачивается
СhanelKa 17 февраля в 10:41
Estrella в Іспанії, Торрівьеха
від 10 до 18 років
Лгин 17 февраля в 10:51
Ответ дляСhanelKa
Estrella в Іспанії, Торрівьеха
від 10 до 18 років
Напишіть, будь ласка, в якому віці дитина їздила, син чи донька, скільки днів заїзд був, чи самому потрібно завезти та забрати дитину, вожаті, діти з яких країн були і яка вартість приблизно вийшла. Чи можете порівняти з табором в якому дитина була в Україні
автор Стрекозей 17 февраля в 15:11
Ответ дляСhanelKa
Estrella в Іспанії, Торрівьеха
від 10 до 18 років
Піду гляну
Дорогий?
автор Стрекозей 17 февраля в 15:12
Ответ дляКручу хвости
После перечня советовать в Карпатах-язык не поварачивается
Ми просто в Європі і я скрізь дивлюся
СhanelKa 17 февраля в 15:16
Ответ дляЛгин
Напишіть, будь ласка, в якому віці дитина їздила, син чи донька, скільки днів заїзд був, чи самому потрібно завезти та забрати дитину, вожаті, діти з яких країн були і яка вартість приблизно вийшла. Чи можете порівняти з табором в якому дитина була в Україні
Їздила в 12 років
Завозив і забирав чоловік
Вартість не знаю.
То був приз на змаганнях
Все дуже сподобалось
Діти з різних країн
Кручу хвости 17 февраля в 17:41
Ответ дляСтрекозей
Ми просто в Європі і я скрізь дивлюся
Эдельвейс посмотрите. У них есть сайт. Но это не ’классический’ лагерь.