40ка• 17 февраля 2024

Авдіївка

Результат:
вже голосів: 131
73 (55.73%) Бога немає
37 (28.24%) Богу байдуже
21 (16.03%) Бог це й почав
Lv1107• 17 февраля 2024
До чого тут Бог? Якщо війну люди починають?

nutty• 17 февраля 2024
Я, зазвичай, ігнорую маячню зареєстрованих в останні 2 роки, але бог тут до чого, взагалі?
liliyaya• 17 февраля 2024
При чому картинка до Авдіївки?
Lv1107• 17 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
При чому картинка до Авдіївки?
Тут все логічно)
автор 40ка • 17 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
При чому картинка до Авдіївки?
А ви новини 11 років як не читали?
liliyaya• 17 февраля 2024
Ответ для40ка
А ви новини 11 років як не читали?
читала. ось прочитала шо росіяни ії захопили повнуістю. І?
coch100• 17 февраля 2024
Какая вам разница кто во что верит?
oboeva• 17 февраля 2024
богу надо молиться,чтоб он людей вразумил,которые войну начинают
healer09648293• 17 февраля 2024
бог - це не добро. а добро і зло одночасно, бо без зла нема добра. тому..такі речі мають відбуватись((

Natalia505• 17 февраля 2024
Всі три відповіді повна фігня. Є речі про які не говорять незнайомі люди- релігія, особисте життя і гроші. Авдіївка це варвари кончені, смерть, зло і героїчний супротив наших людей.
автор 40ка • 17 февраля 2024
Ответ дляnutty
То ви вже навіть подивилися дату моєї реєстрації?
А я вашу не дивилася і взагалі вас не пам´ятаю
Пробачте
Полковой раввин Изя• 17 февраля 2024
Божественная логика сильно отличается от человеческой. Задача человека в религии - понять логику Бога, а не слепо выполнять обряды.
liliyaya• 17 февраля 2024
Ответ дляoboeva
ага, люди самі себе вбивають, нищуть природу, тварин.. а винен Бог
Sara Ice• 17 февраля 2024
Ответ дляnutty
В анонімах також ігноруєте?
СИРЕЛИ• 17 февраля 2024
при чем тут бог. если кацапы безбожники ?
nutty• 17 февраля 2024
Ответ для40ка
Пробачте
Звісно. Завжди дивлюсь реєстрацію, коли бачу подібні теми. Це дві секунди. Мене пам´ятати і не треба
автор 40ка • 17 февраля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Дик ми ж такі боржники і так всі молимося, один з перед одного, але результат....
oboeva• 17 февраля 2024
Ответ для40ка
а вы ждете исполнения желаний по списку?
Веточка сакуры67• 17 февраля 2024
Ответ дляLv1107
А как же ’ На все воля божья’ ?

чаревна• 17 февраля 2024
Это стеб автор, вам весело от ситуации...правильно вам реакций наставили
автор 40ка • 17 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Так.
Інакше бога треба звільнити.
Знайти нового.
Або просто перестати молитися
А як інакше, якщо результатів нуль?
Подрысь• 17 февраля 2024
скорее войну начинают люди без Бога в сердце
Полковой раввин Изя• 17 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
Бог дал людям войну как один из инструментов достижения ими своих целей. Дело людей пользоваться этим инструментом или нет.
ira--m• 17 февраля 2024
Автор, тільки не лукавте, але слово ʼАвдіївкаʼ у вашій темі було байтом. Щоб побільше людей прийшли до вас і побачили, що ви така особлива, кидаєте виклик Богу. Проте, всім на вас пофіг, максимум злість на вас, що ви під прикриттям такого болючого питання намагаєтеся привернути увагу до вашої персони і ваших відносин з Богом.
СИРЕЛИ• 17 февраля 2024
Ответ для40ка
а давайте начнемо кожний 1 з нас? що зробили саме ми- 1 перед сусп1льством 1 перед богом ?
forumchanka• 17 февраля 2024
Войну начал Дьявол путин.Не жалеет ни своих людей ,ни чужих.Чертило жаждет крови.Городок бомбами разгромить,пгт,село,районный центр-это он называет асвабаждением,а то,что там люди жить не смогут,это ему не интересно.
Natalia505• 17 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
100 відсотків. Вся справа у виборі.
автор 40ка • 17 февраля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Я роблю тільки перед суспільством як порядна людина і платник податків.
І суспільство мені дає позитивну реакцію.
А Бог...
Тисячі людей моляться 11 рік і де позитивна відповідь?
deep soul• 17 февраля 2024
Удивляет, что в современном мире еще кто- то верит в бога)
так можно верить во что угодно тогда, и в таро и в астрологию и прочее
oboeva• 17 февраля 2024
Ответ для40ка
Так.
Інакше бога треба звільнити.
Знайти нового.
Або просто перестати молитися
А як інакше, якщо результатів нуль?
вы притворяетесь дурочкой?