Попа как у Кардашьян• 19 февраля 2024
Сын заболел сразу после гриппа
Девочки,может кто посоветует, уже не знаю что делать. Сын недавно переболел гриппом-а, неделю пил противовирусные ,от кашля что то,от температуры. Но горло не проходило и выписали антибиотики. Пропил антибиотики ещё неделю,врач сказал что уже все нормально, здоров. Пошел в школу 4 дня и все по новой,только теперь ещё и уши болят. Короче пипец. В школе по нескольким предметам не аттестованный , пропусков куча. И болеет часто. Короче вообще уже не знаю что делать, сегодня отправила в школу и сижу переживаю что наверное зря.
Попа как у Кардашьян
• 19 февраля 2024
Витамины какие то пропить,или прививку от гриппа сделать,или для иммунитета что то?
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ну хворого в школу відправити це вже ви щось занадто по відношенню до інших дітей. Ви чого?
Love_Love_Love_• 19 февраля 2024
Це такий вірус. Всі кого я знаю хворіли по другому колу, я в тому числі, симптоми аналогічні
Попа как у Кардашьян
• 19 февраля 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну без температури звичайно,але горло каже болить. Я вже просто не знаю що робити. Не знаю як пропуски будем розгрібати
Love_Love_Love_• 19 февраля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Лишіть завтра вдома, мені другий раз було гірше ніж перший
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Прививку від грипу восени треба робити, ще можна превенар зробити якщо дійсно часто хворієте.
Ввтаміни комплексні обов´язково, вітамін Д весь рік, ну на літо максимум перерив.
Ще радять тут часто на постійній основі пити оцей препарат.
І це особливість цьогорічна з вірусами, що качає по 2-3 кола
Мир Мир Мир!• 19 февраля 2024
После гриппа организм ослаблен, поэтому легко цепляет новые вирусы.
Леннон_Жив!• 19 февраля 2024
В мене дочка тільки виболіла і знову за день захворіла, потім наче вже виболіла і знову горло болить. Я не знаю що це.
Мир Мир Мир!• 19 февраля 2024
Ответ дляМольфарочка
Прививки тут непопулярны))) людям больше нравится половину зимы болеть.
Леннон_Жив!• 19 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Да ну їх, лише організм хімією травити.
Гадаю_По_шнуркам• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Виболіла? Вперше чую таке, це переболіла?
Мир Мир Мир!• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да ну їх, лише організм хімією травити.
Ну да, лучше ж травить организм потом кучей лекарств... и это хорошо, если осложнения после гриппа будут несерьёзными...
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Реально по відгукам знайомих після прививок не хворіють отак всю зиму. Легко за пару днів, але не місяць
Попа как у Кардашьян
• 19 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Я уже так переживаю за эти болячки ужас просто
Мир Мир Мир!• 19 февраля 2024
Ответ дляМольфарочка
Мы делаем всей семьёй. Не болели даже пару дней.
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да ну їх, лише організм хімією травити.
А пити антибіотики по 2 види і вливати купу хімії поки видушаєш місяць то не хімія?
Ай да неосвіченість таки гробить
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Коли ви робите?
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
В жовтні-листопаді.
Молодці.на той рік і я візьмусь. Спочатку з доромлих почну. Дітям щось не наважуюсь щороку
220В• 19 февраля 2024
Это конечно сильно отправить ребенка в школу вместо того чтоб сдать анализ и показать лору . Завтра покажите врачу ребенка если ухо будет болеть
Крем для арбуза• 19 февраля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Переведите временно в оптиму, на год
Крем для арбуза• 19 февраля 2024
Ответ дляМольфарочка
Яку прививку? Труїти дитину
Крем для арбуза• 19 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Моя мама никогда не болела грипплм, пока на работе не стали прививатб всех сотрудников. Вот покаипрививалась, 2´раза за зиму им болела
Мольфарочка• 19 февраля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Яку прививку? Труїти дитину
Ну труїть сиропами, антибіотиками, сальбутамолами і іншими гормонами.
А також нурофенами.
Ви знаєте які побічки в нурофені. Як грип і тиждень температуру 39 збивати нурофеном то в шлунку дірка може статись.
А також нурофенами.
Мир Мир Мир!• 19 февраля 2024
Ответ дляil-mari
а як знаєте, на ки штам робити?
Ми робимо або джисі флю чотирьохвалентну або ваксігрип тетра, дивлячись яка є в наявності. Штам не один, а чотири, як можна здогадатися з назв.
Я на минулому тижні ходила з дитиною до лікаря. Сиділо в черзі 3 мами з хворими дітьми..які вже по 2му колу. Теж перехворіли сильно, тиждень все ок, і знову...39.
Видно вірус такий.
Пам´ятаю десь в 19-20 році моя мала захворіла і лікар одразу попередила,що зараз такий вірус, що може хвилями скакати. Тому, щоб не панікували.
Видно вірус такий.
Крем для арбуза• 19 февраля 2024
Ответ дляМольфарочка
А також нурофенами.
Моя дитина не хворіє майже ніколи й без вашої отрутної вакцини. Він взагалі не щеплений