Кіна не буде• 21 февраля 2024

Высокий пролактин. Почему? И что делать?

Всегда был нормальный уровень пролактина. Врач назначила кок (джаз плюс). После 6 месяцев употребления пролактин стал больше нормы? Теперь врач разводит руками. Что делать и могли ли коки привести к этому?
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Шо это за врач такой чудный? Ищите нормального эндокринолога
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Нет нормального. Я здесь поэтому и спрашиваю, кто с таким сталкивался
Marmu• 21 февраля 2024
а ви психо таблетки ніякі не п´єте?
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
Вы на Марсе или как?) Сейчас консультации онлайн даже есть в любой частной клинике.
Пополняю_Карму• 21 февраля 2024
від КОК і АД може підвищуватись пролактин. гінеколог це знає-якщо розводить руками-тікайте. або скажіть-а Ви не чули про гіпоталамо-гіпофізарну систему???? Достінекс вам треба приймати. шукайте або гінеколога або ендокринолога (у самої був пролактин 2950)
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляMarmu
а ви психо таблетки ніякі не п´єте?
ні
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
У меня была аменорея. На коках идут месячные. Это как порочный круг
ДолькиКабана• 21 февраля 2024
У мене підвищився на нейролептиках і то суттєво. Лікар запропонувала змінити препарат, але це було ризиковано, плюс тільки в стаціонарі, оскільки я не планувала вагітніти, то залишила все як є
Пополняю_Карму• 21 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
на КОКах у вас не місячні, а кровотеча відміни. це штучно ’побудований’ цикл. вам про це гінеколог не говорив?
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ні. Сказала, що до кінця життя треба буде пити. Хочу місячні, то пити. Тільки перестану то місячних не буде
Пополняю_Карму• 21 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
жах( в якому ви місті? чесно скажу-шукайте іншого гінеколога( які ви аналізи здавали перед тим, як вам призначили КОК?
Леопардові панчохи• 21 февраля 2024
Змініть лікаря. Кок заради «місячних» і розведення рук від гіперпролактинії в наслідку - так собі рекомендація спеціаліста.

Підвищений пролактин і в мене, разом з кістами в молочних залозах, лікуюсь. Але у вас явно інша історія.

Успіхів і здоровʼя вам!
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Це західна Україна, де медицина нижче плінтуса. Але розгляну лікування і в іншому місті.
Здавала фсг, лг, естрадіол, пролактин
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи

Успіхів і здоровʼя вам!
Так, інша
Пополняю_Карму• 21 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
Здавала фсг, лг, естрадіол, пролактин
і що у вас по гормонам? понижені були? можу порадити гінеколога у Тернополі. взагалі, ви зареєстровані в Тік-тоці? там я підписана на лікарів, які відповідають на запитання (безкоштовно). в інстаграмі-туго. можу дати посилання, щоб мали альтернативну думку
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Так, понижені. Пролактин нормальнийТак, була б вдячна
Пополняю_Карму• 21 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
тік ток є?)
автор Кіна не буде • 21 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
тік ток є?)
немає(
Пополняю_Карму• 21 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
немає(
Зареєструйтесь, це не складно. Там гінекологи на мільйон запитань відповідають! 067 302 5808. Алла Володимирівна, Тернопіль
Ні за холодну воду• 22 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи

Успіхів і здоровʼя вам!
підскажіть, що від пролактину і кіст приймєте?
автор Кіна не буде • 22 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Нічого.
автор Кіна не буде • 22 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Зареєструюсь
Знайома до неї зверталася. Проблема на жаль не вирішилася, а додалася нова ще
Пополняю_Карму• 22 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
Зареєструюсь
А з чим зверталась? Якщо не секрет і що стало гірше? Я вам скину сюди посилання в тік тоці, на гінекологів. Дуже багато відео у них є з поясненням чому так, а не інакше